Iný život bez manžela

29. sep 2023

Ahojte. Manzel isiel na 10 dni na sluzobnu cestu - prvykrat na takyto dlhsi cas. A zistila som, ze mam bez neho uplne iny zivot. Pridem domov z prace a mam poriadok - rano usteliem postel, lebo je uz prazdna, tak mozem, ziadne salky od kavy na stole v pracovni, ziadne jeho roztahane veci po byte - nadhera. Cize pridem z prace, rovno si v tom krasnom upratanom byte spravim kapucino, v klude si ho vypijem a idem von - mam cas na take aktivity, ktore mna bavia ale jeho nie a mozem si ich vychutnavat. Pridem domov. Navarim si veceru, aka chuti mne a jemu nie. Zapnem si k tomu moj oblubeny serial. A chodim aj skor spavat, kedze sa nemam komu venovat. A rano do prace vstavam oddychnuta.
Normalne som sa az zlakla, ze ako mne je samej dobre.
Co si o tom myslite? Je to normalne podla vas?
S manzelom sme spolu 12 rokov a mame pekny vztah podla mna, lubime sa, rozumieme si a cakala som teda, ze budem trpiet bez neho, ale dako sa to nedeje 😀

viestta
29. sep 2023

Neries, uzivaj si kym sa da. Nie je povinnost utapat sa v smutku. Aspon vidis, ze mate dobry vztah dvoch sebestacnych osobnosti.

hendikep
29. sep 2023

noa? keby si takto zila dlhodobo tiez by Ta to stale nebavilo … uzi si cas bez neho aj s nim a nemuc sa vycitkami 😂 skor by bolo divne keby si doma plakala do vankusa kde mas muza … ked moj muz ide na par dni prec tiez si ten cas uzijem ale tesim sa na neho ked potom pride 🙂

simonka1304
29. sep 2023

To su len krátkodobé pocity.. časom by ti bolo samej smutno😉

h2
29. sep 2023

Myslím si o tom to, že si sa až príliš prispôsobila mužovi. Prečo si nevaríš svoje obľúbené jedlá, aj keď je doma? Prečo sa vtedy nevenuješ svojim koníčkom? Prečo on doma robí len neporiadok a neupratuje, ani len posteľ neustelie?

anonymanonym
29. sep 2023

Myslim si, ze sa malo podiela na chode domacnosti, ak bez jeho pritomnosti mas tych povinnosti menej a nie viac... A k tomu ostatnemu... Ja si tiez uzivam cas bez muza 😁 Len ja som taka povaha.. mam rada aj samotu, ticho a moznost osamote si porobit co a ako chcem, kedy chcem, ako dlho chcem a taaak.. Aj ked to mozem aj ked je muz doma, ale predsa len, ked je clovek sam je to proste ine 😂... Vyslovene to raz za cas potrebujem 🙂 A nevidim na tom absolutne nic zle ani divne.

maranta_leuconeura
29. sep 2023

Keby si mu nebehala za zadkom, oddychnes si aj ked je doma 😉

hederamonstera
29. sep 2023

Joooj, to poznam.
Ale viem, ze casom by som zasa zacala snivat o tom co mam teraz.😊

thoughtfulweirdo
29. sep 2023

Je to úplne v pohode. Ja som rada aj s mužom, aj bez neho. V lete bol na 2 týždne preč a skutočne som si to užívala 😄 a potom som zase bola rada, keď prišiel. Podľa mňa ideál, stále je mi dobre 😄

babulkomale
29. sep 2023

Mam to rovnako, akurat dve deti k tomu, takze o zabavu postarane 😃 ale zaspominala som si, co som robila za slobodna a za bezdetna 🤔

marcellka32
29. sep 2023

Ja neviem, ja varím čo chcem jesť, ale môj zje všetko, idem kam chcem a kedy chcem aj sama (nie som jeho majetok predsa), a hlavne doma upratujú všetci, nielen ja tu bývam

petronellla87
29. sep 2023

Haha to poznam, moj bol min vikend na teambuildingu a tiez som si to uzivala,😀🙈

evita_g
29. sep 2023

Keď to čítam, ticho závidím 🙂 Môj muž chodí preč na 3-4 mesiace vkuse, no ja mám doma 4 deti, takže ticho a poriadok je u nás nedostatkový tovar 😀

reanda
29. sep 2023

hm.. tie pocity mi pridu skor adekvatne tomu, ked das deti na tyzden k babke a nie ze partner odide na sluzobku..

