Je moja bývalá tehotná, alebo ma klame?

renepok91
24. sep 2016

Zdravim,

pred časom som sa rozišiel s frajerkou (koli jej zlej povahe) . Pred 2 tyzdnami mi poslala fotku ovulacneho testu ze je tehotna. Len mne nejde do hlavy ako kedze som nekoncil nikdy do nej, len raz a aj to len uplnu trosku a to bolo pred 4 mesiacmi... Bola na vysetreni u lekara a potvrdili jej tehotenstvo (8 tyzden). Mne ale skutocne nejde do hlavy ako sa to mohlo stat, chapete... Preto sa vas pytam ci mate dake skusenosti ako sa jej tam mohli dostat spermie.

Dalsia varianta je ze bud to ma s druhym alebo ma klame a tehotna nie je vobec a len chce pozornost. Preto prosim este radu ze ci pri prvom vysetreni dostane daky papier pripadne fotky zo sona ci je tehotna alebo podobne, tiez mi nejde do hlavy ze prvy x ked sla k lekarovi tak vraj tam nebol a mal dovolenku a nebola tam nahrada, az po tyzdni sla opätovne...

Vdaka

janinah
24. sep 2016

Ovulačný test nie je tehotenský,to len na upresnenie pojmov.Tehotná byť môže a to dokonca s tebou,rovnako môže aj klamať.Treba vyčkať a potom ti istotu dá už len test otcovstva.

dezire1000
24. sep 2016

Prva vec z ovulacneho testu sa tehu nedozvies ale z tehotenskeho testu.staci aj troska a moze zena otehotniet ako sa hovori staci kapka seš taťka.Moze to byt tvoje ak ste spolu spali pred 8 tyzdnami z vlastnej skusenosti s tym lekarom ta klamat nemusi lebo ak ma dovolenku VAžNE pripady zastupuje zastupujuci lekar ale potvrdenie tehu nie lebo tiez ma tak odbili.na prvom vysetreni nic nedostane max ultrazvuk pozve si ju potom na vysetrenia krv atd...a po vysetreniach a kontrolnom sone ci sa babo vyvyja dostane tehu preukaz

candii
24. sep 2016

tak tak ovulacny test nie je tehotensky. Pokial mate sex bez ochrany vzdy je sanca ze partnerka moze ostat tehotna ak je naozaj tehotna uz len test otcovstva ukaze ci je tvoje

cervikpepik
24. sep 2016

@renepok91 ahoj,prepac,riesis prilis vela zbytocnosti
1. Aj pri prerusovanom styku mohla otehotniet,aj tu na fore je kopec takych zien
2.V osmom tyzdni uz lekar pravdepod.vidi akciu srdecnu,ale knizku este dostat nemusi,tu Ti ostava len cakat,stat sa kludne moze,ze aj o babo pride,prvy trimester je kriticky
3.Pozornost od Teba si vynutit moze,ale tak ci tak skor ci neskor to najavo vyjde,nic tym nevyriesi
4.Poslala Ti fotku ovul.testu,ze je tehotna??tak toto nesedi
5.To ci Ta podviedla zistis len testom otcovstva,s tym sa neda nic robit

puklica13
24. sep 2016

Tak tak..moze, aj ked si sa ako si myslis do nej neurobil..spermie sa mozu uvolnit uz pred ejakulaciou...takze pokial si nemal kondom sanca tam je vzdy...ak je tehptna a ty pochyjes musis uz len pockat na test otcovstva..
Lekar zvycajne pri prvej navsteve vystavi tehotensku knizku...s menom a vsetkymi udajmi, foto zo sona sa robi skpr vo vysom stadiu..
Test nesvedci o nicom...moze byt kludne kamaratkin..ja uz som pocula ze sa s tym celkom v poho obchoduje ( ale potvrdene to teda nemam😀)

fra
24. sep 2016

@cervikpepik podla mna mu poslala foto tehotenskeho testu (otazne je čí je), len to autor otazky poplietol, zjavne sa vo veciach vzniku života vobec nevyzná 😒 deti sa samozrejme počínajú nielen pri prerušovanom styku (to najčastejšie), ale aj pri použití kondomu či hormonalnej antikoncepcie (hoci zriedkavejšie)- jedina 100% antikoncepcia je žiaden sex

sue
24. sep 2016

Hm, tehotná byť môže a môže to ukazovať ovulačný test - ja napr.som doma nemala tehotenský, preto som si robila najskôr ovulačný...

