Hľadáme babičku a dedka

kostka211
2. feb 2012

Sme mlada rodinka z vychodneho Slovenska , ktorej chybaju stari rodicia. Ja rodicov nemam a manzelovi rodicia ziju daleko od nas.Myslim, ze detom chybaju dobri stari rodicia a nam ludia, ktori by nas mali radi a s ktorymi by sme si navzajom pomahali a navstevovali sa. Hladame touto cestou ludi primeraneho veku, ktori by sa potesili vnucatkam, lebo ich z nejakych pricin nemozu mat. Alebo im chybaju vlastne deti a hladaju si dceru a syna. Uz teraz sa tesime na odpovede.

sisaha
3. feb 2012

@kostka211 nechcem byť skeptik, ale pochybujem, že zrovna na tomto fóre nájdeš babky a dedkov... 😕. Skôr by som skúsila asi regionálne noviny..

zabka88
3. feb 2012

@kostka211

súhlasím s
@sisaha ,pravdepodbnosť že tu nájdeš nejakú pokrokovú babičku či dedka , ktorí fičia na internete je dosť nízka 😉 ale nikdy nevieš.. v každom prípade držím palčeky 🙂 a super nápad, páči sa mi táto výzva, v dnešom svete bývame v jednom paneláku po desiatkách a predsa sme samy.. a pritom stačí tak málo 😵 skús sa popozerať aj po okolí, či niekde nebýva starká či deduško ktorí by ocenili občas pomoc s taškami alebo nákupom .. možno zistíte že si máte čo povedať a získate starkých úplne prirodzene a postupne..

lucka1987
3. feb 2012

@sisaha
@zabka88 baby mozno nie babku a dedka ale mozno susedu tej babky alebo dedka... mozno niektora mamicka ma vo svojom okoli o kom vie.. aj ked tie regionalne novyny su super napad

viki2912
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pancake
3. feb 2012

no ja ked som zila v zahraničí tiež mi chybal niekto s kým by som pokecala. ale uz sme sa vrátili a našla som si super susedov napríklad. mám susedku čo mi postráži syna alebo dceru ked potrebujem, ale mám aj susedku čo má dve staršie dcerky a chodievajú sa k nám hrávať ked uz ziadny iný program pre ne ma nenapadá. krásne sa s mojimi krpcami zahrajú a pomôžu mi. 😉

tak skús susedky, nejaké panie v obochodoch blízko tvojho bydliska. myslím že ale najlepši čas na takéto spoznávanie je na jar. nie teraz 😉

zabka88
3. feb 2012

@lucka1987 jasné, takto možno áno, i keď to je tiež taký druh "dohadzovačstva" 😉 najmä keď o tých starkých sa často ani nevie že sú osamelí, monhí aj majú svoje vlastné deti, len tie na nich zvysoka kašlú... inak staroba musí byť strašná vec keď nemáte nikoho komu na vás záleží a o koho sa môžete starať 😔

náhodou mne sa tento nápad veľmi pozdáva 🙂 súhlasím s
@pancake , jar je na to ideálna 🙂

staronova
3. feb 2012

@kostka211 Raz dávnejšie bola rubrika v Slovenke, presne s týmto účelom. Bola tam tiež rodinka, čo ma zaujala. Len som vtedy nemala odvahu sa ozvať. Skús pozrieť.

viki2912
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1981
3. feb 2012

@viki2912, ty si ma pobavila 🙂 no aj nam by sa zisli, ale hladat ich nebudeme 🙂

katka1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki2912
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki2912
3. feb 2012

@katka1981 MOJUUUUU.mile rado poslem

zuziq
3. feb 2012

malokedy prispievam do fora ale ked si citam vyjadrenia na starych ludi a prirovnavat ich ku starym karcinogenom od @viki2912 tak ti len zelam, aby si sa toho veku nedozila... ty vies co je ucta k starym ludom..? asi ti to vela nehovori... niekedy naozaj nenachadzam slov

katka1981
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki2912
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lanczi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cervena_ciapocka
3. feb 2012

@viki2912 Je mi ťa ľúto 😒

danjelca
3. feb 2012

čo je natom prosím vás smiešne...nepoznáte život..autorke prajem abz našla dobré duše pre seba a deti a nadviayala krásny vztah

julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annie13
3. feb 2012

@viki2912 ty skus na psychiatrii pohladat
@kostka211 krasna myslienka

czechzuzanaba
3. feb 2012

Me se to taky libi ta myslenka, nekoho bych takovyho uvitala tu v BA 🙂

julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cmulinko
3. feb 2012

@viki2912 nemas v sebe stipku ucti ani voci svojim rodicom ani voci starsim ludom...nemas ani paru o tom co pises a o geriartii sa vyjadruj len pekne...lebo ak tvoja dcera dopadne intelektualne ako ty,tak si tam uz mozes zajednat lozko.... raz aj tvoja dcera moze kludne napisat,ze hlada babku,lebo jej matka nie je kompatibilna s rolou babky.

salma22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminkita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
freezii
3. feb 2012

Ahoj, aj my s manželom riešime rovnaký problém - už som si dala inzerát na bazos a pod. nič z toho. Moji rodičia sú vorkoholici a svokru už nemám. Ona ako vychovávateľka na dôchodku opatrovala postupne dve dievčatká - za almužnu (cestovné). Pravdou je že keby sa tá rodina neosťahovala asi 900km tak by sa svokra dožila svojich vnúčat.

katecameron
3. feb 2012

no ja by som tiez mala hladat ked nieco potrebujem niet cloveka kto by deti postrazil

kostka211
autor
3. feb 2012

Trebars prave na modrom konikovi nie su taki ludia, co hladaju vnucatka, ale mozno niekto pozna niekoho takeho vo svojom okoli a dohodi 🙂

sisaka
3. feb 2012

no ja skor rozmyslam, ci sa nehladaju nejaky starcekovia, ktori radi prepisu svoj dom, ci byt na milucke deticky ( i ked nie vlastne)