Fotky iných žien v manželovom mobile

katie303
23. aug 2016

ahojte

mozno je to nepodstatny problem ale mne to nejak neda. mam doma viac menej dokonaleho manzela chodi do prace, pomaha v domacnosti ked treba porobi po vonku ked nieco chceme tak nam to kupi. Problem je ze od kedy sme spolu tak som nieco nasla v jeho mobile alebo tablete alebo pc. Na zaciatku naseho vztahu bol so mnou a popritom si pisal na pokeci s nejakou a ked som to zistila slubil ze prestane aj asi ano. potom neskor som mu nasla v mobile foto nejakej zenskej ako zaslane od niekial nie nim fotene. teraz som zistila ze ma ucet na instagrame kde ma same nahe baby. viem ze ma asi na 80% nepodvadza nema kedy ide z prace domov a do prace ale jedine co mi vadi ze kuka po tych babach...ja som pribrala po 2 tehotenstvach mi zostalo extra 30 kg ktore sa snazim schudnut no nedari sa ☹ viem ze on by taku chcel doma ako na tych obrazkoch a teraz ked pride domov neviem ci mu nieco vycitat alebo to nechat tak ale asi to na mne uvidi lebo od kedy som to nasla tak len placem

bodka13
23. aug 2016

Ach jaj....nedáme si pokoj, hrabeme sa im v mobiloch,počítačoch a potom nevieme čo ďalej...myslim my ženy, časť žien.
Načo je to dobré?

lalinko2010
23. aug 2016

začni pracovať na sebe, schudni 30kg a prestaň sa mu hrabať v mobile, v pc a podobne.
mysli na seba.

moni244
23. aug 2016

Tak ti treba, len plac, ked sa vies v mobile hrabat, tak teraz trp

sissy27
23. aug 2016

@katie303 no v prvom rade si treba uvedomiť, že ti sľuboval vernosť a nie slepotu... daj sa do poriadku, lebo jedna vec je, že si pribrala 30kg - nepoteší, ale dá sa riešiť a nie je to dôvod na rozvod, ale ešte keď k tomu budeš aj ufňukaná stíhačka so soplami po kolená, tak to už nebude dôvod na to, aby sa niekto tešil domov...
prestaň manželovi snoriť v mobile a na sociálnych sieťach - načo je to dobré? buď mu veríš alebo mu neveríš... opustiť by si ho aj tak neopustila, tak je tento druh sebatýrania úplne zbytočný... radšej tú energiu investuj do zveľaďovania seba samej a vášho vzťahu...
sadnúť s manželom večer k poháru vína a porozprávať sa - bez zbytočných dramatických výstupov... jedna vec sú fotky nejakých modelečiek, druhá vec je komunikácia s cudzou ženou... zrejme mu niečo doma chýba... to ho síce neospravedlňuje, ale naozaj ak ho doma nečaká nič príjemné, tak to skôr či neskôr bude hľadať inde, aj keď to budú len príjemné slová, konverzácia...
a nie, nehádžem vinu na teba... ale hrabať sa mužovi v mobile, tablete, pc a potom sa ľutovať a plakať ešte nikomu nepomohlo... vzchop sa a ak chceš nejakú zmenu, tak treba začať od seba 🙂

hipuska
23. aug 2016

no ja ti mozem povedat za seba, ze tiez som bola na top podobne. Zacala som pracovat na sebe a schudla som 12 kg (viac som nepotrebovala), stuplo mi sebavedomie, nasla som si novu pracu. a teraz sa aj na manzela pozeram inac. Ked chce, nech si kuka, ked chce, nech ide za inou.