syslik81
29. sep 2023

mas deti? lebo aj tie robia "bordel" nemusis varit co ma rad on - da sa varit bud spolu alebo raz pre neho raz pre teba ...alebo obcas objednat ... keby si bola dlhsie ako 10 dni zistil by si aj to,ze ti chyba objatie,porozpravat sa, alebo len tak pritulit... dokonca aj muzove frflanie...

denden77
29. sep 2023

mne je samej tiez dobre 🤣

nikpa
29. sep 2023

Vitaj v klube žien ktorých muži chodia na služobky. Ja sa na každú teším ako na dovolenku lebo viem, že ma čaká presne to čo si opisala 😀 poriadok, oddych, pianko, kľud, proste Amerika. A po čase si dokonca viem predstaviť, že by som neskor bývala sama, už som mu hovorila, že si kúpil jednoizbak pod nami čo je na predaj a sama sa do neho časom odsťahujem 😂

ivangeline
29. sep 2023

...a co si cakala? :D Chybat ti moze aj tak...ale su veci,kt su jednoduchsie. K sebeckosti mame vsetci ludia blizko. :D Ale samemu je dlhodobo tiez zle..

lululilien
29. sep 2023

Takto sa cíti môj manžel keď na pár dní vypadnem s deťmi z domu 🤣😂🤣😂🤣. Užíva si samotu a poriadok aj so psom.

lilizzachy
29. sep 2023

Tiež niekedy túžim po tom aby môj niekam vypadol na pár dní...a o pár dní mám pocit že bez neho neviem žiť 😃 ale áno trošku zmeny nezaškodí 😉 užívaj si chvíľku voľna a že si môžeš robiť čo chces...ale ako hovorili baby vyššie po čase by ti bolo smutno ak máte fajn vzťah...môj bol robiť pred pár rokmi vonku, nevideli sme sa pár mesiacov zo začiatku to tiež bolo super ale po čase samota ubíja...

kathak
29. sep 2023

Wauuu závidím, v dobrom .keď sa obzriem spat bývalo mi tiež akosi slobodnejšie , keď som bola sama doma .

tenerifka
30. sep 2023

ja vzdy hovorim, ze pre mña bolo najstastnejsie a najpohodovejsie obdobie medzi dvoma manzelstvami, ked som bola slobodna, a mala som najstarsiu dceru, svoj byt, dobru pracu a bozsky klud. Potom som sa znova vydala a prisli dalsie deti a kolotoc povinnosti a vsednosti, ale zasa ak by to nebolo, zivot by bol smutnejsi.
Uzivaj si tie dni osamote, zmena prospeje kazdemu, mozno bude chodit na sluzobky castejsie a ty sa budes tesit na ten relax, co budes mat

marcellka32
30. sep 2023

Tie šálky po byte a roztahane veci nech panko za sebou doma upratuje a budeš sa stále cítiť fajn, nerob za neho poriadok...
Nechaj tie šálky tam, kde ich nechá, keby aj pleseň rástla z toho ...možno sa uvedomí, že má po sebe spratat, lebo takto si myslí, že šálky majú nožičky a idú samé do umývačky

janickacrazy
30. sep 2023

Môj muž je poriadkumilovny, takže takéto zážitky nemám. Keď je preč, tak upratujem menej a užívam si trochu neporiadku. 😂😂😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz