Hnev muža

22. nov 2022

Ahojte.. Je podľa vás normálne keď muž sa nahnevá tak že chce rozbiť telku polame ovládač? Hádka bola úplne pre blbosť... On sa nasral pre hovadinu potom začal výstrajať.. Normálne sa triasol stalo sa to už viac krát možno sa v ňom to nakopilo a takto vybuchol ale tak podľa mňa to normálne nieje.. Momentálne sa ani nerozpravame ako on je inak úplne v pohode len keď sa nahnevá je to fakt masaker -_- po hádke sa strašne správa proste sa ho niečo opýtam.. Odpoveď drž pi*u neozvyvaj sa kumne a td .. Zvýši na mňa hlas pritom ja sa pekne snim bavím.. Fakt ma to už prestáva baviť toto
Mame 2 deti.. Oni to majú v rodine ten hnev.. Jeho odo berie lieky na nervy aj mama a podla mňa by mal aj on..

viestta
22. nov 2022

Ani tebe to normálne nepríde keď sa pýtaš. Nie, nie je to normálne ak niekto nevie zvládať hnev. Nie, nie je normálny ani takýto slovník. Nie, nie je normálne ak si niekto vybija na veciach. Je len otázkou času, kedy si začne vybijat na tebe. Toto je na riešenie s odborníkom.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bagre
22. nov 2022

nie, nie je to v poriadku - na toto odpoveď poznáš, otázka je, že čo s tým
lieky na nervy ...no záleží trochu od príčiny, to nie je ako vitamín c a už vôbec nie u dospelého ktorý je svojprávny, len akosi nechce zmeniť svoje správanie

evulincula
22. nov 2022

jednoznacne to normalne nie je, ja by som s takym clovekom nevedela existovat, bala by som sa, kedy si zacne vybijat zlost na mne, je to len otazka casu podla mna. predtym taky akoze nebol? lebo take nieco sa podla mna neprejavi po rokoch len tak, on to musel mat v sebe uz predtym.

autor
22. nov 2022

@viestta no tiež si to myslím.. On sa potom ospravedlní že v nervoch povie aj to čo nechce ale tak neviem no.. Ja to mam potom v hlave stále proste jak sa správa ku mne.. Snažím sa aby bolo všetko aj porobené navarene upratané.. Ale zas keď sa mi niečo nepáči ja mu to aj poviem len zase aj ja som taka ze veľa veci mi proste vadí som vkuse doma 2 deti.. On ráno ide o 4 príde o pol 4 ešte vonku je do 6 ptoom sa naje o kúpe 15 min po stráži malého kým sa okupem a to je všetko.. Chápem keď ma zákazku ôk musí ju urobiť ešte doma ale niekedy nemá nič také na robote a aj tak je vonku.. Alebo keď v nedeľu aj je doma on si ľahne a kuká mobil telku.. Malého vezme len keď mu ho dám sam od seba nie aj to nie na dlho..

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nykkushka
22. nov 2022

Ja nerozumiem, kde ženy nechali racionálne zmýšľanie,keď majú potrebu sa pýtať, či je toto normálne...fakt to nevieš sama posúdiť? Nie je normálna takáto reakcia, ani to, že ti "milovaný" manžel povie drž pi*u...

autor
22. nov 2022

@zoro9836 určite ho milujem.. Nám je úplne super až na tie hádky sem tam.. Čiže riešiť to určite chcem.. Len neviem ako

autor
22. nov 2022

@nykkushka zle som napísala viem ze normálne to nieje ale tak chcem počuť aj názor iných ludi a nejaké rady čo stým robiť proste len som sa chcela vyrozprávať (vypísať)

autor
22. nov 2022

@evulincula no mal také stavy aj skôr ale stále sa to dalo dokopy a bolo dobre

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. nov 2022

@zoro9836 ďakujem hádam sa tu ozve nejaká mamička a poradí..

