Ja mám niečo rada a on nie

29. aug 2022

Ako riešiť takú situáciu ? Spoznávam jedného muža ktorý sa mi páči. Hovoril že on si nevie predstaviť mať akékoľvek zvierat v byte že nieje na to zvyknutý.
Pritom ja mám psa a 2 morčatá doma. Ako by ste reagovali ? Čo v takom prípade robiť ?

lamonita
29. aug 2022

Len sa spoznavate...kým spolu začnete zit(ak vobec) tak to môže ešte trvať...potom ostáva jedine kompromis✌️😉

pribinak
29. aug 2022

Však keď budete spolu chodiť, máš čas a priestor si zvyknúť na psíka a obľúbiť si ho

A má aj možnosť vidieť, že aj byt so zvieraťom môže byt čistá, bez bordelu

Morcata si viem prestaviť niekomu darovať

nika_val
29. aug 2022

Keď som začína so svojim partnerom tak on mal doma (žil vtedy u rodičov ešte) psa vo vnútry neznášala som to lebo som chodila stále od chlpov odtadial a aj keď my sme doma mali psa ale vonku.. vravela som že ak raz budeme spolu bývať tak nikdy nebudeme mať psa v byte a už duplom nikdy nie v posteli..
Potom som polavila že okej ale musi byt čierny lebo bude chlpy menej vidieť..
Teraz keď sme spolu už 9rokov tak máme 3 psov v byte (biely, hnedy aj čierny 😁) a kde spávaju no na posteli s nami.. ano chlpy su všade ale nevadi mi to 😊
Takže aj u vás sa to môže ešte akokolvek vyvinúť neboj sa 🙂

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
30. aug 2022

Pes by mi nevadil ale morcata ano. Este ste len v stave spoznavania tak uvidis ako sa to vyvinie. My msme dve macky ale d napadom pridiel chlap teda ze jednu macku, a potom sa dcera "zalubila" do maciatka a mame teda 2.
Ale problem je vzdy ked chceme ist na dovolenku .

terezka1947
30. aug 2022

No,ja mám rada zvieratká. Ale vonku. Neviem si predstaviť,že by boli v posteli,v kuchyni,na gauci...Čiže ja by som si nezvykla. Bol by to vážny problém.

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lujza123
30. aug 2022

@zoro9836 psy si po venceni veľmi dôkladne vylížu celý podvozok..... Ono v podstate tie vlhké sliny ocistia rit oveľa lepšie ako náš suchý toaletný papier.
Čokla v posteli by som nechcela ani ja, ale zas tak humusacke zviera to nieje.

aneetra
30. aug 2022

Pisala si, ze sa len spoznavate, takzw ono vsetko sa to moze este pomenit. No mala by si mu povedat narovinu, ako to mas doma a podla toho uvidis, ako moc sa mu pacis

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia147852
30. aug 2022

Ani môj nikdy nechcel zviera v byte 🙈 dnes mame dve macky a 3 osmakov. Jedna mačka je jeho maznak. Stále chce na ňom lehnit 😃😃😃

marseillefan
30. aug 2022

Ani moja žena nechcela mačku v dome a potom mi na narodeniny povolila jednu... lenže potom sa k nám náhodou prikmotrila druhá a potom si nás vybrala ešte tretia, tak sme jeden čas mali v dome 3 mačky naraz 🙂 Ľudia sa menia... a možno sa zmeníš ty a namiesto psa a dvoch morčiat, budeš mať zrazu tri deti a budeš rada, že sa nemusíš ešte aj o zvieratá starať :D

marseillefan
30. aug 2022

@zoro9836 so zvieratami dome si práveže zlepšuješ imunitu... veď to je práveže zlé žiť stále v sterilnom prostredí...
a vedel si, že ľudia s mačkou žijú štatisticky dlhšie ako ľudia bez mačky?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
30. aug 2022

Tak co by si mala robit? Hadam neutratis zverinec len preto ze sa spoznavas s muzom ktory nechce doma zviera.
Pockaj ci z toho vobec nieco bude. Mozno ostanes so psom a morcatami.

tykat
30. aug 2022

@lucia147852 to je super zostava 😁 aspon vam macky reguluju pocet osmakov 😂

loliku
30. aug 2022

Tiež by som to neriešila, je nato skoro. Ľudia menia názor ..stačia napr. keď prídu deti starať sa popri ešte o 3psov to by som nechcela 😁