Hádka s priateľom

karolinka29
6. máj 2014

Ahojte,
chcem sa poradiť, pred dvoma dnami som mala menšiu výmenu názorov s priateľom a on sa mi od vtedy neozýva samozrejme ani ja jemu.
Takže šlo o to, že posledné dni mám toho v práci veľa aj cez sviatok aj cez víkend som celý robila od rána do večera teda už 10 deň som ťahala bez prestávky. Mne to nevadí lebo viem, že to treba spraviť tak prečo nie. Priateľ ma bol v nedeľu čakať a niečo som odvrkla už som bola unavená. šli sme spať vôbec sa somnou nebavil. Povedal mi ze ja jediná nepracujem. Ved áno OK ja sa neľutujem. Len po náročných dňoch som hľadala oporu v ňom nech mi niečo pekne povie poteši. A nič. Celú noc som preplakala a ležala som vedľa neho. spala som 3 hodiny a cakal ma náročný deň. Bez slova som ráno vstala a odisla. Od vtedy ani pol slova ani mi nevolal nepiísal nič. Samozrejme nebývame spolu. Tak som toho mala vela, ze som nad tým nemala ani čas premýšlať. Tak neviem čo si mám o tom myslieť..

welpen
6. máj 2014

ty si sa s nim prva rozlucila vlastne nerozlucila tak ze si vstala a bez slova si odisla prec..neviem preco ale pripominas mi svagrinu zduje hubu a potom caka kedy sa chlap doplazi a bude odprosovat vlastne za nic,ved ked ta to trapy zavolaj mu,napis co bude dalej..on mozno tiez caka s tym ze sa ozves ty a nevie co sa deje ked si bez slova odisla a neozyvas sa..ach ked pridu velke problemy ako ich budete riesit?ze sa nahnevate jeden na druheho a nebudete komunikovat?toto som robila tusim ked som mala 15 😒

lilysk
6. máj 2014

@karolinka29 Tak sa netrap a zavolaj mu 🙂 Pozvi ho na kavu a na zmrzku 🙂
Neries minulost 🙂))

bibistec
6. máj 2014

fakt si myslis ze je ako netopier a pochopi telepaticky aky mas problem? ved dvihni telefon a porozpravajte sa alebo osobne. toto je fakt reakcia 15 rocnej

cta
6. máj 2014

@karolinka29 celkom dobre nerozumiem tomu. na začiatku píšeš, že ste mali menšiu vymenu názoru z druhej že si vstala a odišla. Ako a čo teraz čakáš od neho? Ze on ti ma vidieť do hlavy čo ti je? a nerozumiem aj tej vete šli sme spať: Povedal mi ze ja jediná nepracujem????
Tak robiš alebo nerobiš lebo vôbec som nepochopila, že čo vlastne je tvoj problém? Alebo čo vlastne od neho chceš? Ved normálne napíšem sms nie? Ako ty mu odvrkneš čosi lebo si unavena tak možno nechce sa s tebou teraz zaoberať keď ,,akože" veľa pracuješ tak aby si si tu ,,údajnu únavu" nevybíjala na ňom

mirkava
6. máj 2014

@karolinka29 treba si najst cas aj na priatela nie len na pracu, pekny vztah je to najklajšie v zivote.... zavolaj mu a zavolaj ho na veceru.... ak o neho este stojis a vsetko bude OK 🙂

lalaboo
6. máj 2014

@karolinka29 a co keby si prave TY spravila prvy krok k uzmiereniu? neubudne z teba, naco sa trapit? 🙂

moonlight1210
6. máj 2014

@cta myslim ze to chcelo byt v zmysle, ze nie je jedina na svete co vela pracuje.

beruska141
6. máj 2014

Láska je ako kvet. Ak ho nepoleješ, zvädne...
Takých hádok vždy bolo a ešte bude... A JEHO chápem. 10 dní si si na neho nenašla čas, ani ja by som v takom vzťahu nezotrvávala... prepáč za úrpimnosť

cta
8. máj 2014

@moonlight1210 aha vidiš to ma nenapadlo 😀

petinka18
8. máj 2014

napis do Brava...

luci78p
8. máj 2014

ja sa tiez oduvam a vzdy pride 😀 😀 😀 ale tak po dvoch hodinach, najviac sme sa nebavili asi od rana do vecera 😀 uz si zvykol
ale ako 10 dni mi pride fakt dost, ved za 10 dni sa da postihat vselico kade tade, pozor na to

ivka225
13. máj 2014

Takych problemov este bude... Ak by toto mali byt vase najvacsie tazkosti, tak si mozes blahozelat.

marse
13. máj 2014

Tak ako ty nemozes za svoju prepracovanost a vytazenosť tak on nemoze za tvoje nalady. Laska a vztah by mal byt o rovnocennosti a cakat ze ked sa urazim a odvrknem tak polovicka dojde a bude ma chlacholit, je scestna.. A aj primitivna. Chlap neni hračka.. Bud dokazem kontrolovat svoje nalady , a aked uz nie musim vediet prist a urobit prvý krok..

Viete co, niektorým chlapom sa ani nedivim. ked maju doma babu podobneho typu, ze musi pri nej vyuzivat siestý zmysel mimogalaktickej dimenzie. 😀 😀

adri266
13. máj 2014

@karolinka29 uz ste sa pomerili?

kveta
13. máj 2014

@karolinka29 A co s tym workoholizmom mienis robit?

sue
13. máj 2014

Ja jaj 🙂 mať tak Tvoje starosti a plat prezidenta 🙂

Obaja ste zdraví, máte prácu, ľúbite sa a Ty to kazíš svojím odúvaním sa... keby si ochorela Ty alebo on, to by si videla čo sú starosti... staraj sa o svoju lásku,kým ju máš... ak o priateľa stojíš a vieš, že Ťa ľúbi, tak mu dávaj najavo svoju lásku, nečakaj, kým Ti ju dá on... Ty si ho zanedbávala a nečudujem sa, že sa Ťa teraz stráni...

...a na záver mysli na to, že cintoríny sú plné nenahraditeľných ľudí...v ťažkých chvíľach Ti práca nebude oporou, ale priatelia a rodina áno...