Frajer sa pozerá na značky môjho oblečenia

28. jan 2023

Chodím s frajerom asi 4 mesiace a poslednú dobu si všímam, že zakaždým keď sa idem prezliecť sa pozerá na značky môjho oblečenia, naposledy trička 😀 cítila som sa trápne, lebo povedal, že takú značku nepozná, mám vkus ale nechodím v značkových. On je z lepších pomerov, ale je normálne aby toto riešil 30 ročný chlap? Je moc náročný aj čo sa týka celkového výzoru žien.

katuskamala1
28. jan 2023

By som mu povedala, ze mi kľudne moze on kupovat znackove veci, ze by som sa nenahnevala 🤣

zuzana9393
28. jan 2023

By som takeho nechcela. Nie kvoli znackam, ale kvoli narocnosti na vzhlad.

marianarem
28. jan 2023

No neviem, ako sa vola priezviskom, ale dajme tomu, ze Novák. Tak by som mu povedala, ze "Novak, to je aka znacka, asi nejaka lokalna, ze? Lebo ja som ju doteraz nepoznala, kamosky tiez nie, v zahranici nie je viobec znama.."

lesana25
28. jan 2023

@marianarem čože?

nikpa
28. jan 2023

Povrchne a trápne. Duplom keď toto rieši dospelý človek. Musí byť veľmi plytký.

dadis
28. jan 2023

Mne sa vo vztahoch vzdy vyplaca uprimnost - napr." ja si drahe oblecenie nekupujem, je mi luto za to vyhodit peniaze, ked az tak dobre nezarabam, radsej si setrim na to a to." Takto je o skutocnosti informovany a vztah sa moze vyvijat. Jednym alebo druhym smerom.. a takto so vsetkym. Byt uprimna a priama, na nic sa nehrat a potom mas sancu prezivat skutocne a kvalitne vztahy a z tych nekvalitnych rychlo cuvat..

cacianka
28. jan 2023

@marianarem 👍🤣

kittykat22
28. jan 2023

A tam mas odpoved, preco je 30 rocny chlap stale sam 😅 ... ze narocny. Nechcela si skor napisat namysleny vdaka tatkovym peniazom 😀

sunshine_18
28. jan 2023

To čo je za charakter :/

katkami123
28. jan 2023

Keby mi niekto pozeral ns značku oblečenia a zakazdym, tak sa ho opýtam či je normálny a netrpí nejakou poruchou.

patus_2
28. jan 2023

Ak sa mu nepáči, že tvoje oblečenie nieje dostatočne značkové, tak nech ti dá kreditku a kľudne to môžeš poriešiť. Len pozor nato, že je náročný čo sa celkového výzoru týka. Lebo keď začnete spolu bývať, tak život môže priniesť aj situácie kedy nebudeš vyzerať tip top.

solange7
28. jan 2023

Aj ja by som sa citila trapne, ale za nho. Radsej si dobre rozmysli, ci s takym clovekom ma zmysel byt. Ma 30, ten uz sa mohol poucit aj 100x ale zrejme nezabralo.

amima
28. jan 2023

Keby bol na strednej škole, pochopím 😀

zltamyska
28. jan 2023

Možno som len naivná ale neblíži sa náhodou Tvoj sviatok? Že či len nezisťuje, aké značky nosíš, aby Ti mohol kúpiť?

tykat
28. jan 2023

Tak u mna by vela nezistil, vsetky listocky z oblecenia odstranujem 😊

elanor
28. jan 2023

@tykat napodobne, vsetky listky z oblecenia striham, lebo mi to vadi 😀
mohol by kukat kolko chce.
@autorka jeho chovanie je cudne. Nieje to celkom normalne. Dala by som na jeho chovanie bacha, a ked by mal este ine cudne excesy, kopla bych ho vies kam, a nech ide kade lahsie.

kakawah
28. jan 2023

S takýmto típkom si snáď budúcnosť neplánuješ? Plakala by si.

marisoul17
28. jan 2023

... ako hovorí staré české príslovie: komu není zhura dáno, v apatice (v jeho prípade v obchode) nekoupi.
Pri tomto exemplári by som v každom prípade spozornela.

dskjhfdlkdjhl
28. jan 2023

Minule tu bola diskusia o tom, ze priatel kupuje fejky a tvrdi, ze je to original, tu zase priatel obzera znacky-nejako mam dojem, ze bud si tu niekto robi srandu, alebo tato mlada generacia je uplne na odpis.

olimuc
28. jan 2023

On je povolanim syn, alebo si udrzuje svoj standard sam? Fyzicky mozno 30 ma, ale psychicky uroven 15 rocneho, s malym sebavedomim, ked sa potrebuje definínovat cez nejaku handru. Ine by bolo, keby mal profesionalnu deformaciu.(pracuje v oblasti mody, nejak s oblecenim, v nejakom casopise atd… v tom pripade, by som to nijak neriesila … aj ja sa pozeram na veci s oblasti kde pracujem inac ako normalny spotrebitel)

petricka22
28. jan 2023

Je zaujimave, ze pred par dnami tu bola podobna tema, trochu inak zamerana, ale tykala sa znaciek oblecenia. A tuto nas pisalek zas kradne namet temy a zaklada vymslenu. Ja uz to tu fakt nemozem citat. Jeden den tema, na druhy den skopirovana autorkou a jej podobnym. Ste za to aspon plateni?

zuzana76
28. jan 2023

Je to cudne, rovno by som mu to povedala, že ty si na značkách nepotrpis a ak on áno, tak zrejme to mienke vzťah, ktorý ma budúcnosť

dadis
28. jan 2023

@petricka22 Ano, su to asi brigadnici, ktori sa snazia udrziavat zivot na fore. Modry konik je v prvom rade plaforma pre reklamu. Snazi sa udrziavat komunitu, aby mala vysoku navsetvnost a spolocnosti chceli na platforme inzerovat. Otazne je, ci to je takto moralne. Ci neist radsej cestou vyvoja priduktu, zvysovanim engagementu a pod. Ale chapem, doba je zla, brigadnik stoji 6eur/hodinu..asi zhodnotili, ze toto je vysoky ucinok za nizky effort. https://www.modrykonik-pre-marketerov.sk/

beata_k
28. jan 2023

Ale je aj mozne, ze ti chce nieco kupit a nechce kupovat nieco co nenosis. Netreba hned za vsetkym hladat zlo.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilly16
28. jan 2023

Svedčí to o jeho charaktere..je viac zameraný na materiálne veci

simonkazga
28. jan 2023

Však sa jej už niekto opýtajte, akú značku nosí nech splní zadanie a dostane zaplatené za "náhodnú" reklamu. 😉

marcellka32
28. jan 2023

A už si bola pri ňom tak chorá, že si nevládala ani na wc a grcala do kýbla pri posteli? Prípadne po pôrode? Budeš spotená z choroby? Čo urobí chlapec potom?

bluka2
28. jan 2023

To bude nejaký z tých, čo nosí Calvin Klein spodky s tým veľkým nápisom na gume? 😀 Ou ou, to sa mi zdá tak absurdné, že by som sa asi len smiala a potom pozerala po niekom normálnom

autor
28. jan 2023

@bluka2 áno, nosí také gate 🤣🤣 ďakujem za vaše názory, všímam si na ňom aj veľa iných divných veci a otázok, z ktorých má niekdy doslova vypne 🤦‍♀️ a potom sa čuduje, že je po 30tke sám...ďakujem aj za názor že toto je vymyslená téma, aspoň viem ako absurdné to je