Fingované rande

ainin
2. apr 2014

Ahojte babenky nedala by sa niektora z vas nahovorit na "hrane" rande a neskusila toho mojho vytiahnut napr. na kavicku? 🙂 znie to asi sialene, ale bohuzial vsetky moje kamaratky pozna minimalne z fotiek a ja uz takto dalej nemozem, proste neverim ze ma nepodvadza a ked aj momentalne nie neverim ze by to pri prvej prilezitosti neurobil 😒 ale potrebujem si tym byt ista, priznat sa urcite neprizna, to sme uz skusali, zatial nemam ziadne dokazy, nemam nic iba blby pocit a nedokazem to skoncit len pre pocit, stale ho mam rada 😒

janka9898
2. apr 2014

NACO HO BUDES POKUSAT?
chlap je chlap ak nemAS DOKAZY a nemas ani nejake napovedy ohladne spravania manzela a tak tak by som neriesila taketo veci
bud stastna a zbytocne nestresuj.-D

moonlight1210
2. apr 2014

Co urobis az zistis ze ta nepodvadza ale prave vtedy si padne s figurantkou do oka a skutocna nevera zacne?

ainin
autor
2. apr 2014

@janka9898 este som zabudla v prispevku spomenut ze nie sme manzelia, iba spolu chodime cca 2 roky a ja mam pocit ze stracam cas s kurevnikom, kedze aj my dvaja sme sa dali dokopy ked zil este s byvalou 😕

anatalia77
2. apr 2014

@ainin no zda sa ,ze si dost bezradna,zrejmee si vyskusala vsetko...
Ale ja ti poradim:ak bude zapierat,tak ho priviaz na stolicku a namier mu dobreostre svetlo do ksichtu/svetlomet/,ak bude aj nadalej zapierat,tak ho dobre zbi opaskom po holych patach...
To by v tom cert musel byt,aby sa k niecomu nepriznal.
Pekny den a kludny vztah vam prajem 🙂

mirka135
2. apr 2014

A je ti jasne ze keby sa dozvie ze si to naraficila ty je definitivny koniec??? Vzstah je o dovere ....kolko mas rokov???ak sa smiem spytat

macamac
2. apr 2014

@anatalia77 😀 😀 😀

janka9898
2. apr 2014

@ainin ale vztah je o dovere pokial nemas v rukach dokaz ale iba tvoje tusenie neriesila byy som to
a ak ho mas rada ver mu to by si nasla uz nejaky dokaz
smsku ruz ine spravanie..... ja som odhalila ze ma byvali podvadza po pol roku az ale prisla som na to postupne sa zacal sam motat a potom priznal takze zatial by som to neriesila lebo naozaj ak sa dozvie ze si to naraficilia ty tak ta posle kade lahsie to po prve a ak by aj nie jeho dovera bude v kybli a potom aj ty...

mirka276
2. apr 2014

Ahoj. Urcite sa chyti. Prave vcera sa mi to potvrdilo. Kamosku muz nachytal a urobil si z nej srandu, ze prvy april. Chcela mu to vratit, tak sme vymysleli toto. Kedze on nema v mobile moje cislo, tak som mu pisala sms. Zaroven aj s nou na fb. O vsetkom sme sa informovali. Co pisem ja a co mne on. Ked mu pipla prva sms , tak si ju precital. Potom si nenapadne vypol zvuk. A ver mi, keby som naliehala a pisala mu, urcite by prisiel na stretko. Vcas sme to ukoncili s sms prvy april odveta. Tak radsej nepokusaj.

misaelka
2. apr 2014

Ja byt tvojim priatelom tak si u mna skoncila.kolko mas rokov? 15? Budes tolko hladat najdes. Ak to chces ukoncit vzfah ukonci ak mu neveris toto mi pride ako hladanie zamienky na rozchod-

petkaa28
2. apr 2014

@ainin takto ti poviem - ak mu neveris, ukonci to bez trapnehk skusania a divadielka... Vztah bez dovery je o ho.ne...
Ak by mojmu muzovi prisla sms a niekto by ho tahal von, tak on ide, z cistej zvedavosti a srandy.. A neznamenalo by to pre neho nic viac a nic menej ako to ze ide na kavu. Tam ro zacne a konci...

