Hádka a ničenie vecí

9. jún 2023

Dnes ráno môj partner zaspal, hoci mal ísť k zubárovi. Obvinil ma, že som ho nezobudila, vraj mi to vravel večer (čo si nepamätám). Ja som ráno vstala, nakŕmila malé dieťa (som na RD) a zrazu sa o pol desiatej zobudí muž nahnevaný, že som ho nezobudila. Popravde ráno mám iné starosti, nejak mi to vyšumelo z hlavy. Povedal mi, že som neschopná a od zlosti tresol do plechoveho koša, ktorý sa preliačil a zničil. Čo robiť v takejto situácii.... počas našej hádky ešte nedošlo k ničeniu vecí.

lenusa20
9. jún 2023

Jebni ho s niečím po hlave. On čo je nekompletný??? Si nevie nastaviť budík???? To koľko ma to veľké decko rokov??? Na porazenie z niektorých chlapov.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
euka210
9. jún 2023

To je male decko, ze ho mas budit? Taky problem nastavit si budik???
No tak sa stava take, jeho reakcia je neadekvatna...asi to flegmatik nebude...

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luczach
9. jún 2023

Tvoj muz je retardovany, ked si nevie nastavit budik na mobile? Nepomozem Ti, ale mas unikat doma v zlom slova zmysle.

0silvia0
9. jún 2023

bože ďalší narcis/manipulátor do zbierky🙈

goodidea
9. jún 2023

Rozvod

luczach
9. jún 2023

Inak taky kos mame aj my, cca 50€. Nech zaobstara novy.

0silvia0
9. jún 2023

nech si miláčik umyje zúbky a ide sadnúť do čakárne, hádam ho zubár zoberie.
A nabudúce nech láskavo svoju zodpovednosť nehádže na ostatných.

miamaria
9. jún 2023

TY si vinna zato, ze ON zaspal k zubarovi? Tak toto neeee

soldi
9. jún 2023

pokial nechces, aby sa to stupnovalo, tak mu musis jednoznacne ukazat hranice. takze ziadne ospravedlnovanie sa. idealne sa zober a na par dni odid s tym, ze nebudes znasat taketo spravanie.
ak na toto nemas gule, tak ticha domacnost aspon niekolko dni, ziadne varenie prenho, nic, nechaj mu to riadne vyzrat. kos nech ide kupit novy.
na zaver by som o tych par dni pridala dlhy monolog o tom, ako Ty v ziadnom pripade nie si zodpovedna za jeho chovanie.

pokial na nic z toho nemas povahu, tak sa obavam, ze to ozaj bude len horsie.

lavender94
9. jún 2023

Pokazený koš je najmenší problém. Nabudúce kopne do teba. A nie si neschopná, pre pána je to dospelý, snáď sa vie zobudiť ako človek. Čo ti poviem, vadný kus si si vybrala, teraz už máš len dve možnosti.

hope87
9. jún 2023

A co je nesvojprávny??? Prenasa na teba JEHO zodpovednost. Dost, co ty sa staras o vase dieta. Vacsina chlapov ma problem s tym, ze sa k nim ich partnerky niekedy chovaju ako k decku (za co si velakrat mozu vlastne aj sami) ale aby sa chovali ako dospeli a vo vsetkych smeroch, tak to uz nie 🙄
Podobne na mna skusal moj chlap (ale bez nadavok a trieskania do veci)...povedal mi napr., ze: "pripomen mi to a tamto..." zalezitost cisto jeho, aby si nieco nezabudol zobrat alebo spravit alebo cokolvek...a ja som samozrejme zabudla a ked uz bolo neskoro a zrazu si spomenul, tak sa normalne na mna oboril, ze si mi aj pripomenula a takym hnusnym tonom. Tak som sa na neho otocila ale v momente som ho upratala, ze nech sa zobudi, ze ja nie som jeho pripomienkovy kalendar, ze nech laskavo na mna neprenasa jeho zodpovednost, aby mal na koho potom zvalit, ze zabudol! Ze ja si davam pripomienky do mobilu, ked nechcem, aby som na nieco zabudla a nevesiam to jemu na plecia! No stichol samozrejme a uvedomil sa. A ked aj teraz nahodou povie, aby som mu nieco pripomenula, tak sa na neho len usmejem a uz vie, ktora bije 😀

luczach
9. jún 2023

Po zubarovi smer Kinekus

tosomja
9. jún 2023

Zubár ho ošetrí aj tak, nemusel ničiť kôš a ani nadávať. Po ceste nech kúpi nový. A ja by som mu asi strelila, aj keď od takého asi by som čakala tiež 🙄

sednaja
9. jún 2023

A tu to máme. A pre toto netreba písať osobné problémy po internete. Každý tu vidí iba tvoju stránku pohľadu. Keď vidím tie komentáre typu narcis, manipulátor, nesvojprávny, nabudúce si kopne do teba, vadný kus, rozveď sa..... máš pocit, že máš naozaj takéhoto manžela? Treba sa na vec vždy pozrieť aj z druhej strany. Mám osobnú skúsenosť s človekom, ktorý je veľmi citlivý a veci, ktoré ja hádžem za hlavu, on berie vážne. Skrátka vybuchol, stalo sa. Možno príde večer domov a ospravedlní sa, lebo ho to určite mrzí. Čo ho najmenej poteší bude určite monológ hysterky. Ak ste sa dohodli (a ty si to nepamätáš), tak máš aj ty podiel viny, pretože do teba vkladal dôveru. Nič za to nedáš, keď si večer spolu sadnete a poviete si, že vás to oboch mrzí. Netreba to zbytočne nafukovať. Všetci sa tu tvária sväto ako keby nikdy nikomu nepukli nervy. A na margo toho zubára, keď ja nestihnem termín, tak si musím vybaviť nový, nevezme ma zubár hocikedy. A ešte ak mal nejaké bolesti, prípadne ho vtesnali do termínu, problémv v práci a ktohovie, proste sa to môže nakopiť. Hlavne kľud..... A to vravím z osobnej skúsenosti.

jesenzima
9. jún 2023

@sednaja a ty si v pohode? Čiže táto žena, matka, sa má posrat z chlapa, ktorý nie je schopný si nastaviť budík, keďže má ísť ON k zubárovi? A polka viny, že chudáčik zaspal, je na jej triko? Ani omylom.... Je to agresívny kreten, ktorý sa nevie ovládať ... A ked sa večer ospravedlní, a o dva dni zas vybuchne, kvôli prkotine, zas bude chudáčik? Proste NIE!

sednaja
9. jún 2023

Už chápem prečo je na Slovensku 50% rozvodovosť a hlavne mladých párov. Lebo ženy na koňovi napíšu nejakú banalitu a už sú tu rady k rozvodu a upozorňovanie na vadný kus..... choré toto, fakt. A dristy o nadávkach a ponižovaní? Veď autorka nič také nenapísala - toľká domýšľavosť. Žasnem koľko ľudí má dokonalý život......

majlo1234
9. jún 2023

@soldi ticha domacnost ani odchody nie su podla mna vhodne dospele spravanie
Radim skor normalnu komunikaciu o svojich potrebach a o situaciu-strucne a k veci s vyvodenim nasledkov.
V tejto situacii- na budenie si nastav budik, ja ta nebudem budit ani v buducnosti nakolko mam ine povinnosti. Ak si nahnevany, vykric sa do vankusa, nicenie veci nie je vhodne, mam z toho strach a este to aj stoji peniaze, nema to ziaden zmysel…
Podla dalsieho spravania uvidis, ci pochopil, alebo treba zopakovat

deti95060810
9. jún 2023

@tosomja nemusí ho ošetriť.... ja som minule meškala 10 min. a sestrička ma z toho dôvodu preobjednala o 2 mesiace... to len tak mimo tému...

deti95060810
9. jún 2023

autorka, doma máš hlupáka... prepáč

rik01lulaka
9. jún 2023

@jesenzima prečo agresívny kreten? Čakáš na termín niekoľko mesiacov a potom ak sa naozaj dohodli...ako jasne mohol si nastaviť budík, to je také logické, ale tak rupnu nervy hocikomu a nevieme aké sú podmienky v domácnosti, on má toho zrejme dosť, žena ma toho tiež zrejme dosť na md....veľa ľuďom sa stáva, že keď majú toho veľa a niečo sa im poserie tak hádžu vinu na iných a chrlia oheň.
Ale tak na mk na problém vzťahový je vždy odpoveď rovnaká, rozvod, manipulácia a despota, tyran utekaj ( pár krát sa stane, že z popisu to tak aj je.
Ja by som môjho muža poslala do riti s tým , že na mobile sú budíky a, že mám jedno dieťa o ktoré sa starám a kôš by som mu vyhodila pred auto nech si ho odprace...

soldi
9. jún 2023

@majlo1234 mala som doma takeho, co nicil veci, ked mal nervy a pri spatnom pohlade si hovorim, ze som mala reagovat hned na prvu velmi ostentativne. preto to aj radim dalej (aj s tou komunikaciou, kedze ta je najdolezitejsia v tom celom).
ale ja uz som poznacena, a preto podobne situacie vnimam velmi citlivo az prehnane.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sednaja
9. jún 2023

@jesenzima Ja som vôbec nepovedala, že sa má posrať z neho. Ale nevieš absolútne čo on má v hlave, nevieš ako ona reagovala, keď sa zobudil, nevieš nič, Vieš len skrátený pohľad z autorkinej strany. Okrem toho vybuchol prvýkrát a sú spolu nejaký ten piatok, keďže majú dieťa. To neznamená, že vybuchne znova (a opakujem, nevieš čo za tým je)..........že kretén a ešte agresívny........toto sú mi teda názory. A rovnako som nepovedala, že je chudák, zase len domýšľanie. Žasnem, ako z jedinej situácie dokáže skupina žien na koňovi odsúdiť a zaškatuľkovať človeka, o ktorom nič nevie.

katkati
9. jún 2023

@sednaja Si OK? On je citlivý, on berie vážne veci a nepostará sa o to, aby sa o tie svoje vážne veci nepostaral? Otrasný človek. A ešte psychický ju ničí, lebo kope do veci. Má sa na čo ich dieťa tešiť, keď otec bude takto riešiť svoju neschopnosť.

sednaja
9. jún 2023

@katkati Prečítaj si moju správu ešte raz a s porozumením, prosím. To o citlivom človeku som nepísala o autorkinom manželovi. Nedovolím si to o ňom tvrdiť, lebo ho nepoznám, ale zjavne ženy z koňa sa už s ním postretávali, keď vedia aký je tyran, despota, neschopný idiot a pod......

viestta
9. jún 2023

@sednaja zazujalo ma, ze doteraz pocas hadky nedoslo k niceniu veci, takze hadky su u asi caste, zrejme aj velmi burlive. A v konecnom dosledku, nech by bol clovek akokolvek vytoceny, vybijat si zlost na smetniku? Nabuduce si zlost vybije na partnerke? Mne osobne by po takomto spravani svietili vsetky kontrolky v hlave, nie aby som si sypala popol na hlavu, ze som to zavinila ja.

sednaja
9. jún 2023

Autoka, dám ti iba jednu radu. Vymaž túto diskusiu.

sednaja
9. jún 2023

@viestta Celý tvoj text je len dohad, ktorý ničím nie je podložený, z ničoho nevyplýva.