Hnevám sa nepávom?

26. jún 2022

Ahojte mam akusi dilemu v sebe... Moj muz je dobry manzel aj otec... Pomaha mi aj vsetko len mame malo babo a velmi zle sa s nim cestuje... Vo vajicku byva nerada a vacsinou sa tam hneva.. stále ju musim zabavat hrackami a tak.. no a moj muz ma casto nechava ist s nou samu.. vacsinou na oslavy prideme vsetci spolu..on tam ostane a ja idem s malym sama domov... Ked je to kusok 5 km to mi nevadi... Ale teraz naposledy to bolo 25 km.. jeho kamarat mal svadbu tak zo svadby som sla sama s babom a na druhy den sme prisli na dozvuky a aj to tam ostal a ja som sla s malym sama... O dva mesiace ideme na 30tku jeho kamarata a zas to tak planuje.. tak neviem ci mam iba zatnut zuby ved su to jeho kamarati a svadbu a 30tku maju len raz za zivot alebo mam byt nahnevana, ze vzdy da prednost alkoholu a nepomoze mi s malym..

radanna11
26. jún 2022

Vo vajíčku býva nerada,musím ju zabávať a v ďalšej vete zase maly ,malého ? To nevieš či máš syna či dcéru ?

autor
26. jún 2022

@radanna11 prepac.. myslela som s malym babom...

vifoncitta
26. jún 2022

@radanna11 to mi nejako nevychádza 😂

martinkatinka
26. jún 2022

Tak na niektore oslavy chodte sami bez maleho baba (dcery/syna)

kayyaa
26. jún 2022

Tak aj mna by to hnevalo.

Ale ak je to jeho najvacsia "chyba", tak bud stastna a kasli na to😀

evita_g
26. jún 2022

problém je len s tým cestovaním? lebo ak áno, nechala by som to tak. dieťa rastie, mení sa a o dva mesiace už môže byť v aute úplne pokojná.

kapanek1
26. jún 2022

Konfrontovat ho ze ti to vadi. Ja som mala to iste. Mate babo spolu nie je len tvoje. Pridete spolu, odidete spolu. Alebo raz za cas nech sa ide zabavit sam. S nami najnovsie chodi tato na prechadzky, tak som rada. Lebo ked sme mali prve dieta tak so mnou nebol ani raz. 😃 Alebo to riesim tak ze ked oboch dame spat tak nech ide za kamosmi a nech pride OK aby zajtra zas mohol fungovat.

autor
26. jún 2022

@kayyaa dakujem za odpoved🙂

autor
26. jún 2022

@evita_g dakujem🙂

autor
26. jún 2022

@kapanek1 dakujem🙂

autor
26. jún 2022

@kapanek1 dakujem🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. jún 2022

@radanna11 prisla som si sem po radu..ale niektore to zrejme nechapu a potrebuju chytat za slovicka.. co uz.. aj tak prajem pekny vecer a trochu viac pochopenia..

autor
26. jún 2022

@vifoncitta skus si tam dosadit s malym babom potom ti to mozno bude vychadzat... Ci nevies, ze existuje aj stredny rod? TO BABO.. s kym? S MALYM BABOM...

pinkgirl
26. jún 2022

Veď ostaň spať aj ty s dieťaťom a na druhý deň sa presuniete domov.

vifoncitta
26. jún 2022

Nepodskakuj 😃

autor
26. jún 2022

@pinkgirl zostal spat u kamarata na malom byt kam by sme sa uz nezmestili :(

autor
26. jún 2022

@vifoncitta ja som ti iba vysvetlila, co ti nevychadzalo...

stary_ujco
26. jún 2022

25km? Ved to je tak 20 minút jazdy... Chápem, ze ako matka odmietas nechat najedene prebalene dieta sa 20 minut durdit v autosedačke. Ale ked je toto jediny problém, ze ta muz odmieta vozit hore dole, tak mas happy life.

autor
26. jún 2022

@stary_ujco dakujem🙂 som rada, ze sa vyjadril aj nejaky muz

autor
26. jún 2022

@vifoncitta ja to poznam... Ale nepisala som tento prispevok kvoli blbym videam... Prisla som si sem po NAZOR od nezavislych ludi

autor
26. jún 2022

@stary_ujco ano je to pravda, ze je to iba 20 min.. ale ked mi dieta iba 5 min doslova reve tak ma to nenechs kludnu... A zakazdym, ked jej vypadne cumlik, tak musim zastavit a dat jej ho... Najvacsi problem je, ze na nasom aute v predu nejde vypnut airbag...tak si ju tam nemozem dat :(

kittykat22
26. jún 2022

@stary_ujco tak ist 20 min s vrieskajucim dietatom v aute je na nervy a je to aj nebezpecne. Matka je geneticky nastavena tak, ze sa snazi dieta ukludit a jeho neustaly plac ju vyrusuje a tak sa nemusi sustredit na cestu. Takze nechat dieta hulakat 25 km je celkom strasny zazitok. A ano, je rozdiel vo vnimani placu dietata medzi muzmi a zenami. Keby si ma chcel chytat za vety.

mikadooo
26. jún 2022

Ja to poznám, sú to nervy keď dieťa reve a ty si za volantom. Asi by som ostala doma, nech si zavolá bolta,ubera či taxi. Je to hrozne vyčerpávajúce šoférovať a sústrediť sa na cestu, keď matke vzadu reve jej dieťa. Možno to chlapi nepochopia, možno to súvisí s materinskými hormónmi, ja som pár takých ciest zažila a je to hrozný stres. Takže - buď hoď reč s mužom, koľko km je hranica, ktorú zvládneš, alebo nech nepije a odvezie vás domov on. Alebo choď ty uberom a on ráno keď vytriezvie, nech príde autom, neviem. Alternatívy nejaké sú, určite si musíte sadnúť vy dvaja.

kittykat22
26. jún 2022

Idealne by bolo sa dohodnut, ze niekedy pojde muz s tebou a niekedy pojdes sama. Podla mna jemu nepride vobec zvlastne, ze by tam mal ostat 😀 ten si mysli, ze je vsetko v najlepsom poriadku. Uz si tuto temu otvorila, alebo len uvazujes co s tym?

katy084
26. jún 2022

🤔...vy sa musite dohodnut tak,aby to vyhovovalo obom a dieťaťu nie len tvojmu muzovi...

alexka89
26. jún 2022

@radanna11 možno je rodovo neutrálne to dieťa....podľa najnovších trendov 😀

kacena4
26. jún 2022

a co si nesamostatná?? aj k dr. s tebou chodi?? sak ked vies soferovat nauc sa chodit sama s dietatom nemusi byt partner na tebe nakepeny

alexka89
26. jún 2022

@mikadooo to už aj so máme uber?som ani netušila ja že len taxíky..nechodím takou dopravou tak neviem