Ale...ak ste mali styk (akýkoľvek chránený/nechránený) naposledy pred 16.týždňami, ona nemôže byť v 8tt s tebou...ani v 10tt s tebou (ak bola v 8tt pred dvomi týždňami. .)

Takže:
1.prerušovaná súlož nie je antikoncepcia
2.nesedia tt - s tebou by už musela byť v 18tt, ak ste sa poslednýkrát milovali pred 16.týždňami....

renepok91
autor
24. sep 2016

Pardnon, splietol som si ovulacny a tehotensky, nejako som v strese a uz ani nemyslim... Ide o to ze ona je strasne zakerna a strasne klame s falosna je preto clovek nikdy nevie co cakat... Hovorila ze bola na potrate, potom dnes mi zasa hovori ze nikde nebola a chce si to nechat. Dodnes som nevidel osobne ziadny dokaz o tom co hovori.

cervikpepik
24. sep 2016

@renepok91 cize naozaj musis len cakat,tehotenstvo nezakryje ak by Ti aj neukazala knizku ,no a ak bude tehotna,tak potom uz len riesit ci s Tebou alebo s inym :-I

puklica13
24. sep 2016

@sue on pisal ze sa do nej mozno tak trochu urobil pred 4mesiacmi..nie ze to bolo naposledy co spolu spali... 😀

renepok91
autor
24. sep 2016

@puklica13 naposledy sme spolu boli 17 augusta...

nivea777
24. sep 2016

@renepok91 a pred tym ti nic o meskani MS nehovorila? lebo podla tohto co pises nemoze byt v 8tt

charlie1980
24. sep 2016

8.tyzden tehotenstva Nijak nesedi s pripadnym pocatim pred 4.mesiacmi (ak je to vsetko dobre vypocitane)
Otehotniet Ale teoreticky mohla, hoc to bolo "len trochu" To len trochu obsahuje niekolko milionov spermii.
Tehotenskych testov a fotografii zo sona ti stiahnem na nete trilion.
Takze teraz ti zostava iba cakat, Co sa z toho vykluje a ak by bola naozaj tehotna, ako bude ona dalej postupovat (DNA testy po porode napr.).

renepok91
autor
24. sep 2016

@nivea777 vraj jej vtedy 3 tyzdne meskala menstruacia tak si urobila test...

sense
24. sep 2016

Na fotografii zo sona je jej meno inak si ho moze stiahmut aj z netu, ak ste spolu spali napiskedy 17.8. Moze byt tehotna s tebou aj nemusi....ak je izaj tehotna za par mesiacov to bude na nej vidiet, a ak je tehotna a ci si ty otec zistis az po porode,testom dna....apropo toho co sa tyka nijdy som to nedal do nej daval som si pozor....tak za to by som ruku do ohna nedala....

nivea777
24. sep 2016

@sense neni pravda ze na foto zo sono je jej meno...nie kazdy lekar to tak ma...a co sa tyka DNA da sa zistit aj pred porodom len neviem ci sa to dostalo uz na slovensko

sense
24. sep 2016

@nivea777 ok tak neviem ako u kazdeho lekara ale co som bola ja vzdy tam bolo meno a datum narodenia.... Co sa tyka dna pred porodom da sa to ale na to by som ja ako zena nikdy nepripustila a myslim ze ani sud by nevydal rozhodnutie na dna pred porodom aspon si myslim,nie som pravnik

ukulela
24. sep 2016

@renepok91 ak ti nie je luto prachov, testy otcovstva sa daju spravit aj z krvi matky este pred narodenim dietata. najdes na nete, navrhni jej to.
podla mna je mozne, ze ta sali. ale teda ak by aj nebola tehotna, aspon sa poucis, ze radsej gumu, resp inu ochranu, ako potom taketo stresy.

