Išli by ste sama na kúpalisko?

8. júl 2023

Sli by ste same na kupalisko? Rozmyslam zobrat knihu a ist. Manzel pracovne nemoze a tu nikoho nepoznam.
Len je to take cudne😔

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1ryba
8. júl 2023

Jasné, že šla, nič čudné na tom nie je. Kopa ľudí chodí samých.

stryel
8. júl 2023

Ja som raz šla sama na wellness..s pocitom, že to bude divné…ale až keď som bola sama, som si všimla, koľko ľudí chodí tiež samých…takze odvtedy mi to už divne nie je 😉

pribinak
8. júl 2023

O tomto snívam. Zatiaľ musím ťahať syna, neter či synovca alebo nejakých kamosov
Musím robiť dohľad kto sa kde topí, koho postipala včela alebo stat v rade na tobogan

Snívam o tom že si zoberiem knihu časak, nikto má nebude topiť ani oblievať vodou

Chod a uzi si to. Nebude to cudne. Každému je to úplne jedno

anos18
8. júl 2023

Jasné,v pohode

bublinka1426
8. júl 2023

jasne ze sla, nic cudne na tom nie je :D.

cervenaruza123
8. júl 2023

Sla by som hned a bez vahania. Je super ist s niekym, ale je super ist aj sam.

taminka1986
8. júl 2023

Co je na tom cudne? Jasne ze isla a poriadne si to uzila ze mam svaty pokoj a mozem si citat a vegetit, nikto ma neotravuje a nemusim sa nikomu prisposobovat. A ako sa poznam,este aj kamku by som si tam nasla😅

beataxxx
8. júl 2023

Zoberiem knihu a idem🙂 vela ludi tak chodi

sara07
8. júl 2023

ano šla a prečo nie, tam budeš robit niečo divné alebo čo ? normálne chod, uži si ticho a klud ja bežne chodím sama na welnes alebo na turu a normálne tam chodia aj baby samé do pohody , u mužov to je ako normálne ale u báb si nejak musíme asi zvyknut

river_song
8. júl 2023

Jeeeejda to by bola taka pohoda.. isla by som sama, hocikedy, hocikam.. 😏

deti95060810
8. júl 2023

úplne v pohode...

marsmykkok
8. júl 2023

Veľakrát som bola sama ako mladá od 18 do 22cca, v podstate celé leto som chodila sama a bolo super. Kamošky bud boli preč alebo už mali frajerov, ja som frajera nemala, mama bola v práci. Mala som kľud, išla som kedy chcela a odišla som kedy chcela a užívala si pekný slnečný letný deň.

sissy27
8. júl 2023

Normalne tak chodim, ani mi doteraz nenapadlo, ze by to mohlo byt cudne 😃

muchotrafka298
8. júl 2023

Uplne v pohode, zbalim veci a idem. Ci na jazero alebo na kupalisko.

tyrkysova_kobyla
8. júl 2023

Bola som tak, uplna normalka 🙂

kristie571
8. júl 2023

Noaaaa ze, uz som tak bola a ne raz, vobec to nie je cudne nikto si ta nebude obzerat ze , aha ona je tu sama 😃. Zbal sa a bez, nie je na tom nic zvlastne 😊

dominikamacakova
8. júl 2023

Toto sú také otázky, že "išli by ste samé do obchodu"? Nie, potrebujem doprovod aj na záchod.

sovica
8. júl 2023

Kým som nemala deti, tak som úplne s kľudom a veľmi rada išla aj sama. Nikomu som sa nemusela prispôsobovať - išla som plávať, kedy som chcela, opaľovala som sa, ako dlho som chcela, čítala som, kedy som chcela, aj som si zdriemla🙈
Vôbec nikto tam nebude riešiť, že si prišla práve Ty na kúpalisko a si sama. Každý sa stará o seba. Maximálne môžeš zaujať mladých mužov, ktorí tam budú tiež bez partnerky a prejavia o Teba záujem, ak budeš sama. To je asi tak všetko. Ináč to bude fakt každému jedno a nikto sa nad tým nebude zamýšľať. Choď a uži si to👍🌞

petamich
8. júl 2023

xkrat som bola na kupalisku sama 🙂 nikoho to vobec nezaujima, knizka, sluchadla, zaplavala som si, naspat na deku a po praci sa pridal manzel a on tiez chodieval sam, ked mne sa nechcelo

majada35
8. júl 2023

Kdekoľvek. Aj do kina.

sense
8. júl 2023

Jasne pohode, kamkolvek

mane01
8. júl 2023

Jasne!

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaba21
8. júl 2023

Dnes som bola, už tretí krát tento rok. Jediné čo mi na tom vadí, že príliš neodchádzam od deky, bojím sa nechať veci len tak. Inak s tým nemám problém.

nezabudka3391
8. júl 2023

mne by sa samej nechcelo ja som rada ked idem s niekym

jana_eyre_2
8. júl 2023

Keby som mohla, jasne že šla.. zatial sú somnou vždy hadajuce sa tri deti 😅 keď budú na mňa prdet, tak cez leto budem chodiť aj sama s knihou, zaplavem si, pospim si a prečítam si.. nepredstaviteľné zatiaľ 😀

o__o
8. júl 2023

Chodím

lenka1208
8. júl 2023

Mna zaujima ze co je cudne na tom ist niekam sama? 🤔

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz