Hádka s priateľom a jeho odchod

zaba9
19. aug 2016

Ahojte zienky. Idem sa ku Vam aspon vyrozpravat. S priatelom sme spolu 2 roky. Ja viem,nie je to vela. teraz cakame babo. Predtym sme prezili dva potraty,jeden v 5 mesiaci tehu. To ma dost poznacilo psychicky. teraz sme sa na babo obaja moc tesili. Ale prisla taka vec. Jeho mama ho pozvala na dovolenku aj s jeho dcerou,ale vyslovene povedala ze bezomna.A on s tym suhlasil. A mna to strasne nahnevalo,ze vie ze spolu zijeme,ze spolu cakame babo,a toto povedala. no pohadali sme sa kvoli tomu ze uuuplne dost,az som nevydrzala a poslala som ho prec. Ja viem,moja chyba,teraz nemozem nariekat,asi so mnou mavaju aj hormony. este taka vec,ze po tych potratoch toto cele tehotenstvo pichame injekcie do bruska. Povedali sme si,ze to dame,ze my ich bude pichat,a ked teraz tu nie je,tak ho to vobec nezaujima ze kto mi to pichne.Ja viem,mozem si to aj sama,ale mam panicky strach z ihiel,a ked som oslovila znamych,tak sa boja,ze aby mi neublizili,ked uz sme mali problemy s tehu. Vam by to vadilo,keby vas tak priatelova rodina odpise,alebo je to normalne a len ja hystercim?

tereskah
19. aug 2016

@zaba9 zavolaj mu a v klude, ked tak sa ospravedln a ak ho lubis a on lubi teba... ja som tiez tak raz vyletela, viem byt občas "drama queen" a poslala som ho prec, uz ked nastartoval auto som vedela aka som pi.. .... je to blbe ked jeho mama povie ze bez teba, ale potom ked si ju ty niekde nebudes zelat, budes mat prilezitost jej to vratit, aj ked zbytocne, cloveku ktorý robi take veci sa to vrati same 🙂 drzim palce

vydrnik
19. aug 2016

@zaba9 a povedali ti preco ta nechcu zobrat na dovolenku? Co ak mali strach aby sa ti nieco nestalo? Skus mu zavolat a ved babo za to nemoze za hadku a malo by byt bez ocka,

larissa113
19. aug 2016

Jasne ze by ma to nasralo a este keby tak pritvrdil ze pohode....vyrozpravaj sa s nim narovinu ziadne opletacky

charity
19. aug 2016

@zaba9 Jeho dcera ide a Teba si tam nepraju? Ty si bola s nim, ked sa rozpadal jejo prvy vztah? Jeho dcera Ta nema rada? Vtedy by som jeho mamu aj chapala.

sense
19. aug 2016

Neviem preco nechcu aby si sla na dovolenku s nimi, mozno aj kvoli tvojmu stavu alebo moznosti je vela....a netreba sa vyhovarat na hirmony ale ani pri hadke nepisielam muza kade lahsie zvlast ak to nemyslim vazne.... A ak ide len o injekcie tak si ich budes chidit dat pichat k kekarovi

marica61
19. aug 2016

@zaba9 a tie 4 deti máš s ním?

sissy27
19. aug 2016

@zaba9 no ja neviem... hádam je tá pani svojprávna a za svoje peniaze môže stráviť dovolenku s kým uzná za vhodné... vybrala si svoju rodinu - syna a vnučku... som jediná, komu to nepríde nijak zvláštne? ale zato mi príde dosť čudné, že ty sa chceš stavať medzi jeho matku a jeho dcéru... našla si si chlapa so záväzkom, musíš rátať s tým, že nebude tebe venovať 100% svojho času... ty si ho užiješ oveľa viac počas celého roka ako jeho vlastná dcéra, takto si sa na to nepozerala?
ako inak vychádzate s jeho mamou, s jeho dcérou?

zaba9
autor
19. aug 2016

@charity nie,nebola som pricinou jeho rozpadu manzelstva,a nebranim mu aby isiel s dcerou. Ja som navrhovala,aby sme isli my so vsetkymi detmi spolu.

zaba9
autor
19. aug 2016

@sissy27 ano,vychadzame uplne v poho. Preto ma to aj zaskocilo,ked to takto povedala.

zaba9
autor
19. aug 2016

@larissa113 no,rozpravali sme sa o tom asi 2 tyzdne v kuse,ak nie viac,az my uz praskli nervy a takto to dopadlo.

pbra40
19. aug 2016

Ako dlho je uz prec? Aj sa to ozval?

zaba9
autor
19. aug 2016

@pbra40 vcera bol tyzden. Medzitym sme sa 2x videli a kazdy den par sms.

larissa113
19. aug 2016

@zaba9 a sak musel nejako reagovat nejake vysvetlenie podat nie?

catherinah
19. aug 2016

@zaba9 injekcie Ti pichnu aj na pohotovosti alebo u lekara, pripadne nejaka zdravotna sestra v meste alebo v dedine, kde byvas.

