Je mi muž neverný?

janolaura8065
20. jan 2021

Dobry den, nevien ci to tu patri ale idem si po radu uz dlhsi cas pozorujem muza. Viem ze chodi do prace stale a ma popritom aj fusky lenze nejde o to ale o to ze hned ako dojde domov je na telefone nerozprava sa somnou nema somnou ziadnu rec ked sa k nemu ozvem je nahnevany nervozny. Uz asi cca mesiac je tak ze co ja navarim neje vsetko sa vyhadzuje nemame spolu ani styk naposledy to bolo tak ze som ja spala a v tom ma zobudil, dnes sme sa trosku chitili a povedal mi ze preto chodi z prace tak neskoro lebo nema somnou rec mi sa stale hadame lebo ked vidim ze je na telefone tak idem pozerat na tv alebo idem nieco robit ine alebo sa rozpravat z mamou a on hlada namna chyby povedal ze som na vine ja lebo neostavam pri nemu ale idem k mame. Ja neviem o nicom ze aby mal inu priatelku viem o tom ze ma pokec a heslo nechce povedat poradte mi co robit je mi neverny ? chce to ukoncit ci ako ja uz fakt nerozumiem.

jajka71
20. jan 2021

Potrebuje ta zrejme vyprovokovať k činu, ktorý by sa mohol považovať za dôvod na rozvod, on nechce byť v očiach súdu ci rodiny ten, ktorý rozvratil manželstvo. Je tam u neho z napísaného motivácia k rozvodu, ale potrebuje, aby vína nebola na ňom. Ak by mu záležalo na vzťahu tak to chce od komunikovať, chce to riešiť. Ale on to nechce riešiť. Sú chlapi i ženy, ktoré to od komunikovať nevedia, nedokážu o citoch hovoriť, ale náklonnosť voči protajsku prejavia inak. Ú vás sa stalo niečo, čo medzi vás vytvorilo priepast.....

daniela1911
20. jan 2021

@janolaura8065 tak nechod k mame. To tiež nie je riešenie problemov v manželstve. Sed pri ňom, čítaj si knižku alebo štrikuj. Občas naňho prevrav, možno budeš prekvapená ako sa porozprávate. Uvar mu čo má rad. Zapoj ho do nejakej aktivity.
Začni ty s prvým krkom záchrany, keď sa nič nezmení, budeš vedieť, že si to skusila. Potom ho konfrontuj a pýtaj sa na dôvod, alebo ponukni rozvod. Vôbec nemusí mat milenku, chlapi chcú mat svoj pokoj, tak radšej prídu domov neskoro a šťukajú na mobile. Možno to nebude vôbec take horúce, možno sa len nudi a má malo roboty.

marcelka0502
21. jan 2021

Súhlasím s Danielou, určite treba naňho ísť postupne. Aj keby si s niekým vypisoval, stále máš šancu si ho nakloniť naspäť. Hádky nič nevyriešia len to zhoršia. A hlavne čím menej svokry!

0silvia0
21. jan 2021

@janolaura8065 no ked chodis natruc k svojej mamicke sa vykecavat, ani sa mu necudujem...

veronikaszabova
21. jan 2021

@janolaura8065 no vies co? Si moc mladucka (22/23 rokov), mate 3 deti spolu. Sama v inej diskusii pises, ze si podrazdena, len kricis, hystericis, stresujes... tak mozno to je jeho reakcia na to vsetko. Mozno ma uz toho dost. Cely den v praci, doma nervozna zena, jaciace deti. A ty to zaklincujes tym, ze ides radsej k mame, ako by si mala byt s nim.
Skus zmenu od seba - viacej bud s nim, rozpravaj sa s nim... ak teda nechces, aby odisiel.

janolaura8065
autor
21. jan 2021

Ja to stale skusam idem k nemu navarim co ma rad kupujem mu to co ma rad robim vsetko preto aby sme sa nehadali lenze snim sa rozpravat neda ozvem sa k nemu on nereaguje vobec bud hraje hry alebo pozera vtipne videa alebo pise z kamaratmi ale aby sa mi vsimol to nie!! Ano histercim som agresivna on na deti nedvihol ani raz ruku deti su naucene ze ja im dam po zadku alebo ze kricim ale nepoculi z neho ani raz poriadny krik nic deti si dovoluju velmi vela komodu mi rozbili steny pomalovaly ruzom operku na posteli roztrhali mame poskodili ob.stenu mne fen pokazili telefon rozbili zastrihavac vlasov pokazili a peniaze zobrali a dali do kojtajnera kde si zarobili hned aj smätiari 100eur a on na to? Nevadi su to deti vraj je to moja vina ale moja? A jeho nie ? Vychovu davam len ja ! On nie a za to vsetko mozem len ja

janickacrazy
21. jan 2021

@janolaura8065 no tá tvoja výchova asi tiež nie je ideálna, deti netreba biť, asi to nezvladas, ja mám tiež 3 deti a nikdy také veci nerobili, lebo vedia, čo si môžu dovoliť, môj muž je od rána do večera v práci, takže väčšinu času som s nimi ja

elizabet173
22. jan 2021

@janolaura8065 preco by vlastne deti mali pocut doma krik a dostavat bitku? Tym, ze si podla teba " vela dovoluju" oni na seba upozornuju - sme tu, venuj sa nam a hraj sa s nami. Ako sa male deti mozu dostat k peniazom? Ty si zmenila muza na dalsie dieta, on nema voci detom ziadne povinnosti? Pocas tyzdna chapem, praca, fusky, ze sa potrebuje na hodinu niekde zavriet a odreagovat sa pri hrach. Ale potom by mal nastupit ako otec - aspon hodinu sa s detmi zaoberat, hrat sa s nimi, rozpravat, uspat ich. A pocas vikendu robi v domacnosti co? Ak nic, bohuzial, zle ste si to nadstavili a bolo tvojim rozhodnutim mat s nim deti. Zacni od seba, menej vyvarat a viac sa hrat s detmi. Ked prestanes vrieskat, aj oni budu pokojnejsie. Zamestnaj ich, aby ti pomahali pri beznych cinnostiach. Nepojde to lahko, lebo su zvyknute na ine, ale postupne urcite. V ovzdusi kriku, cirkusu a otlkania deti sa ani tvoj muz neciti dobre. A miesto bezania za mamou ries vsetko s nim

vikes
22. jan 2021

Deti sú vaším zrkadlom.

hapkova
22. jan 2021

Ono je to takze no tak ako sa chovas k detom to dobre nie je, nemozes si predsa na nich ventilovat svoje problemy a zlost. Ono ti to casom vratia a to asi nechces

lesana25
22. jan 2021

Deti pomaľovali rúžom, po ničili elektronimu, hodili peniaze do koša, no tak namiesto toho aby si to dala mimo dosah tak ich vyplieskaš? A čuduješ sa že ťa chlap máp plné zuby? Ja by som mala tiež.