Ide o neveru?

tanja7613
8. aug 2013

Ahojte kocky. Dlho som rozmyslala ci vobec otvarat tuto temu pred cudzimi, no nakoniec,prislo mi to ako spravne rozhodnutie. S priatelom sme spolu rok aj pol. Z lasky sa nam podaril syncek. Ma dva mesiaciky. No odkedy je na svete,priatel je uplne divny. On uz jedno dieta z ex partnerkou ma
A tak aby som to objasnila ... chodi do prace,pricom preraba domy alebo byty. Nejeden krat si ho zavola nejaka zena. Ale predtym ked takto robil bol v poho...
Na moju otazku ako bolo v robotke,odpovedal... no teraz, poslednu dobu je nervozny ked sa ho tak opytam. Vcera som mala telefonat od jeho kolegu(nas dobry kamarat) vraj si mam dat pozor na chlapa. A ja ze preco? . . Zlozil... z toho mi vyslo len jedno..nevera... Co by ste robili? Ked sa opytam ci nieho ma,tak chyti nervy,zavre sa na wc a fajci. To nieje normalne..ci?...zeby mne sibalo?🙂

biancarv
8. aug 2013

podľa mňa ti nešibe, ja by som na tvojom mieste pátrala ako sa len dá, najskôr potajomky, keď sa takto podozrivo správa. Ktovie koľko stojí súkromný detektív.......ale pevne verím , že ťa nepodvádza..... :/

maznacik007
8. aug 2013

pravdepodobnost ze ta podvazda je velmi vysoka ked ti to uz naznacil vas dobry kamarat... ja by som mu pozrela mobil, pc, a tak ... a potom sa rozhodla co dalej ...
a preco sa rozisiel s expartnerkou co ma dieta? nepodviedol ju tiez?

tramtara
8. aug 2013

@tanja7613 ahoj Táni - môj názor je taký, že keby za tým nič nebolo tak jeho reakcie sú úplne iné ... určite by sa ti to snažil nejako rozumne vysvetliť ... ty si mu o tom telefonáte povedala ? Sadla si si ním a na rovinu mu povedala že vidíš že sa niečo deje a správa sa nejako inak ? ... celý vzťah je hlavne o komunikácii ... ak jedna strana komunikovať nechce tak to je začiatok konca :-/

livocka21
8. aug 2013

@tanja7613 hmm nic ine ti neporadim len patrat po pricine... je to podozrive...tak vela stastia a verim ze sa najde dovod a nebude pre vas vztah fatalny...

tanja7613
autor
8. aug 2013

@biancarv este to tak🙂 detektiv ci to vobec na sk existuje

@maznacik007 s byvalou sa rozisiel,vraj ho podvadzala ale mohlo to byt aj naopak...on je prefikany myslim ze z mobilu ak nieco mal,urcite zmazal.
@tramtara ja chcem komunikovat,ale ked sa nieco opytam,bud odide alebo povie-zas zacinas s blbostami?

erika04
8. aug 2013

ja by som este skusala na tvojom mieste volat tomu kolegovi, co ti povedal, aby si si davala pozor... urcite mas jeho cislo ulozene, tak sa mu ozvi. Vysvetli mu, preco ti na tom tak zalezi a popripade mu slub, ze ty ho ako bonzaka neprezradis (tak by mal povedat viac)... A potom uvidis co dalej ... Drzim palce!

luckamorka
8. aug 2013

ahoj nechcem ta sklamat ale podla mna ked niekto takto reaguje na priamu otazku o nevere, ze neodpovie len sa uraza alebo proste odide, tak to znamena len jedno - je ti neverny. inak by sa aspon cudoval ako si na to prisla alebo nieco podobne.. ten telefonat od kamarata bol jasny signal, zlozil ti lebo nikomu nie je prijemne byt tym kto to "bonzne" manzelke ale uz sa zrejme nedokazal necinne prizerat.. vela stastia ti prajem ale urcite to ries, najskor skus rozhovor na rovinu aj ked ak je to pravda tak zrejme on ochotny nebude a bude ta obvinovat ze ci ti sibe a co mu nedas pokoj a spehujes ho a podobne. chlapi taki byvaju a tym sa vzdy usvedcia.

haslerka27
8. aug 2013

to ti kolega volal len tak,a povedal len to co pises?dost cudne

anexis
8. aug 2013

@tanja7613 jasne ze existuje sukromne ocko, moj drahy pre jedneho pracoval
nemusi ist hned o neveru, ale urcite by som nesedela so zalozenymi rukami a urobila by som vsetko pre to, aby som zistila o co ide, skus tomu kolegovi otvorit usta..ale ani s tym by som sa celkom neuspokojila

linda20111
8. aug 2013

@tanja7613 ano detektivne sluzby na sk existuju.. robia to niektore sbsky. len treba mat peniaze. je jasne ze ked podvadza tak vymaze vsetko z mobilu, ked chodi na internet tak pozri si historiu, ak je sikovny aj to vymaze, existuje taky program ktory kontroluje cinnost na pocitaci hoci vymaze historiu. ukaze ktore klavesy boli stlacene. ale je viac pravdepodobne ze ked niekoho ma tak dohaduje stretnutie cez telefon, nie cez internet. na tvojom mieste by som nelutovala peniaze, zaplatila by som si za to aby som vedela pravdu. nevydrzala by som zit v pochybnostiach. otvoreny rozhovor je sice dobry, ale otvorene budes rospravat iba ty, on otvoreny urcite nebude - neviem ktory chlap by sa priznal ze podviedol svoju zenu. skor bude zatlkat a zatlkat....

zuzlicek44
8. aug 2013

tak vačšinou reagujú chlapy...čiže niečo tam je...a asi sa ti neprizna co..(možno ešte nie samotná nevera)..treba najviac zistit od kolegu (podla mna dobre spravil že ti zavolal)

držim prsty

mirka_aa
8. aug 2013

no ja by som patrala..a prave naopak,uz by som sa o rozhovor s nim na tuto temu nepokusala..to ako reagoval si myslim stacilo a nie nesibe ti,mas dovod ho podozrievat..ja by som ho prenasledovala,ked nie osobne,tak by som niekoho poslala..az kym by som nemala jasne dokazi...lebo ked zisti ze nieco vies,len si zacne davat vacsi pozor a uz bude tahsie mu nieco dokazat..a ak by si nahodou sledovanim nic nevypatrala,zistila by si ze len fakt chodi pracovat a potom domou,tak to by bol ten lepsi pripad,len nic tomu nenaznacuje :/

tanja7613
autor
8. aug 2013

@haslerka27 jasne ze ani mobil mi nedviha ten kamarat. Asi aj olutoval ze ma zneistil,z tolkych mojich sprav a volani...

No co uz zivot nieje lahky,asi ma caka titul slobodnej mamicky,pretoze dnes sa ma na co tesit ked pride urcite mu poviem co mam na srdci a ak sa nespamata tak volam rodicom a odchadzam...

tanja7613
autor
8. aug 2013

Nasla som si tu ''staru'' pani na fb a viete co? Ma 26....a take pol rocne mimco .... pekne klamstvo..

tramtara
8. aug 2013

@tanja7613 je fakt divné, že nevie pochopiť že pre teba to blbosti nie sú ...každopádne by som kontaktovala aj toho kamaráta, že keď už s niečím začal nech dopovie aby si aj ty vedela na čom si .... a ak budeš potom komfrontovať manžela tak by som sa kľudne vyhovorila že to bol nejaký anonym

sorciera24
8. aug 2013

@tanja7613 a ako sa stara alebo sprava k tomu dietati, co uz ma?

aristka
8. aug 2013

prečo sa pýtaš kamaráta,na rovinu sa opýtaj partnera a kamoša do toho nezaťahuj...sama vidíš dosť zreteľne,že sa niečo deje a môžeš mu to predložiť a na rovinu mu povedať či je v tom iná žena a ak sa ti nevyjadrí mu povedz či so takto predstavuje vaše spolužitie a ako to mieni riešiť lebo ty si to tak nepredstavuješ a ak by ti zas neodpovedal,vysťahoval by som sa zo spálne ..lebo si neviem predstaviť ,že ak ozaj s nejakou niečo má ..mám ho aj ja v postely..to by som ho musela namočiť do sava.....a pokiaľ si na ňom finančne závislá a dáva ti peniaze ...nechaj ho pariť sa ,ale ignoruj a buď chladná....ono sa prevalí čo sa deje....

ritusuk
8. aug 2013

@tanja7613 ahoj, ja mam taku skusenost, ze ked som sa narovinu pytala, tak moj ex robil to iste - este mna obvinil, ze rypem, urazal sa, nekomunikoval a nakoniec sa mi smial do tvare 🙂 mobil mal vecne pri sebe, chodil kazdu polhodinu na zachod, zacal cvicit - a do mna sparal za kazdu blbost, potreboval sam seba presvedcit, ze ta druha je lepsia atd...pozname 😉 mne nikto nic nepovedal, dopatrala som sa sama, ale keby mi niekto takto zavolal, som taka povaha, ze si ho posadim a budem tlacit dovtedy, kym sa z neho nevyvali, obcas je to na skodu, obcas na uzitok, po tejto skusenosti sa zo mna stal dost priamy clovek a chcem vediet vsetko a hned. drzim palce, osobne si myslim, ze bud spachal nejaku volovinu alebo sa len na to chysta, bodaj by to tak nebolo...

tanja7613
autor
8. aug 2013

@sorciera24 plati na nu ale nema zaujem o stretavanie,samozrejme som mu to vytkla lebo je to svinstvo no len pokrcil placami...

anexis
8. aug 2013

@tanja7613 26 rocna s polrocnym dietatom...zije sama ze si moze dovolit prerabat? ako vies jej meno vlastne?

tanja7613
autor
8. aug 2013

@ritusuk ten moj sa ani so mnou moc uz nerozprava. Jedine co vie povedat je tu mas kavu daj si. A potom mlci aj cely den...take psycho...

adri266
8. aug 2013

@tanja7613 ejha..ten telefonat mohol byt aj o inych veciach ako je nevera...gamblerstvo, nechodenie do prace, ale flakanie sa, ine skarede cinnosti...ale mohla by to byt aj nevera, dokonca mi napadlo, ked si teraz dopisala o tej druhej *starej*, ci nema dieta aj s nou 😖
Na druhej strane, kamos mozno hovoril do vetra, ma na Tvojho partnera tazke srdce, chcel sa mu pomstit...

takze, neodchadzaj, kym nebudes vediet, na com si, patraj, pozri si historiu, skus dat pokec na PC a stlacit do kolonky prihlasovacie meno, ci tam nevyskoci nejake, a potom si to skontroluj..pozri na PC, ake stranky boli posledne uzavrete...ak maze historiu, nech Ti vysvetli, preco...Mate spolocny ucet??? Skontroluj, kam idu jeho peniaze, ak ma inu rodinu, musi sa to ukazat na financiach..

Ale toto vsetko su len spekulacie, mozno je v tom chalan fakt nevinne a vas kamos si z vas vystrelil...drzim prsty, aby sa to dnes poriesilo...viem, ake to hrozne byt v neistote 🙄

anexis
8. aug 2013

@tanja7613 toto je u vas najvaznejsi problem, ze sa nerozpravate...z coho to prameni? skus porozmyslat, lebo bez komunikacie vztah nieje vztah

sorciera24
8. aug 2013

@tanja7613 a ty s takym mas dieta?.....co to moze byt za clvoeka, kt. sa nezaujima o vlastne dieta?! ......kokooos, si myslis, aky to bude otec?.....uz len toto by mi zasvietlo kontrolku v halve....a nie s nim mat ani nie po roku dieta...boze, zeny....... no, ja to pozitivne nevidim vobec.... 😒

tanja7613
autor
8. aug 2013

@anexis nezije sama je na materskej,jej priatel chodi do prace(to mam tiez z fb). jej meno viem zo zmluvy o prerabani pretoze je tam podpisana ona. Ale aj tak by to bolo zarazajuce keby s nou spaval..kdeby bolo to dieta v tom case. Asi skor ide o nejaky zaciatok vzajomnych sympatii. Mozno sa moj priatel do nej zamiloval lebo hovorim,na mna kasle...

tanja7613
autor
8. aug 2013

@sorciera24 ja si uz tiez tukam na hlavu, zblaznena, na ociach okuliare.....(predtym)

katecameron
8. aug 2013

nechcem byt mudra ale ked je nervozny a divne sa sprava bude za tym zenska

ritusuk
8. aug 2013

@tanja7613 to si dost dobre pamatam.cloveka to uz teraz neboli,ale tie pocity si obnovim hocikedy.u nas to trvalo od marca,v juni sme sa rozisli,ale teda tie 3 mesiace,to bolo peklo.vskutku len odpovedal na moje otazky,inak som bola vzduch.potom mal aj svetle chvilky,ale uz som vedela na com som.musis to asi citit niekde v sebe...ale je pravda,ze deti sme nemali a zbalena som bola do hodiny.

anexis
8. aug 2013

@sorciera24 uz teraz je nepodstatne plakat nad rozliatym mliekom a sprdavat ju za to co a preco urobila, ci neurobila...ma problem a treba ho riesit, na to sa treba zamerat

@tanja7613 pokus sa riesit veci s chladnou hlavou, nerobit unahlene rozhodnutia a ak by ta to napadlo nahodou, nekontaktovat tu 'staru' z fb...drzim paste, nech sa to vyriesi v tvoj prospech

sorciera24
8. aug 2013

@anexis mne je to jasne, len ja tam moc rieseni nevidim....