Lubim ho ale som si uvedomila, ze mam svoju cenu a hodnotu. Manzel sa uplne zmenil, zacal si ma viac vazit. A ked chodim do prace, nevarim! Som rovnako v praci ako on, rovnako unavena, tak prčeco by som mala este aj stat pri sporaku? Radsej si idem zabehat....

sandriika
23. aug 2016

ja som bola na tom tak isto aj ked este nie som vydatá. Priateľ tiež fotky v mobile, vypisovacky na roznych portaloch. A bola som si aj som 100 % istá, že ma nepodviedol. Z práce rovno domov, ak sa aj zdržal 10 minút s kolegovcami na parkovisku, mi hneď volal. A potom som pochopila. Nepozerať jeho mobil, netýrať sa prečo to tam má, či už sa mu nepáčim a pod. Začala som si riešiť svoj život, jeho telefón, aj ked je 10 cm odo mňa, ani sa ho nechytím a som šťastná. Verím mu a to je podstata šťastného vzťahu. Aj on sa vracia úplne inak ako ked som mu vyhadzovala neustále na oči jeho "kamaratky" v mobile a hysterické plače. Skús to. Keby nechcel byť s tebou, tak nie je.

cacianka
23. aug 2016

čo takto si vystrihnúť z rôznych kulturistických alebo módnych časopisov pekné mužské postavy, veď aj ty sa chceš pokochať... prípadne na PC a do mobilu dať ako tapetu nejakého fešáka ?... nech aj o pocíti že sa pozeráš, si verná ale nie slepá ...

plutarchos
23. aug 2016

@katie303 ked ti pes nahodou rozzuje tvoje oblubene topanky, podas nanho trestne oznamenie za nicenie majetku? Nie. On to nechape ako to chapu ludia. Ma svoj vlastny jazyk, v ktorom rozzute topanky znamenaju ine nez v tvojom jazyku. Keby ta manzel zavrhol, lebo pozeras film s patrickom swayzem, kde patrick beha s odhalenou svalnatou hrudou v mokrej koseli a je tak hrozne seeexiiii...asi by to tiez bolo trochu prehnane, keby ti po skonceni filmu zbali kufre. Kazdy mame svoj vlastny jazyk, ked chces rozumiet, co a preco ten druhy robi, prihliadaj na jeho vlastny jazyk, nie svoj. Je to chlap. Nahe zenske telo je krasne, bodka. Bolo by divne skor to, keby sa mu to nepacilo. A ze sa pozrie na obrazok, ma ucet na pokeci.... . Podvadza ta? Beha za kamoskami na vas ukor? Prespava u niekoho? ... neries problemy, ktore neexistuju ;)

moonlight1210
23. aug 2016

@katie303 tak - nepoznam chlapa, co by toto nemal aspon niekde schovane. kazdy jeden, nech uz vyzeral ako svätec, to vzdy niekde zasite mal a zena mu to nasla. alebo sa s tym pochvalil v partii ostatnym.

mozno chce, aby si vyzerala ako tie na tych fotkách. zase, keby si tak vyzerala, mozes mu s kludom povedat, ze potom by si mala naviac, ako je on a ze potom si moze uz byt isty, ze ak si s nim, tak len cisto z lasky.
ze taka z tej fotky by ho zas nechcela.
alebo ak sa mu zda, ze mu je v zivote dobre, nech si taku najde. pol roka bude chodit ako rozziarena hviezdicka, hrdy ako hlavny kohut na smetisku, a potom bude riesit, ci mu ju nahodou neobraba sexy mlady kohutik odvedla.
zas vsetko ma svoje klady aj zapory. 😉

a ty, ked si uvedomis, ze nie je v tvojej moci zarazit chlapovi cokolvek, co robit chce (tak ako nie je v jeho moci zarazit cokolvek tebe - ked to chces, tak si cesticku najdes), tak utries slzy a zacnes planovat, co so sebou.
nebudes rozmyslat, ako si s nim pohovorit tak, aby pochopil, ze tebe tie foto ublizuju. a zmazal ich. a hlavne viac nevyhladaval. to je strata casu. (aj ked urobit to mozes. ale, ruku na srdce - fakt mu budes aj verit? ci mu pre istotu z casu na cas prelezies mobil, PC aj tablet, ci ine medium, ktore bude vtedy existovat?)
chlap ovela jasnejsie pochopi, ako riskuje, ked sa naucis byt mila, spokojna, sebavedoma, samostatna zena, co na nom nevisi a len tak obcas mu pripomenies, ze chlapi sice take veci robia, ale pred tebou nech ich dobre taja, lebo takého chlapa by si nechcela. vtedy si da viac pozor, aby si to nezistila (dokonca ich mozno aj vymaze, kto vie 🙂 ).

