Frajer mi udrel otca

modravilazneba
8. mar 2024

Jeden den sme sa ja, moj frajer a moja rodina (mama, otec, sestra) zisli pri obede u mojich rodicov. Nalada bola dobra, az dokym sa chlapi nezacali rozpravat o politike. Hadali sa kto je vo svete lepsim atd.. proste politika. Vystupnovalo sa to az do takej miery, ze moj frajer z nervov udrel mojho otca do tvare. Moj otec padol na zem a poranil si pri tom ruku. Ked dorucil uder, nechal ho uz na pokoji. Samozrejme som ho ja a moja rodina vyhodila, ja som sa nanho nasrala a uz mu neodpisujem tyzden.. Pise mi ako ho to mrzi a vsetko.. Neviem co si o tom mam mysliet.

snazilka_bio_mamka
8. mar 2024

ako dlho ste spolu? mate spolu dieťa? ak je to len nejaký ročný vzťah poslala by som ho kadeľahšie.

simona20201309
8. mar 2024

@modravilazneba a ja neviem co si mam o tom mysliet, že si sa kvôli tomu teraz zaregistrovala na MK.
Modra vila z neba...🤔

sofia1979
8. mar 2024

@modravilazneba no tak toto je absolútne neospravedlnitelné pre mňa určite

muchacici
8. mar 2024

@modravilazneba Vôbec absolútne sa s ním už nebav. Kde je nejaká sebakontrola??? Nie, prekročil všetky medze

brrunetkaa
8. mar 2024

S chlapom, ktorý by udrel niektorého z mojich rodičov by som už nikdy nič nechcela mať spoločné. Nech ho to mrzi akokoľvek chce. 🤮 pre mňa neodpustiteľné

kakakina
8. mar 2024

Už nepite!!!!

modravilazneba
autor
8. mar 2024

@snazilka_bio_mamka Ahoj, nie dieta nemame. Sme spolu tri roky.

masandra
8. mar 2024

@modravilazneba ak sa dokáže kvôli takejto hlúposti takto správať, ako sa asi bude správať pri niečom osobnejšom a dôležitejšom? To aj teba udrie, keď s tebou nebude súhlasiť?... Každému občas puknú nervy, ale je to dospelý človek, mal by sa vedieť ovládať...

modravilazneba
autor
8. mar 2024

@simona20201309 Ahoj, ano zaregistrovala som sa dnes, prave preto, aby som mohla napisat tento neprijemny zazitok.

patus_2
8. mar 2024

@modravilazneba tak buď rada, že sa nikomu nič nestalo a nemáte spolu dieťa. Ak ho takto vytočí politika, že svokrovi-chlapovi vrazí tak, že ho zloží na zem, vieš si predstaviť ako by si dopadla ty, žena, keď by si ho vytočila?

gab1sol
8. mar 2024

@modravilazneba tak v prvom rade by mal vypisovať tvojmu otcovi, ako ho to mrzí, nie tebe. Jeho udrel. A v druhom rade, asi by som s ním už nechcela byť, ak sa nevie ovládať a je schopný pre politiku niekoho udrieť.

zuzanazu85
8. mar 2024

Konečná! Frajer je frajer,ale krv je krv. Sama by som podala trestné oznámenie.

modravilazneba
autor
8. mar 2024

@patus_2 Praveze ku mne sa nikdy nechoval zle ani nic.. akoze jasne sem tam sme mali hadku ale nic sa nikdy nestalo, nevyhrazal sa mi alebo ma neudrel.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modravilazneba
autor
8. mar 2024

Rozpravala som sa s rodicmi a bohuzial nie, neospravedlnil sa.. Je mu to "zevraj" velmi luto ale neviem.. samozrejme moji rodicia neakceptuju take chovanie a chcu aby som sa s nim rozisla, ale ja sa ho neviem vzdat, lebo ho velmi milujem.
@taynee

katica06
8. mar 2024

Udrel tvojho otca, nabudúce to môžeš byť ty!

lakebabe
8. mar 2024

@modravilazneba my keď sa celá rodina u svokrovcov stretneme to sú iné hádky kvôli politike 😄 ale ze by isiel teraz švagor mlátiť svokra lebo on miluje Matovica a svokor Harabina to si neviem predstaviť 😄 to je človek co neovláda svoju agresivitu a keď je raz schopný niekoho udrieť časom pleskne aj teba uvidis

simsalabim
8. mar 2024

Neodpustitelne... dovolil si na tvojho otca, dovoli si aj na teba aj vase deti.

samikk1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
momoftwo
8. mar 2024

Nezabudni si s nim spravit minimalne dve deti a potom tu o par rokov vyplakavat ze mas doma teror a nemas kam ist🤦🏽‍♀️

lakebabe
8. mar 2024

@samikk1 dosť chorý nazor

simsalabim
8. mar 2024

@samikk1 to akoze myslis vazne, ze sa kvoli nazorom mame vsetci otlkat?! Zakladna ucta je kde?

samikk1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modravilazneba
autor
8. mar 2024

@samikk1 Urcite je to kazdeho vec koho nazory podporuje... na takuto odpoved som sem neprisla ale dakujem 🙂

simsalabim
8. mar 2024

@samikk1 ako pisem, chyba ucta ludi voci sebe. A aj tebe.

simona20201309
8. mar 2024

@modravilazneba zalozila si si nick aby si sa mohla/mohol baviť
Proste NEVERIM!!!!! bud ste nejaká asocialna rodina kde nie je také správanie ničím výnimočné, alebo ti proste neverím. Hlúpa vymyslená téma... ze ti frajer zaútočí na otca a ty sa pýtaš mamiciek na MK co si o tom myslíme...
Ten MK je lepší ako ranná káva!

simca06022011
8. mar 2024

@modravilazneba uz by nebol viac moj frajer, nikdy viac by som sa s nim nekontaktovala a dokonca vtom momente by som zvazovala aj volanie policie. TOto je cez. Nech mal nazor kto chcel aky chcel. Vies si predstavit, ze s takymto muzom niekto zije, maju vymenu nazorov kvoli comukolvek, a od nerviciek mu jednu vrazi? Nie sme na divokom zapade, clovek sa ma ovladat.

modravilazneba
autor
8. mar 2024

@momoftwo ja deti nechcem

dzupi898
8. mar 2024

ako ja neviem čo tu teraz čakáš za názory, ale rodičia sú rodičia, predstav si že by tvoj zať udrel tvojho muža. veď je to cudzí človek to za prvé a za druhé by si mala hájiť stranu otca, toho kto ťa vychoval kto sa o teba celý život staral.

simca06022011
8. mar 2024

ze rodicia ho nechcu, sa necuduj, maju rozum.. vedia ze clovek co sa neovlada, zacne za par rockov aj teba otlkat. Hlava nehlava. Staci ze iny obed bude ako si predstavuje.