Hádame sa a už to s manželom nedávam

klaudiamolnsrova
1. aug 2024

Chcela by som ešte v jednej veci poradiť 🙂 .. Ako by ste riešili keby že máte doma manžela s ktorým sa každý deň len hádate nadáva vám pred deťmi hreši vás :( ja už nevládzem sme spolu už pomaly desať rokov a s toho som bola len dva roky šťastná :( deti má rád stará sa robí .. Len ako manžel je otrasný za všetko kričí hneď nadáva žiadna normálna debata medzi nami a keď aj je tak už aj nadáva pomne :( nerozprávame sa niekedy aj celý mesiac alebo aj keď tak len kôli deťom .. Nebije ma ale psychicky to už nedávam proste už ma to unavuje dookola sa hádať aby mi nenadával riešiť problémy pokojne ..moja chyba je že sa bojím začať od znova sama ináč by som ho už nechala .. Baby čo mám robiť ? Ako mám prekonať strach ? že budem na všetko sama keď sa napokon rozhodnem odísť ako by ste to riešili ?

martinmmartin
1. aug 2024

Ostat s nim a uribit si dalsie decko, to ho zmeni.
Co by si si ty poradila sudruzke ktora by sem zavesila tvoj identicky prispevok?

zuzinka888
1. aug 2024

Sko by som riesila? No rizvodom alebo poradnou- ale ta ho asi nezmeni.

januska12323
1. aug 2024

Mysli na tie deti prosím ťa. Ty si sa rozhodla sama ale oni si vybrať nemôžu.

barka1
2. aug 2024

@klaudiamolnsrova striedava starostlivost, idealne taká, že deti zostanu na 1 mieste a vy sa budete u nich striedat. Tak nebudeš na všetko sama a budeš mat pokoj od chlapa.

martinka13
2. aug 2024

Keď začne rýpať, odíď. Nehádaj sa s ním.

klaudiamolnsrova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klaudiamolnsrova
autor
2. aug 2024

@zuzinka888 veď to to človek by to aj riešil s poradňou ale načo ? On sa už nezmení uvedomí sa možno len na dva týždne a potom zase to isté a ja to už trpieť a počúvať nebudem deti mi rastú jedna má 7 rokov a druhá 4 rokov oni sú už veľké v podstate vnímajú nechcem aby takto vyrástli ...

pukina
2. aug 2024

preco ste si robili deti ked ako pises si z 10 rokov bola stastna len 2?

klaudiamolnsrova
autor
2. aug 2024

@pukina pretože človek dúfa že sa to zlé zmení ... Ale áno máš pravdu tie ostatné roky prečo som bola s ním asi preto že sa bojím sama to s deťmi utiahnúť

salubos10
25. aug 2024

Ahojte už skúšam radu aj tu ja mám 39 rokov slobodný, kolegyna 31, 5 rokov vydatá ťaháme to spolu už rok nejako sme si našli ku sebe cestu jej manžel o nás vie priznala sa mu mala podané na súde o rozvod z jej strany nevera lebo doma iba všetko demoluje keď chytí nervy potom jej hrubo nadáva deň pred rozvodom stiahla že mu dá ešte šancu sa zmeniť ako jej sľuboval to bolo v novembr teraz je august a doma ma stále ponižovanie výčitky nadáva na jej rodinu nechce snou deti zaujíma ho iba auto a kamaráti on ma 34. Celá jej rodina vraví aby sa rozviedla že nie je šťastná ona to aj mne stále vraví ale vždy poľaví a dúfa že to bude iné mňa to už tiež postupom času unavuje lebo sa vidíme iba v práci a sem tam ak on je v robote ideme na bicykel a prírody ak je doma snim nekomunikujeme koli pokoju. Myslite že nájde ta žena odvahu sa rozviesť lebo spolu chceli aj dieťa snažili sa ale ma nejaký problém nejde to . Dakujem za radu

klaudiamolnsrova
autor
27. aug 2024

@salubos10 Čudné... prečo to teda s vami ťahá keď sa nechce rozviesť ? Podľa mňa ona svojho manžela stále milujem a vy ste jej možno len nejaká poistka do budúcna ... Pretože keby bol pre ňu naozaj taký zlý tak sa rozvedie začne s vami odznova päť rokov je už dosť na to aby sa vedela rozhodnúť nemyslíte? Nemá s nim deti ju nemá čo držať pri nemu rozvedie sa a hotovo !

salubos10
27. aug 2024

@klaudiamolnsrova no áno lubi jeho aj mňa to je ta chyba dennodenné hádky doma koli mne nemôže ísť nikam von aby nebola sledovaná nonstop písanie videohovor kde je nerozumiem žene že to toleruje a povedal jej sám že je snou iba koli hypo čo majú na dom ale stále jej rozprávam nemáš snim deti máš to jednoduché rozviesť sa ona iba trpí a nonstop plače potom sa mne posťažuje aký je ale zasa snim ostáva mám pocit že už asi tiež strácam čas snou aj keď sme plánovali deti a budúcnosť ale to sú asi už iba také reči od nej keď chyba neba a pochopenie čo nemá doma….

klaudiamolnsrova
autor
27. aug 2024

Tiež si myslím že s ňou strácate čas ... Neviem ešte som o tom nepočula že sa dá ľúbiť dvoch naraz :D hlúposť ... Vykašľať sa na ňu keď sa rozhodne tak sa vám ozve ... Viete človek až potom uvedomí keď to už stratí ... nechajte ju a uvidíte ona presne si to to potrebuje uvedomiť...

vivuska666
27. aug 2024

@salubos10 daj jej ultimatum. Bud alebo. Tiez nemozes cakat donekonecna.

salubos10
27. aug 2024

@vivuska666 asi to bude najlepšie boli to síce ale rok sme dá nikam nepohli a nechcem byt nejaká bútľavá vŕba iba keď ma doma problém a milenec tiež nie čo sim snou za ten čas s inou ženou nebol všetok čas energiu dával do nás a čakal kedy zasvieti tel …. Dakujem za akú takú radu aj keď som ju podvedome vedel sám …