ty prestan sliedit.
kila ti to dole neda (ledazeby si schudla od zialu), sebavedomia ti to tiez neprida a dusna atmosfera doma (aj keby si nic nahlas nevycitala, ale reagovat uz budes inak) este ziadne manzelstvo nezachranila.
zacni pracovat na sebe. nie pre neho. chciet byt pre niekoho dost dobra, aby si si zabezpecila, ze ta bude vzdy lubit a neopusti ta, to je ako dat si za ciel zabezpecit celosvetovy mier. takze daj si realnejsi ciel: urob to pre seba.

mysicka36
24. aug 2016

Bolo by lepšie, keby si miesto snorenia v jeho instagramovom konte pozrela nejaké motivačné videá ako sa dá schudnúť, aby mal aj doma načo pozerať. Ver mi, že vela chlapov si rado pozrie iné ženy a to dokonca aj keď doma majú sexicu. Lebo cudzia sexica je predsa trošku iná a rád sa pozrie aj na iné. Ja by som sa skôr začala strachovať, keby to môjho už prestalo baviť 😀

atenna
24. aug 2016

30kg nadvaha? dievca rob nieco so sebou, nie pre svojho muza ale pre seba a svoje zdravie!!! z tolkych kil to pojde rychlo dole, len treba chciet a trosku sebadiscipliny!! a nevyhovarat sa stale na nieco!! a k tvojmu muzovi..ked ho to bavi, obzerat si pekne zenske, nevadilo by mi to...ja sa tiez rada pozriem na peknu zenu ci muza...
a ako baby radia, miesto sparania sa niekomu v jeho sukromi, by si sa mala zacat zaoberat zdravou vyzivou a sportom..tym smerom davat svoju energiu..

natalym
24. aug 2016

Hlavne dačo robiť treba..............

tamtamka26
24. aug 2016

poviem ti tak - čo oko nevidí, to srdce nebolí. nebudeš hľadať, nebudeš vedieť, nebude ťa trápiť. začni držať 90 dňovú diétu, pri tých kg navyše zhodíš možno aj 2kg/týždeň, budeš spokojná so sebou a možno ani on nebude potrebovať fotky iných žien... 😉

ivetkab.
24. aug 2016

@katie303 ach jaj, aj keď sa Ti nedarí schudnúť, urob všetko preto, aby sa Ti to podarilo. A ak vieš, že chce mať doma krásku, tak to preňho urob. To, že je super on, a robí všetko, aby Vám dobre bolo, urob aj Ty všetko pre to, aby aj jemu dobre bolo. Ja viem, že podstatné je to, čo už zrejme máte, že Vám to spolu klape. Ale ak by sa podarilo ak toto posledné, že by si dala dole aspoň tých 20kíl, uvidíš, že to pomôže. Ak sa podarí dať nejaké to kilečko dole a možno ak by začal debatu, že prečo, tak mu môžeš povedať, že si si všimla, že sa mu také páčia, že sa mu chceš páčiť. Ale inak nevyťahuj túto tému. Netreba vyvolávať hádky ani problémy. Inak, chápem ťa, ani mne by sa to nepáčilo a asi by som to nevedela tak dusiť v sebe ako to robíš Ty. Podľa mňa, ak máš silu na toto, tak isto naberieš aj na to, aby si schudla. Skús mu podvečer povedať, nech postráži deti, že si ideš zabehať. A naozaj choď. Musíš sa stať atraktívnou aj pre seba a aj preňho.

