Hádka na Vianoce

29. dec 2023

Strašne ma to mrzí .. na Štefana som sa pohádala s mamou tej čo som si myslela že môžem povedať všetko .. vyliať si dušu na štedrý deň .. všetko povedala dcére ...neviem ako sa zachovať zajtra idem k nej .. či si to ešte vysvetliť alebo byť ticho je to 70rocna žena ale zachovala sa hrozne ..

deti95060810
29. dec 2023

všetko povedala dcére..tvojej dcére?

katkaseiner
29. dec 2023

@deti95060810 tiez nechapem

autor
29. dec 2023

@deti95060810 áno skrátka som si vyliala dušu čo mi urobila dospelá dcéra skrátka ako sa zachovala ..

autor
29. dec 2023

A ona jej to samozrejme všetko povedala ... Skrátka podrazila ma ..vlastná mama

domkakvet
29. dec 2023

To mozno ani nemyslela zle, len jej chcela dohovorit.

deti95060810
29. dec 2023

troška som neporozumela...sťažovala si sa matke na svoju dcéru a tvoja mama to povedala tvojej dcére? a zajtra ideš ku dcére? a či ku matke...

autor
29. dec 2023

@deti95060810 k matke

hipuska
29. dec 2023

A dcéra vedela, že ťa podrazila? Možno aj vnučka s babkou riešila ten istý problém. A inak, je od teba hlúpe zaťažovať starú 70 ročnú ženu s tvojimi problémami. Mala si si to riešiť s dcérou. Zjavne je už tiež dospelá

roja01
29. dec 2023

Podla mna jej dohovarala, pretoze ty si jej dieta a chce ta ochranit. To ako dcera problem interpretovala je druha vec.

muchacici
29. dec 2023

Ja by som sa ešte raz s mamou porozprávala, v kľude, proste je to tvoja mama, máte pekný vzťah, tak si sa zdôverila. Lepšie ako by si mala niekomu cudziemu vešať na nos trápenia s dcérou. A uvidíš, čo ti povie, že prečo to hneď vykvákala dcére, snaž sa udobriť, ak sa to dá, veľa záleží od celkového kontextu. Dcére by som tiež povedala, že si sa chcela niekomu dôverne vyrozprávať, lebo ťa trápia určité veci, a veď predsa aj ty máš právo na svoj názor, pocity a vlastné vnímanie situácie. Nech je rada, že to neriešiš s cudzími.

autor
29. dec 2023

@roja01 presne to vystúpila na mňa že som sa sťažovala babke .. podala mi to tak že som sa s babkou chytila a babka zložila telefón .. nezaťažovala som ju vždy som sa s ňou radila ... O všetkom

autor
29. dec 2023

@muchacici ďakujem

roja01
29. dec 2023

Nie ja som ti pisala, ze nemas zatazovat babku.
Naopak, ak ste mali doteraz pekny vztah, tak kludne s nou preberaj problemy, ktore riesis. Ty vies sama, co je pre nu zatazujuce a len to vynechaj.
Myslela som, ze ste sa poskriepili az pri druhom rozhovore, kedy si jej vytykala, ze to povedala tvojej dcere. Ale vyzera, ze uz pri prvom, nakolko ti dcera povedala, ze ti babka zlozila telefon. Takze babka asi nesuhlasi s tvojim nazorom na dceru.

autor
29. dec 2023

@roja01 áno chytili sme sa až pri druhom rozhovore pretože som jej volala že prečo jej to povedala pri prvom má pekne vypočula vyzeralo že aj pochopila ..

roja01
29. dec 2023

Neboj, vsetko sa vyriesi. Nechajte vychladnut hlavy a rieste spolu az v pokojnej atmosfere.

isis234
29. dec 2023

Problémy sú na to, aby sa riešili. Ak by sa nebolo nič stalo, nemusela si sa sťažovať na dcéru mame- dôverný rozhovor.
Dcéra nech pochopí, aby sa správala tak, že ti bude robiť radosť. Nie starosti

gaborka28
29. dec 2023

Aj toto je dôkaz, že keď máš s dcérou problém, treba to riešiť s dcérou a nezaťahovať do toho iných, ktorí sa hneď chopia toho, aby riešili. Dokáže to spraviť viac problémov ako osohu - vlastná skúsenosť. Teraz už nespravíš nič, len nechajte vychladnúť hlavy a s dcérou si to vykomunikujte. Mamu do toho nemotajte.

autor
29. dec 2023

@gaborka28 lenže zajtra idem k nej (k mame )nesiem jej nákup .. čo nemáme sa o Tom baviť alebo čo ja vážne neviem odvtedy sme si nevolali ...

barbora0308
29. dec 2023

Urcite ju toto nedorozumenie mrzi rovnako, ako teba. Hlavne ak ste mali vzdy skvely vztah, ako pises vyssie. Zajtra sa s nou v klude porozpravaj a povedz jej o svojich pocitoch, urcite to date doporiadku. Drzim palce!