bagre
22. nov 2022

to je síce pekné, že to riešiť chceš ale ten kto by to mal riešiť je tvoj muž

autor
22. nov 2022

@mamula20 nejde o to ze som na rd a nemám kde ísť ja ho proste milujem a viem že aj on mňa.. Jeho to tiež potom mrzí chcem niečo urobiť preto aby to bolo proste ôk len neviem co a zase držať stále ústa lebo jemu sa nepáči č o poviem v plane nemám.. Deti to nevidia ne hádame sa pred nimi.. Ako viem ze cítia ze niečo nieje ôk keď sa nerozprávame ale nič viac nevidia

viestta
22. nov 2022

Keď bude mať dobrú chvíľku a bude odprosovať navrhni mu terapie u psychológa. Nech sa aspoň pokúsi zvládať hnev. Nemusí to byť hneď na lieky, stačí ak mu pomôžu nájsť spôsob ako sa vyrovnať so stresom a hnevom. Ale prvoradé je aby to sam chcel zmeniť, sam na tom pracoval. Všetko je iba a len na ňom. Ty ho môžeš podporiť v jeho snahe, ale takéto záchvaty hnevu nesmieš tolerovať. A už vôbec sa nesmieš cítiť vinna, že si mu dala dôvod na takéto neprimerane reakcie. Jediný kto nezvláda situáciu je on. Už malé deti učíme ako zvládať situácie, keď nie je po ich vôli, keď sa niečo nevydaril. Dospelý by to mal zvládať a výbuchy hnevu a agresívne správanie je u dospeleho neprípustné, nech by okolností a dôvody boli akékoľvek. A agresivita chlapa, hoc aj verbálna, voči žene je nepripúšťa tiež, obzvlášť ak sa jedná o jeho životnú partnerku.

apolka77
22. nov 2022

Deti nie si hluché ani slepé. Keď sa až trasie od hnevu a rozbíja veci , tebe povie drž pixu tak ver že to všetko registrujú a vyvolavate v nich nedôveru, strach a úzkosť. To, že ty si myslíš že keď sa nesťažujú nič nepočuli je blbosť...len mlčia lebo sa tiež boja. Tak to riešte hneď teraz...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulia
22. nov 2022

Presne tak deti vedia velmi dobre, len to casto krat drzia v sebe, co veru podla mna moc dobre nie je. Chlap by sa takto nemal chovat za ziadnyh okolnosti a je nejak neverim, ze je takyto clovek schopny sa nejak aj zmenit

ivangeline
22. nov 2022

Nedava najovo svoje emocie. Nevija si hnev pravidelne. Frustraciu. Stres. A pod.. Fyzicka aktivita. Rozhovor na emocnej urovni. Tiez mam s tym problem. Potom raz za cas poslem muza vsade mozne a ked to vsetko vyjde von,tak fungujem normalne a da sa so mnou rozpravat. xD

h2
22. nov 2022

To je super chlapík, taký pohoďák. Čo na tom, že občas ti povie drž pi*u, roztrepe ovládač, či chce rozbiť telku? Veď ináč je to milý chlapík, ktorý za to vlastne ani nemôže, lebo veď to majú v rodine. Toho sa drž.
🙄

autor
22. nov 2022

@h2 určite to tak nemyslím ako si napísala..

autor
22. nov 2022

@ivangeline asi tak

dadis
22. nov 2022

Majstrovstva sveta vo futbale 😂😂🤭?

jesenzima
22. nov 2022

Nie je to normálne, to je jasné
@h2 presne, tieto myšlienkové pochody sú tu veľmi častým javom 🤦

autor
22. nov 2022

@dadis nie futbal ani hokej nemá rád 😂

h2
22. nov 2022

Autorka, možno to nemyslíš tak, ako som to ja trošku prehnane napísala. Ale máš tendenciu jeho správanie ospravedlňovať. (Že ináč je v pohode a že to majú v rodine.)

misulienkamisa
22. nov 2022

Nie je je to normálne a vážne by sa mal nad sebou zamyslieť

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malinoismum
22. nov 2022

On (psychoš!!!) ti povie “Drz p**u” pritom začne trieskať kadečím …. a ty ho MILUJEŠ 😂
Hodíte sa k sebe, ale vážne - žiadna irónia🙂

autor
22. nov 2022

@malinoismum to sa stane raz za čas.. Nie každý deň fakt možno raz za 3 m.. Inak sa ku mne správa veľmi pekne..