charlie1980
24. sep 2016

@sense Haha, moja, tu nie sme v CH 😂 Kazdopadne, tam som dostavala s menom, na SK bez mena. No a to DNA pred porodom je z plodovej vody a myslim si, ze ziadna normalna by toto mepodstupila pred porodom, ak sa jedna o urcenie otcovstva. Sud by urcite nemal Co nariadit, pretoze dieta nie je donosene, nema RL, je v bruchu 😄

nivea777
24. sep 2016

@charlie1980 robi sa to z krvi matky..
@sense

ukulela
24. sep 2016

@charlie1980 da sa to aj na Slovensku, aj pri amnio, aj z krvi matky.
foto z TUZ som mala vzdy s menom - pri troch roznych lekaroch.

puklica13
24. sep 2016

@nivea777 z krvy matky sa zistuje len tehotenstvo..krv matky predsa neobsahuje dna dietata

nivea777
24. sep 2016

@puklica13 nastuduj si to,okrem amnio existuje aj sposob z krvi matky...

charlie1980
24. sep 2016

@puklica13 Mrkla som na to, vraj ano. Tusim 350EUR to stoji ako aj odber na DS z krvi. Takze asi sme sa zmodernizovali 😄
@ukulela Tak neviem....moj ma aj 3D UZV a meno tam nemam. Ani na jednej. Schvalne som pozrela.

charity
24. sep 2016

@renepok91 Ahoj, Tvoja ex podla Tvojho popisu by mohla byt psychopatka. Taketo hratky s citmi chlapa psychopatky na konci vztahu robia casto. Ide o hru, lebo raz tvrdi, ze bola na potrate, druhy raz, ze je tehotna. To, co Ti poradim, bude zniet drsne, ale je to jedina sanca na ukoncenie tohto Tvojho tryznenia: No contact.

Ukonc veskeru komunikaciu s nou, zablokuj ju v mobile a na emailoch, vymaz z priatelov na fb.

Ak si otcom, casom Ta zazaluje o vyzivne a na to s nou v kontakte byt nemusis. Ak nie si otcom, usetris si dalsie mesiace psychickeho tyrania. Ved sa s Tebou hra ako macka s mysou...

Na dieta sa citovo nijak nenavazuj, lebo ho zacne tyrat, aby Ti citovo ublizila. Ver mi, poznam podobnych pribehov vela...

Bud dusevne pripraveny na to, ze zacne otravovat Tvojich priatelov, rodinu, len aby Ta nalakala naspat. Ale to nie je laska. To je len jej boj o moc a Tvoje zdroje.

Ak by si sa chcel o tom porozpravat blizsie, napis mi do IP. Pomaham ludom, ktori maju takychto /ex/partnerov.

puklica13
24. sep 2016

@charlie1980 no vidis... 😀 mam sa co ucit...ty si sa este nerozsypala?

charlie1980
24. sep 2016

@puklica13 Joj, Este som cela 😂 A veeeelka 😂

nivea777
24. sep 2016

@puklica13 a to,ze krv matky neobsahuje DNA dietata si povedala veeelmi velku blbost ;) trochu si to prestuduj

puklica13
24. sep 2016

@nivea777 ok..sypem si popol na hlavu a idem sa zahrabat
V konecnom dosledku..ak je ona taka zakerna ako on tvrdi je to aj tak jedno..lebo ona by musela suhlasit s takym testom..uz len pockat kym porodi..ak porodi

puklica13
24. sep 2016

@charlie1980 a kedy uz planujes???