sarase
24. aug 2016

to nemyslite vazne ze nehrab sa mu v mobile a tak ti treba?!!! je uplne normalna vec ze vojdem muzovi do telefonu a pozrem si co ma zaujima a on detto. neni to o dovere.. ja muzovi doverujem ale pozrem sa. doveruj ale preveruj..a teda k veci! absolutne to nie je normalne aby si zadany chlap pozeral taketo veci alebo aby ho zaujimali..podla seba viem ze ked milujem tak nemam potrebu sa absolutne nikam inam pozriet.. a je to tak aj opacne u chlapov. je kopec cudnych vztahov kde zena toleruje muzovi pokec alebo naopak-muz zene. je to chore.. moj muz ma maximalne fb kde ma svoju rodinu a pozera si vylucne veci co ho zaujimaju fotky videa o viere, smiesne videa, clanky zo sveta.. toto je len krocik k nevere pretoze ak je schopny taketo veci vyhladavat cez net, tak ver ci nie, ak by sa vyskytla sanca a stretol by sa s niecim takymto nazivo, tak by nezostalo len pri pozerani. je mi ta luto pretoze viem ze to nemas ako vyriesit.. moj otec bol chorobne neverny.. porobil deti kade tade..balil kazdu casnicku predavacku..pokec fb, same zeny..bol perverzny v kazdej sprave ktoru sme mu s maminou v mobile nasli.. takto to tahali 23rokov..nic sa nezmenilo..sam nakoniec priznal ze to zmenit nevie.. a NIE JE to o tom ze mas plus30kg. moj otec mal frajerky modelky aj tak mu nestacilo.. moj muz tiez nema neviem aku svalnatu postavu bicepsy tricepsy ale v mojich ociach je to clovek stvoreny premna na nic ine by som sa nepozrela. radu ako dalej ti dat neviem.. pretoze riesili sme taketo nieco s maminou xy rokov az to nakoniec vzdala a moj otec si plni nesplnene tuzby-verejne aj s 10timi naraz taha takze.. moja rada je ze ak s nim chces zostat za kazdu cenu a pritom sa psychicky nezblaznit, tak nepatraj po tom co robi... pretoze to robit bude vzdy..ked ma raz clovek taku potrebu tak s tym nic neurobis.. a pokial ti to smrtelne prekaza tak ako by to prekazalo mne a mnoho inym zenam ktore by toto nikdy netolerovali, tak ti zostava len rozviest sa pretoze toto konca nema.. pozeranie takychto veci je len zaciatok konca.. a tieto veci maju tendeciu sa stupnovat.. vacsinou clovek nikdy nezostane len pri pozerani.. drzim ti moc palce..niet horsej situacie..poznam ten pocit bezmocnosti.. :(

bodka13
24. aug 2016

@sarase konkrétne ja to myslim úplne vážne...ak mu verim nemam dôvod prezerať si jeho mobil/peňaženku/vrecka na oblečeni či tašku do práce... Urazilo by ma keby zistim,že kym som napr. v sprche tak muž lustruje môj mobil...tak mi potom neverí
Iné je ak mu mobil podám ja,že veď nájdi si číslo a zavolaj z môjho alebo mi on povie,že aby som použila jeho telefón.... Ak mu niekto volá, hoci aj z rodiny nedviham to- volajú jemu,ale ho ohlasim alebo mu tel. zanesiem

sarase
24. aug 2016

@bodka13 vpohode kazdy mame ine povahy a predstavy o vztahu a vsade to funguje inak.. to je normalne.. ale my to mame s manzelom vsetko otvorene kolko razy idem niekam a zoberem namiesto mojho mobilu jeho, lebo sa mi ten svoj nechce hladat.. mna dost poznacilo aj to ze otec si mobil braval aj do kupelne ked sa kupal a permanentne tiche zvonenie mal aby nebolo pocut ked mu pride sprava.. preto ja taketo veci netolerujem a moj muz tym ze je "cisty" tak nema s tym absolutne ziaden problem..co je moje to je tvoje..toto u nas plati..ale hovorim, kazdy to ma nastavene vo vztahu inak..

