Je ok pozvať muža druhýkrát na kávu?

stanicka22
28. okt 2021

Myslite, ze je ok pozvat muza druhy krat na kavu? Je skor introvert, ale aj tak 🙂

mareka49
28. okt 2021

@stanicka22 dva by som dala a tretie by som už brala ako ponižovanie a vnucovanie.
Ale to som ja

nikpa
28. okt 2021

@stanicka22 nie ale to je môj názor, každá sme iná. No muž má byť ten samec ktorý dobíja, nie opačne. Úplne stačí, že si ho pozvala raz...

miskamicha
28. okt 2021

@stanicka22 za mna nie. Ak ma zaujem ozve sa aj sam

elizabet173
28. okt 2021

@stanicka22 podstatné je, ako to cítiš ty, ja by som nepozvala muža ani prvý krát, ale ja som stará vražda 😎

marysa21
28. okt 2021

@stanicka22 Ak máš o neho záujem tak aj 1000 krát ho pozvi .Nie všetci muži sú lovci ,aj majú záujem ,ale nemajú odvahu pozvať ženu .

0silvia0
28. okt 2021

@stanicka22 prvy krat pozvanie prijal?

monro
28. okt 2021

Ako bolo na tej prvej káve? Ak bola dobrá atmosféra, mali ste sa o čom baviť, zabávali ste sa...ja by som v tom prípade pozvala ešte raz....

h2
28. okt 2021

@elizabet173 Presne tak, nepozývala by som ani prvýkrát. Druhý už vôbec nie.

elizabet173
28. okt 2021

@stanicka22 prepáč, že sa na to pýtam, ty si ešte stále vydatá?

winki13
28. okt 2021

@stanicka22 ja by som nepozvala sama prvy krat.......hm

stanicka22
autor
28. okt 2021

@elizabet173 ano....s podanou ziadostou o rozvod...asi narazas na moj prispevok z pred pol roka... bohuzial, dostali sme sa do fazy, ze si zijeme ako kamarati a obaja sme sa zhodli, ze takto to bude najlepsie...aj ked ma to mrzi, nevedeli sme ani jeden tento stav zvratit...proste to neslo

elizabet173
28. okt 2021

@stanicka22 áno, lebo som do tej témy prispievala. Tak veľa šťastia do ďalšieho života

ivkazba
28. okt 2021

@stanicka22 prvý krát by som pozvala. Druhý krát určite nie. Aj keď je introvert, ak má chlap o ženu záujem, tak ten krok urobí.

zuzubb007
28. okt 2021

No ani prvykrat by som nepozvala ak chlap chce pozve on, introvert neintrovert, druhykrat by bolo uz ponizovanie

moonlight1210
28. okt 2021

@stanicka22 aj introvert vie vyjst z komfortnej zony, ak je naozaj zalubeny. A aj keby sa bol predtym bal, ta jedna kava by ho uz posmelila, ze aj ty mas zaujem.
Takze mozes ho pozvat, ale najskor do teba az tak nie je.

moonlight1210
28. okt 2021

@stanicka22 no mozes ziskat fajn kamosa. 🙂

anonym0001
28. okt 2021

@stanicka22 nie, druhy krat urcite nie. Ak neurobi on dalsi krok, nema zaujem.

fleur1111
28. okt 2021

@stanicka22 ja by som nepozvala ani prvýkrát. To, že je introvert by ho v mojich očiach neospravedlnilo. Keď chce, tak pozve on. Myslím, ze ty si už spravila dosť, teraz je rada na ňom, aby niečo podnikol.

cinda555
28. okt 2021

@stanicka22 určite áno. Ty máš svoju povahu ty ho poznáš držím palce aby ti dobre dopadla káva. Nič neobvyklé sa nestane keď ho pozves

deti95060810
28. okt 2021

ja s mojou povahou by som nepozvala ani len ten prvý raz... Takže za mňa je to ponižovanie...

savanna
28. okt 2021

Ja by som asi nepozvala ani prvykrat, ale to len preto, ze by som na to nemala gule 🙂. Ale v kazdom pripade, mala som aj introvertov napadnikov a vedeli ma pozvat na kavu, aj u introvertov predsa funguju sexualne a ine pudy rovnako ako u inych chlapov. Cize ked si pozvala raz, tak super, ze si sa nebala, ale druhykrat by sa ti podla mna ozval uz sam, keby ta chcel. To uz by musel byt totalny tutmak, keby sa ti bal ozvat po tom, ako si mu prejavila sympatie pozvanim na kavu.

sari24
28. okt 2021

Nie nepozvala a je otázne či vôbec by som tak spravila aj pri prvom rande. Pár krát som tak v živote spravila a vždy to bolo buď nútené, trápne alebo sa z toho chlapa vyklul trulo ktorý si zdvihal ego na Tom že baba má oňho záujem. Som za klasiku - nech sa prejaví muž a potom nemám problém niekedy byť iniciatívna aj ja.

stanicka22
autor
28. okt 2021

Tak je to kolega....a ano bolo nam fajn, nakoniec sme pri tej kave sedeli 3 hodiny a dobre sme sa porozpravali...a druha kava z mojej strany nie je uplne za ucelom s nim nadviazat nieco viac, len skor si opat prijemne pokecat...
Viem si mozno casom nieco predstavit, paci sa mi, ale teraz to mam take komplikovane a on to vie...cize tu druhu kavu skor beriem za seba ako nieco medzo kamaratstvom a rande

stanicka22
autor
28. okt 2021
ivik4
29. okt 2021

Je to vtierave, keby ma zaujem po prvom rande, zavola Ta sam

0silvia0
29. okt 2021

@stanicka22 a pan kolega nevie, co sa patri? Ak aj jemu bolo s tebou fajn, ma prilezitost sa ozvat. Ale mozno by isiel miesto kavy radsej na pivo😁

liljana
29. okt 2021

Zalezi, co od toho ocakavas. Ak primarne dobre kamaratstvo, priatelstvo a mozno vztah, tak ano. Ak ocakavas rovno vztah, tak aby si nebola sklamana.
A kto "ma" a nema co robit, je klasicky stereotyp, ktorym sa dnes uz obe strany brania. Muz ma balit, pozyvat. nosit peniaze... zena ma varit, upratovat,... Chces byt ty sama zaskatulkovana ako vecna kucharka a upratovacka?
Preco by si nemohla byt aktivna a pozvat na kavu aj ty? Len nesmie mat pocit, ze ho uhanas. V tomto je aj ten najvacsi introvert, stale lovec. Proste sa dobre porozpravajte a zvysok nechaj na nom. Ak hladas vztah a on sa ani po 5 kavach k nicomu nema, posun sa dalej a nestracaj cas.

vierkaa0
29. okt 2021

co od toho ocakavas a ako bolo na tej prvej kave, teda ak nejaka prva vobec bola. skusit to mozes, ale ako uz viac krat by som to proste nerobila, prislo by mi to uz ako doliezanie