Hľadám si životného partnera, manžela a otca mojich detí

14. sep 2021

Ahojte. Mám 23 rokov a hľadám si partnera :D žijem len a mackou. Som zúfalá neviem si nikoho nájsť. Nepomohli ani zoznamky ani stretka a vonku má oslovujú len uchylovia. Chcem sa spýtať či nemáte nejakých bratov alebo bratrancov 😀😀 kľudne si na mňa urobte prieskum či by ste ma chceli so rodiny či som vhodná kandidátka 😁🤭

nesmiemzabudnut
14. sep 2021

Tu platí asi iba jedno pravidlo - prestaň hľadať a nájdeš.

autor
14. sep 2021

@nesmiemzabudnut prosím len toto nie prosím len také odpovede mi nedavajte. Ja čakám už 3 roky.. az potom keď nikto neprišiel som začala hľadať a nič.

fleur1111
14. sep 2021

Nudíš sa veľmi? 😁

jaja20
14. sep 2021

Kamarátky,susedky,spolužiačky nemajú slobodných bratov/bratrancov? 😉

dzulli1980
14. sep 2021

Keby si mala 40, aj by som to zúfalstvo chápala ... ale 23? To hádam nemyslíš vážne, v 23 som si chcela užívať život, cestovať, zarobiť kopec prachov a neviem, čo ešte ... svojho muža som spoznala, keď som mala 34 ... máš kopu času na záväzky takéhoto druhu.

lienka9
14. sep 2021

Vyzeras byt vesela kopa 😂😂 mam slobodneho kamosa ale na teba asi stary (36).. ale ty si este mladaa 23 je nic.takze o 10 rokov by som bola az v panike :D

sisa_s
14. sep 2021

Studujes? Vela ludi sa zoznami na VŠ, v praci

autor
14. sep 2021

@jaja20 sťahovala som sa tak nepoznám nikoho

autor
14. sep 2021

@sisa_s žiaľ nie , praxuuem

autor
14. sep 2021

Oprava*pracujem

autor
14. sep 2021

@lienka9 jooj to je už na mňa vysoky vek asi, skôr tak Max do 30 😁

martinkatinka
14. sep 2021

A preco anonymne? Ja mam slobodneho brata, ma 30 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaja20
14. sep 2021

Tak jedine,keď sa zoznámiš s kolegami,urobiť / ísť na nejakú party a tam sa snáď vyskytnú aj ich rodinní príslušníci 😉

lily39
14. sep 2021

Preboha a kam ponahlas? Mas 23,ved si uzivaj,chod do sveta,spoznavaj novych ludi,chute,vone,zazitky,venuj sa sportu,umeniu,studuj,mas tolko moznosti....zamestnaj si mysel niecim inym a pride to,o rok,o dva,o tri. Ja som toho svojho spoznala pred 30tkov,vyblaznena,precestovana,vystudovana,zabezpecena....nesil to.

vilma7
14. sep 2021

@nesmiemzabudnut toto žiaľ neplatí... mám kamošky čo sa tým riadili, ide im na 45, 50 a sú sami. Ja som hľadala, mám manžela a dve zlaté detičky.

marseillefan
14. sep 2021

veď ju nechajte.. keď nemáte nejaké návrhy, tak ju neriešte... a autorka, ty aspoň napíš odkiaľ si

casavina
14. sep 2021

Si ako moj brat az nato ze on je rozvedeny... tiez bedaka ze je sam... akoby ludia sami uz nikdy nezili.... co ma prist pride.. naco tlacit na pilu? zatial si uzivaj nakupy a rob veci co ta bavia...

kitycat
14. sep 2021

Uz zase? Nemas nahodou aj ten nutkavy pocit okamzite plodit decko?

aylinn
14. sep 2021

Darujem môjho za odvoz.
27r , 185cm
Vie variť aj upratovať

savanna
14. sep 2021

@aylinn teraz brata ci manzela? 😁

deti95060810
14. sep 2021

mám syna 26r.
mal záujem o jednu slečnu, bola pekná, mladá len akosi jej rodičia mu povedali že je pre ich dcéru starý a moc múdry... a tak zostal sám.

aylinn
14. sep 2021

@savanna priateľa😃 zatiaľ niesme zobratí , to by bolo ťažšie , neviem či existuje darovacia zmluva aj na takéto záležitosti.

natalienka12
15. sep 2021

Milá autorka anonymná, pošli foto tváre a celej postavy a ja sa opýtam, mám veľa známych, kamarátov, bratrancov 😝 len dúfam, že nevážiš 150 kg.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
spadnutaslivka
15. sep 2021

pošli mi správu. Mám fakt dobráckeho brata, milý, dobrý (asi aj preto nikoho nemá, lebo baby dnes chcú zvyčajne takých trochu grázlikov a dobráci sa moc nenosia), akurát má 31r., ale to je ešte celkom v pohode rozdiel

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liljana
15. sep 2021

@hazelgracegus ona má ešte čas