tomiholula
24. aug 2016

@katie303 ahoj, no v prvom rade všetko sa dá, aj schudnúť, kamoška tiež nadávala, že nevie schudnúť a zrazu sa vzchopila, začala cvičiť 3 x do týždňa, upravila stravu a heleme se - 15 kg dole...a nie je bezdetná, má dve malé deti..
Sama si začneš pripadať viac sexi, pridá to to sebavedomie, budeš veselšia a prídeš taká aj jemu a možno ho hentie baby prejdú.

tomiholula
24. aug 2016

@katie303 samozrejme, že som to myslela v dobrom🙂 lebo viem ako sa muži veľmi zameriavajú na výzor, nech hovoria čokoľvek je to pre nich veľmi dôležité

plutarchos
24. aug 2016

@sarase Mna ako chlapa motivuje, ak ma partnerka povazuje za doveryhodneho cloveka. Vtedy mi pride vztah stabilny a vzacny. Keby mi naopak pod vseliakymi zamienkami "hodnoti" obsah telefonu, hoci v nom nic nemam, urcite to na kvalite neprida. Nevery bohuzial vznikaju aj tak, ze jeden z partnerov sa citi byt prilis pod dozorom a zavan slobody v podobe aferky je na spadnutie. Keby bol tvoj chlap zbytocne ziarlivy, tiez by sa mohol pytat, preco verejne ukazujes svoju fotku, preco si sa na nej tak pekne nahodila, namalovala, vlasy nakrutila, preco potrebujes byt pred inymi chlapmi pekna, ved on sa napriklad nelici vobec. Opat plati, ze kto chce najst problem, najde ho. Btw, keby moje dievca malo v mobile fotky polonahych hasicov, bozemoj, vsetkymi desiatimi by som to bral!! Ona tam mala cislo na byvaleho, s ktorym sa vidala obcas viac nez so mnou. Hasic z kalendaru jej kavu rano neurobi, nepozve do kina, nekupi kvetiny. Kolega/Sused/Byvaly to moze spravit rad. Preto vravim, netreba nasilu hladat problemy tam, kde nie su.

sarase
24. aug 2016

@plutarchos no ale mas taky nazor na vec ze s takym ako ty by som ja nikdy byt nemohla.nie si ako moj chlap, teba motivuje nieco ine a mna nieco ine. okrem toho som na zenskom portaly a nemalujem sa pre muzov na to si daj pozor. to ze su tu muzi ma nanajvys udivuje ale co uz aj taki su. keby som ho skrtila vzivote by somnou nebol.my sme slobodni vtedy ked sme spolu..on nepotrebuje mat slobodu v ktorej nie som ja a ja takisto.. premna chlap ktoremu nevadi ze jeho zena ma potrebu pozerat sa na cudzich muzov nie je vporiadku,prepac.. je to urcita psychicka porucha ked mam chlapa a pritom je stale neukojena pozriet sa po inom.. vporiadku to urcite nie je, ale zi a nechaj zit..

synda11
24. aug 2016

@bodka13 reagujem na tuto odpoved...raz mi moja spoluziacka povedala ako sa rozviedla...ano hrabala sa mu v telephone...podvadzal ju s jej najlepsou kamoskou...s ktorou este ten den bola na obede...a nikdo by jej to neveril,...az mobil ich prezradil..takze doveru ale preveruj ....vselico sa stava..samozrejme nemusi to byt pravidlo

katie303
autor
24. aug 2016

Este na moju obranu ja som sa muzovi v mobile nehrabala len som potrebovala telefon kvoli novej sim karte tak som si vzala jeho stary

sarase
24. aug 2016

@katie303 myslim ze sa nemusis obranovat..stym clovekom spavas mas s nim deti a nemas pravo chytit obycajnu vec akou je mobil? ake sukromie ma v manzelstve existovat a co to je vobec sukromie v manzelstve?? sukromie potrebujem jedine ked som na wcku..to je fakt jedine sukromie ktore potrebujem ale sukromie v mobile?

