Je mi dobre so svokrom. Cítim sa pri ňom lepšie ako pri priateľovi

2. mar 2021

Asi prvá vec ktorá vás napadne pri tejto téme je že je to chore. Ale ja si nemôžem pomôcť ale cítim sa lepšie pri svokrovi ako pri mojom priateľovi. Mám v ňom väčšiu oporu, je nanho väčší spolah, ma pre mna viac pochopenia a dokonca mi aj pomáha viac ako jeho syn. Žijeme u svokrovcov 3 roky. Ja som na materskej čiže som doma a svokor ma HO odkedy je korona. Odkedy sme doobeda doma sami tak mám pocit že si čoraz viac rozumieme. Vždy si ma zastane pri hádkach s priatelom, alebo aj keď mi niečo vytkne svokra, dokonca aj vtedy keď Som naozaj urobila niečo čo by som nemala. Až sa mi niekedy zdá že to má rovnako ako ja. Hocikedy povie že si želá aby sa jeho žena správala tak ako ja, že jeho syn môže byt vďačný že ma má, že on by si pískal keby je aj jeho žena taká. V poslednej dobe ma aj pripomienky na mna ako na ženu. Na Vianoce mi kúpili so svokrou pyzamo, celkom obtiahnute a robí mi peknú postavu. Keď som v ňom prišla do obývačky svokor mi ho pochvalil ako mi parádne sedí že je ako uliate na moje telo (vtedy sme boli sami) nevedela som ako reagovať, vtedy som sa až hanbila. Mna by to nikdy v živote nenapadlo ale sme si naozaj podobní a rozumieme si. Vieme sa pochopiť. Môj priateľ je presne kópia jeho mamy. Mne a svokrovi vadia na partneroch úplne tie iste chyby čo majú spoločné. Viem že svokor je so ženou dosť nešťastný často sa hadaju a naozaj ho obdivujem keď vidím ako sa niekedy svokra správa že to s nou vydrzal tak dlho. Asi by sme sa mali s priatelom odsťahovať lebo toto asi nie je normálne však?

janulka1802
2. mar 2021

Veru nie je...

ivkazba
2. mar 2021

Vadí ti na partnerovi kopec vecí. Tak prečo si s ním začala žiť a mala dieťa? To nie je normálne v prvom rade.

autor
2. mar 2021

Inak priateľ začína žiarliť a v každej hádke mi vyčíta že či spím s jeho otcom keď si ma stále zastáva a som jeho obľúbenec

zuzubb007
2. mar 2021

Čo tak sa odsťahovať od svokrovcov alebo ak ti ide muž tak na nervy tak sa rozísť, dosť choré celé toto čo opisujes so svojim je kopa chlapov nájdeš si aj s dieťaťom dakoho ale nie svokra pre boha

kiwi3
2. mar 2021

podarena rodinka

janhe
2. mar 2021

Preco by to malo byt chore? Mozno su si sudení a osud ich mal moznost spojit len takymto sposobom. Uvidis ako sa to vyvynie. Mozno ste sa mali stretnut takto. Zivot pise rozne pribehy.
Ale nezabudaj ze priatel a svokra tym padom nadobro skoncili vo vasom zivote

meluela
2. mar 2021

Ano, odstahovat. Alebo teda pripadne moze mat tvoje dieta surodenca, ktory bude zaroven jeho strykom/tetou ...

maximilie
2. mar 2021

Nezakladala si náhodou pred časom tému, ze tvoj priateľ je chorobne žiarlivý a dokonca žiarli aj na svojho otca a ze mal pripomienku, ci spolu niečo nemáte? Potom si písala, ze áno, vyzerá veľmi dobre svokor? Lebo presne to som si vtedy myslela - syn dobre vie, aký je otec kvietok
Ale nesudím. Len skus potom vysvetliť synovi, ze ocko je vlastne dedko

pribinak
2. mar 2021

Odstahujte sa a čím skôr. Toto nemusí dobre dopadnút a skončí rozbitá a rizoadnuta cela rodina

Treba dať šancu vášmu vzťahu, ty a priateľ, ste mladá rodinka, máte dieťa. Neoirivnavsj priateľa so svokrom. Kto vie aký podarený vtáčik bol svokor pred 20-30 rokmi

catlyn
2. mar 2021

@meluela no a zaroven nevlastnym bratom otcovi surodenca 🙂

katka_slnjecko
2. mar 2021

kks toto je lepsie ako rodinne pripady na markize 😂

luckalukas_1
2. mar 2021

@katka_slnjecko aj mna to napadlo😂

maximilie
2. mar 2021

Myslím, ze so svokrom to uz tahas nejaký ten čas... je to riadny hlupák. Kradnúť synovi priateľku a vnukovi otca, zároveň aj babicku.

