Hľadám spriaznenú dušu

lalota
13. nov 2018

Hľadám dôrazne u dušu na vykecanie sa z toho, čo sa mi už deje v mojom živote... Bez sudenia, otvorenú kamarátku... I keď cez dopisovanie. Okrem partnera, deti a rodiny nemám v podstate nikoho, komu sa zdôveriť... A už naozaj nevládzem...

rebekamarcusko
13. nov 2018

@lalota kludne napis., 😊

helena259
13. nov 2018

@lalota kedykolvek napis 🙂

tosomja
13. nov 2018

Tu som. 😉

jankastraskova
13. nov 2018

@lalota ajoj, kľudne sa ozvi, vyrozprávaj sa, človek to niekedy fakt potrebuje, tiež som bola na tom veľmi, veľmi zle ale uz som sa pozviechala a začala som žiť, takze kludne sa mozes ozvať 😉

cibulka79
13. nov 2018

@lalota kludne pis aj mne

shades_of_life
13. nov 2018

Som na tom rovnako, takže chápem. V každej kamarátke som sa sklamala tak mi žiadna neostala ... môžme pokecať v IP

simca_13
13. nov 2018

Mohla si kľudne napísať aj sem, veľa báb to tak robí, ak sa bojíš, že by ťa niekto spoznal kvôli profilu tak veľa báb to robí tak, že si spravia iný tak aby ich nespoznali 🙂 Ale kľudne môžeš napísať aj mne ak sa ti ešte chce 🙂

deti95060810
13. nov 2018

no koľko nás tu zrazu je...vypočujeme a poradíme asi všetky....

moonlight1210
13. nov 2018

@lalota vzdy si daj pozor komu a co povies. Hoci aj cudziemu.

shades_of_life
13. nov 2018

Ja mám v podstate len dieťa, partnera a mamu. A po tom čím som si prešla neverím že si aj v realite niekedy nájdem ešte kamarátku. Taku bližšiu.
Verím že je nas takých viac.

tyelde
13. nov 2018

ja mám tiež len jedného kamaráta ktorému 100% verím a môžem povedať pravdu za každých okolností...inak si chodím pokecať s cvokárom, ten na mňa žalovať nesmie 😀 ale kľudne píš ak chceš 🙂

babi81
14. nov 2018

@lalota v pohode napis ;)

katarina40
23. nov 2018

@lalota v pohode mi napis budem rada ak s niečím pomôžem kľudne budem čakať možno na niečo prideme😊

bafka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kingus
11. nov 2020

Ahoj, napis mi kľudne mok9@azet.sk