mircalla
24. aug 2016

Myslim, ze nadvaha 30 kil nie je dovod na automaticke pisanie si so zenskymi na pokeci. Niektori chlapi to robia a budu robit, ak keby mali doma modelku. Takze schudnut ano, ale kvoli sebe, nie preto, aby si nepisal so zenskymi na pokeci.
Cize ja by som nadvahu nebrala ako nejaku polahcujucu okolnost, ak sme raz manzelia, tak toto tam nepatri - myslim to pisanie na pokeci. Normalne by som sa s nim otvorene porozpravala a zaroven zacala na sebe makat (opakujem kvoli sebe, nie chlapovi, ze vypisuje zenskym z pokecu).

Vziat si telefon kvoli karte a hrabat sa v nom su asi tiez 2 rozne veci, ci?

maciatkolulu
24. aug 2016

@katie303 tak si daj do mobilu aj ty nahych chlapov, alebo tvoj muz je dokonaly bred Pitt? A este k tomu podvadzaniu, len tak teoreticky, nemusi ani byt v robote a moze si uzivat, ci mu kontrolujes u zamestnavatela jeho dochadzku? 😀 Ako nic v zlom, ale hladas si zbytocne problemy, sama pises, ze je dokonaly, chodi rovno domov, tak co chces? Hladaj, hladaj a najdes, len pozor, ked to nebudu uz len fotky 😉

bodka13
24. aug 2016

@katie303 to čo si napisala dnes o 16:26 si mala napísať do úvodného príspevku a bolo by sa potvrdilo,že náhoda je blbec teda že lož má krátke nohy....momentálne to ja považujem za alibizmus,keďže ti mnohé/i napisali čo si o lustrovani mobilu myslia
@synda11 z tvojej reakcie pre mňa vyplyva,že spolužiačka mu absolútne neverila a potrebovala mať nad nim kontrolu...osobne nekontrolujem ani mobil svojho 16nasť ročného syna ale sa spolu otvorene veľa rozprávame, aby nemal potrebu klamať a zatajovat..

madeline1
24. aug 2016

@katie303 nemozes za to ty, nemoze za to tvoja vaha! Tvoj partner nie je taky dokonaly ako o nom pises. To co robi, robil aj predtym, ty si len o tom nevedela.
Pochopitelne, nikto nie je dokonaly, kazdy ma nejake tajomstva a bla bla...ale toto by hadam muz v manzelstve robit nemal.
Neviem, ci je nutne zahovarat, ze ved on je muz a muzi su vizualne typy a bla bla, tak budme k nim dobre, mile a tak straasne chaapave.
Urcite mu povedz, ze ti to prekaza, ze ta to rani.
Moj nazor, ak toto nie je nevera, tak je to zatajovanie a ak nie zatajovanie, tak je to minimalne nefer voci tebe.
Vpodstate mas stale viac moznosti...Povedala by som, ze vzhladom na to, ze inak manzelstvo vnimas ako harmonicke + mate deti...na rozchod to nie je. Avsak urcite to nenechaj bez povsimnutia. ak sa i po case partner nepolepsi, ries to dalej no uz nebud taka mierna...
Uvedom si hlavne, ze sice kazdy muz ma chyby ( tak ako aj my zeny), kazdy muz ma ine chyby. To znamena, ze my si mozme vybrat cloveka, ktoreho chyby budeme ochotne akceptovat, take ktore nas nebudu nutit plakat, nebudu nam nicit nase zdravie.

madeline1
24. aug 2016

@katie303 a k tomu hrabaniu sa v mobile. Hej, je to zasah do sukromia, ale paneboze je to tvoj chlap...aj keby si sa mu hrabala v mobile tak co, ak mu mozes púrat trenky a varit obed, preco by si sa nemohla pozriet co i len tak na jeho fotky, ci spravy...

madeline1
24. aug 2016

@plutarchos tolke like , ak by sa dal dat palec dole, tak odo mna ho uz mas