syslik81
2. mar 2021

dedko bude robit vnucikovi otca? ano je to chore..zabudni na zakazane ovocie .. ak ti na priatelovi tolko veci vadi odid od neho anajdi si niekoho ineho niekoho kto nema zenu a rodinu.. sa ani priatelovi necudujem ze ziarli na druhu stranu uz sa mal rozhybat a odstahovat vas do vlastneho ...

autor
2. mar 2021

@syslik81 ono je to smutne ale už teraz to tak je. Mám pocit že maly je skôr jeho ako priateľov. Dedo s ním trávi viac času, viac sa mu venuje a dokonca maly ho ma radšej a pýta sa ku nemu viac ako ku vlastnému otcovi. Partner v tomto dosť zlyhal

autor
2. mar 2021

@maximilie nie to som nepísala ja ale aspoň vidím že nie som jediná zvrátená :D

basska_b
2. mar 2021

Fakt zaujímavé. To sú tie príbehy, ktoré píše sám život. Som zvedavá, ako to dopadne. Hej, tiež by som odporúčala ísť do svojho, lebo to inak nedobre skončí... so svokrom by som si tiež nezačínala, ale tak ktovie, ako to celé bude 😁

nafka0483
2. mar 2021

Pockaj, pockaj... ty mas teda manzela a tym padom svokrovcov a potom mas este aj priatela?
Ak manzela nemas, iba priatela, tak nemas svokrovcov. Rozumies si s priatelovym otcom, byvate s priatelovym rodicmi. Papierovo nie ste rodina.

Riesenim je odstahovat sa, mat svoju domacnost a vobtiahnutom pyzamku pobehovat pred svojim partnerom. Spolocne byvanie je v istej miere aj zdielanie spolocnej intimity a u tea sa to ocividne vymyka z miery a spod kontroly.

nafka0483
2. mar 2021

A neverim, ze ta druha tema nie je tvoja. Uplne rovnaky pribeh...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karpina
2. mar 2021

Aby to nedopadlo takto nejak. V starej pošte pro tebe je zaujímavý príbeh, ako otec prebral synovi ženu.

https://www.youtube.com/watch?v=Qa2P9OSxvP8
miskakyska
2. mar 2021

moc sleduješ rodinne prípady 😀

solange7
2. mar 2021

Tak si vaz, ze s nim mas dobry vztah a nepokaz to nejakou tvojou zvratenou fantasmagoriou.

sasa1310
2. mar 2021

@nafka0483 keby len príbeh, ale aj interpunkčné znamienka rovnaké. Niekto sa nudí

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
2. mar 2021

Asi by ste mali pomyslat na svoje byvanie. Ale ked si rozumiete, tak si aj nadalej budete. S tym vela nespravis. Ja mam so svokrom tiez velmi dobry vztah. Dokazem s nim aj hodinu volat a mame o com tocit. Tiez to ma on so ze nou velmi tazke. A ako som dala rodine vnuka, tak to je este iny level. Ale moj muz je kopia otca povahou

salinecko123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcellka32
2. mar 2021

@katka_slnjecko telenovela na pokračovanie 🤣

gabika223
2. mar 2021

treba si urobit nadhlad... ste mlada rodina... predstav si seba o 10 - 15 rokov.... a prestav si svojho syna o 15 rokov... tiez pride do puberty... mozno ta ako mamu nepochopi ze si dala prednost dedovi pred otcom, mozno budu vycitky... a nebude mat dobry vztah ani s otcom ani so starymi rodicmi... mozno mate nedorozumenia, asi ako kazdy vztah, ale netreba sa zalovat pred rodicmi a svokrovcami, ale riesit si to s muzom... nie je to otazka par dni... a skus svokra viac ignorovat a viac pocuvat mozno muza a uvidis casom ako sa zlepsia vztahy... a mozno budes vdacna za to rozhodnutie ze si nezasla dalej a uz nebude cesty spat.... lebo sa kludne moze stat, ze rozbijes svoju rodiny, aj rodinu svokrovcom a vztahy sa nenavratne nastrbia...