Flirtovanie manžela

12. apr 2021

Dobrý deň, môj manžel veľmi rád flirtuje obzerá si iné. Chápem ze nato ma oči ale šve ma ze to robí tak okato. Dovolí si flirtovat aj predomnou s hocikym kto dobre vyzerá ci je to moja rodina alebo kamarátka... Vyhľadáva cudzie ženy,, kočky " na rôznych soc. sieťach. Pritom si dovolím povedať ze ja vyzerám celkom dobre ale aj tak mam pocit ze mne sa malo venuje a očakávala by som viac pozornosti. Naposledy flirtoval s nejakou kamarátov ou kamarátkou predomnou a keď som mu to vytkla povedal my že som blbá pica. To ze je blb že si ma neváži atď vlastne viem. Ani neviem co chcem od vás počuť, skôr sa chcem len vyžalovat. Pekný deň..

dskjhfdlkdjhl
12. apr 2021

A pred svadbou toto nerobil? Ani Ti nenadaval do pic? To sa zrazu takto zmenil?

sissy27
12. apr 2021

Ako dokážeš žiť s niekým, kto ti povie, že si blbá piča? Čo ťa pri ňom drží? Toto ja nikdy nepochopím... veď nech si flirtuje a naháňa sukne koľko chce ako zasa slobodný muž, dopriala by som mu na tvojom mieste.

pribinak
12. apr 2021

Zato ti povedal, že si pica? Hm, gentleman

lindusss2016
12. apr 2021

Fuha, neviem, ci je nieco horsie ako primitiv... ak ti takto hnusne nadava, bud primitiv je, alebo mate proste takto nastaveny vztah. To aj ty ho takto oslovujes? Je to u vas normalne?

katkati
12. apr 2021

Mala si mu povedať, že on je debilný ch..

irusa
12. apr 2021

tak toto bude láska 😀

autor
12. apr 2021

Nie ja ho neoslovujem takto hnusne. Keďže chcem aby to prestalo.Pred manželstvom sa choval ku mne pekne.

lubina
12. apr 2021

Nechapem zeny, ktore nemaju k sebe ziadnu uctu, same k sebe....ak by ma muz takto pomenoval, tak je uz zbaleny ....

ladyblcha
12. apr 2021

To flirtovanie by mi vadilo asi ako ceresnicka uz. Lebo to prve by mi vadilo to, ze som pre neho "blba pica" a ze si ma nevazi atd, potom az to flirtovanie.

mirage
12. apr 2021

Ja tomu proste neverim. Citam tu tolko diskusii, ako ten muz bol ok pred svadbou. A potom, v jeden den.. bum. Zmenil sa na chu.ja. proste to tak nejde. Ako moze jeden normalny slusny muz nazvat zenu p..ou? Len primitiv sprosty to moze spravit.

ninusa221
12. apr 2021

Akoze raz by mi povedal že som piča tak by letel😀 vcera mi povedal že či som jebnuta ale to som otvorila dvere na aute a islo auto😂

lindusss2016
12. apr 2021

@ninusa221 medzi tou jebnutou a picou uz velky rozdiel nie je 🤷‍♀️

miska_kal
12. apr 2021

neviem, ja by som nestrpela, keby sa ku mne muz tak choval. asi by som mu dala nejake ultimatum a ked by sa nepolepsil, tak by asi nastal rozvod. ved to je hrozne, ked teba takto nazyva a s inymi flirtuje. co si akoze potrebuje dokazovat? ze je alfa samec?

suzitok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzitok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
12. apr 2021

@mirage tiez si myslím že to sa nezmenilo len tak po svadbe. Skôr si myslím že opadla zamilovanosť a padli dole ružové okuliare a vidí ho v plnej krase
Proste to čo v čase zamilovanosti prehliadača, teraz vidí - aká je realita

lubiss
12. apr 2021

na sex mu asi stacis :D :D neviem kde si mala mozog pred svadbou :D

21oktober
12. apr 2021

j keď som sa pochytila s mužom , tak som mu povedala že je riadny chumaj. A teda svedomie ma riadne pálilo potom . Neviem si predstaviť mu povedať horšie.

domcci72
12. apr 2021

No niektori chlapi si potrebuju stale nieco dokazovat, no keby ma takto nazve manzel ,tak naozaj neviem ako by som reagovala

makova333
12. apr 2021

A nie si? Zena, ktora sa takto nechava titulovat a najväcsi problem vidi v tom, ze jej muz flirtuje s inymi je podla teba co? Laska jeho zivota?

ninusa221
12. apr 2021

@lindusss2016 myslim si že ked si niekoľko rokov šetríš na auto a auto nestalo 5 tisic tak asi by som reagovala rovnako. ( a aj tak sa mi ospravedlnil)

lindusss2016
12. apr 2021

@ninusa221 aha, tak ak mas pre to ospravedlnenie, tak je to v poriadku...

katkati
12. apr 2021

Ani ja tak nerozpráva a práve preto, že by mi neskutočne vadilo, tak by som sa vtedy 1x premohla a odpovedala mu škaredo, aby si mu nastavila zrkadlo a aby bol taký šokovaný ako ty.

kamlicek
12. apr 2021

Taketo spravanie by som nezniesla, nevedela by som to ani tolerovat. Bud alebo, toto bude s vekom len horsie.

kubkovamama
12. apr 2021

Viac by mi vadil ten vulgarizmus ako flirtovanie.Vies co,kasli nanho.Nic mu nevytykaj,absolútne si ho nevsimaj.Sak on si robi co chce a tvoje reakcie zrejme predvida a ma ich na háku.Tak pre zmenu nereaguj,mozno ho to prekvapi.Neviem nakolko ti zalezi na vztahu,ci mate deti atd,podla toho by som sa zariadila dalej

dankanka
12. apr 2021

By som sa ho spytala ci mu nevadi mat za manzelku blbu p...

autor
12. apr 2021

Ženy tie ktoré neveríte že taký nebol pred svadbou tak proste nebol. Toto jeho správanie netrvá dlho a ja si to neviem sama vysvetliť. Veľmi sa zmenil. A áno viac mi ublíži to ako ma v návale zlosti názve ako to flirtovanie.. A nie netolerujem mu to nie som ticho pre tie ktoré majú o tom takú predstavu že sa schovam do kúta a nechám sa ponizovat.
@lubiss neviem kde si vzala že po tomto sexuje mé. Celkom uchylne ty pica a potom sním vliezt do postele. Posledne som sa vyjadrila že ešte raz a odídem od neho. Baby a fakt tie ktoré píšete ze už by ste boli zbalené áno mate pravdu 🙂 to som radila vždy aj ja druhým ženám. Ale pri deťoch není jednoduché si vystačiť sama a kto mi bude tvrdiť opak tak klame..

autor
12. apr 2021

@dankanka to som sa pýtala už 😀

autor
12. apr 2021

@pribinak ja si myslím ze keby mi povedal aj v zamilovanosti pica tak by nepomohli ani ružové okuliare ani láska.

autor
12. apr 2021

@kamlicek tiez sa bojím ze sa to zhorší. A neviem sním takto fungovať nezvládam to:/