Co sa tyka partnera, ospravedln sa mu. Stalo sa, ale ak stoji za to, tak nieco urob, aby sa vratil.
Toto je Vase prve spolocne babo?

alex49
19. aug 2016

no tak jeho mamička asi nechcela opatrovať dalšie dve deti a tehotnú priatelku, možno nemala čas na vnučku, tak si to chcela takto kompenzovať

pbra40
19. aug 2016

@zaba9 a zaver z jeho strany je aky? To akoze je tyzden u mamy?

vydrnik
19. aug 2016

@marica61 ma pisane 4 deti ale v profile len napisane 2 a dve potratila,ozno ze len jeho mama chcela aby sel jej syn zo svojou dcerou a mozno ze ju nema rada a chcela byt len z ockom,nemusela hned takto riesit situaciu

vorkola
19. aug 2016

@vydrnik Figu borovu,ze ju nechceli na dovolenku, aby sa jej nahodou nic nestalo.Vak to by jej hadam povedali.a po2/,je to od neho netaktne, doma nechat babu s babom, a on si ide dovolenkovat.,ved tu dovolenku by ona potrebovala ,jak sol, lebo este mala aj dva potraty,praveze dovolenka by jej pomohla.Uz teraz to nevyzera dobre,co bude po svatbe?

catherinah
19. aug 2016

@alex49 ani sa jej nedivim, navyse nie je jeho manzelka.

mircalla
19. aug 2016

@zaba9 Predpokladam, ze jeho mama si chcela uzit jeho a jej vnucku sukromne. Neni na tom nic strastne, i ked aj teba chapem, ze ta to ranilo.
Ak je ta injekcia fraxiparin ci clexane, predpokladam, ze je, je to velmi jednoduche, skus sa premoct. A zavolaj mu, ze to chces urovnat, zahod teraz hrdost, chybu si urobila aj ty, nenic a nestresuj sa, ked si tehotna, to nie je dobre. Ak sa nebude chciet vratit, potom je to vaznejsie, ale navrhni to, aspon urobis pre to, co mozes

zaba9
autor
19. aug 2016

@pbra40 ano,tyzden je u mamy. zaver taky,ze este tyzden tam bude,a ze potom uvidi.

vydrnik
19. aug 2016

@vorkola aebo nema dobry vztah z jeho mamou a jeho dcerou to vie len ona,a zrejme preto ju nechceli,my to tu nevyriesime ale kvoli tomu ho vyhadzovat z domu?

pbra40
19. aug 2016

@zaba9 mrzi ma to ze sa trapis.... snad sa vam to podari urovnat... ale nepaci sa mi to ze tam je tak dlho... a potom co akoze uvidi? Ci sa vrati... hovado chlap, takto sa chovat k tehotnej zene... si myslim ze ked je tyzden prec tak uz ta vytrapil dost... toto nie je od neho zodpovedne....a jeho mam je tiez asi zvlastna, ked ho nezenie domov k tebe....

zaba9
autor
19. aug 2016

@vydrnik vychadzame spolu,s jeho mamou aj s dcerou.teda aspon doteraz sme vychadzali. ja viem,nemusela som ho hned vyhodit,ale proste my uz praskli nervy.

zaba9
autor
19. aug 2016

@pbra40 ani sa ho doteraz nespytala,preco tam je

vydrnik
19. aug 2016

@zaba9 drzim ti palce nech vseko dobre dopadne,musis byt silna kvoli babu nemozes takto riesit problemy ze chlopa hned vyhodis,nrmusi sa ti vratit a ostanes sama

eva8
19. aug 2016

Nenapísala si to postatné - ako odôvonili to, že na dovolenku chcú ísť sami traja - otec, jeho dcéra a jeho mama (babka jeho dcéry). Všetko sa dá riešiť.

zaba9
autor
19. aug 2016

@eva8 ako dovod som dostala len to,ze to tak chce babka. A ze ked to teda ona plati,tak preco by to nevyuzil?

papricka33
19. aug 2016

@zaba9 ťažko povedať, ako to celé naozaj je. Aký máš s jeho mamou vzťah, robí ti takéto veci často? Aký vzťah má tvoj priateľ s dcérou, sú spolu často?... Ak sa niečo takéto stalo prvý raz, nebrala by som to tragicky, možno sa ťa to vôbec netýka. Len chce, aby utuzil vzťah so svojou dcérou. A to je v podstate mimo teba... Na druhej strane, on aj jeho mama to mohli odkomunikovať taktnejsie, nielen s ohľadom na tvoj stav. To čo ti povedal, je alibizmus. Buď sa mamy bojí, alebo, je vychcaný... Veď nieje soplave decko, aby nerozhodoval o svojej dovolenke.

celasapremenim
19. aug 2016

@zaba9 ja si myslím, že nie je normálne, aby šiel vo vašej situácii na dovolenku a tiež nie je normálne, že tak privolil pod tou podmienkou, že ty tam nemôžeš ísť, ak je všetko okolo pravda. Čo si napísala, zrejme ta jeho mama neschvaľuje ako partnerku k synovi a urobila to cielene, chlap asi zareagoval súhlasné kvôli tomu, že tam má ísť aj dcéra a strávil by s ňou teda čas...možno je unavený aj situáciou po protestoch a momentálnu asi nervozitou z očakávaní, či bude tehotenstvo v poriadku
Čase partnerstvo ale nemusí byť týmto nenávratne narušené, uvidíš, co vlastne chce neskôr. Injekcie ries u lekára.