jadodka
2. apr 2014

Moja mila zdvihni si sebavedomie a prestan podozrievat a skusat vseliake nezmysly....hadam mas tolko chochmesu v hlave ze ak chce byt s tebou a neni z teba stihacka,co asi je, tak ta nema dovod podvadzat, a ked ta bude chciet podviest tak ta s kludom anglicana podvedie ak ked pojde smeti vyniest..... Takze zdvihni sebavedomie a nestracaj cas stihackovanim 😉

jadodka
2. apr 2014

A teraz citam prispevky od kociek...a ty moja zlata, nazvat svojho frajera k.r.v.i.om...a ze si si s nim zacala ked bol este zadany....tak v tom pripade...TAK TI TREBA 🙂), a mozno ti ho tiez nejaka ukradne, lebo vsetko sa vracia ako bumerang 😉

kaktusik007
2. apr 2014

@ainin chod sa liecit, takato ziarlivost nie je normalna.

ak si si zacala s kurevnikom -- bude ta podvadzat aj nadalej. ak je v tom nevinne, a raz to praskne - a ono to praskne - tak si skoncila. teda on s tebou, a to fakt definitivne.

jedine, co ti viem poradit, je skusit ho nachytat na hruskach, ale inak, nie takto... . viem o com hovorim, jeden muz v mojom zivote bol raz pri stole so siestimi zenami - pricom s kazdou spaval... vravel, ze to boli najkrusnejsie 2 hodiny jeho zivota, ale ze to ustal -- vraj zaklad je, aby vsetky vedeli, ktora je oficialna.... .

zita19
2. apr 2014

@ainin Podvadzanie, odchadzanie ma nacvicene z predchadzajuceho vztahu... Co si si myslela, ze ho prerobis? Alebo sa zmieris so stavom, ze mas za chlapa obtrtnika co zasunie vsade kde mu daju alebo to utnes.
A baby, keby sa nasla taka dobrovolnicka, ktora sa da na tuto trapnu komediu nahovorit, dajte mi vediet na IP. Ja som na nu prenesmierne zvedava...

zuzkaanicka
2. apr 2014

@ainin ak mas pocit, ze s nim stracas cas, tak naco stracas cas este aj s nejakym rande? ... daj mu zbohom a hladaj v inych vodach 😉

stanulienkat
2. apr 2014

Ak mas pocit,ze stracas cas s kurevnikom.a nie ste zosobaseni a nemate deti,tak naco si s nim,ked tam nie je vzajomna dovera a ucta? Ak mas dovodne podozrenie,tak po sobasi to bude horsie.

mirka135
2. apr 2014

@zita19 ta potom preposli 😀

lyzzy
2. apr 2014

akurat dnes som rozmyslala ze mne uz naozaj sibe.....ale ako vidim,tak som na tom este dobre.Diky MK 😀

zita19
2. apr 2014

@lyzzy urcite si OK...

limoncino
2. apr 2014

Ako prepáč, ale koľko máš rokov? Toto je trochu detinské a naivné. Mne toto urobiť partner, manžel, nehodiace preciarknut, tak ma slušne povedané vytočí do biela, pochybujem, že by to uniesol... Alebo mu doveruješ, alebo ten vzťah nemá zmysel...

lili_mia
2. apr 2014

@ainin Ak mu neveríš, prečo si s ním, načo riešiš fingované rande? Aby si otehotnela s nepravým a bola slobodnou matkou, či išla do nanúteného manželstva. Si na dobrej ceste.

veva45
2. apr 2014

@zita19 aj ja poprosim potom 😀.....

babulik505
2. apr 2014

@mirka276 Mirka, teraz si jej len dala chrobáka do hlavy...

jankagm
2. apr 2014

toto nemyslíš vážne že? 😀 😀 😀

maca_p
2. apr 2014

@ainin ale urobil by to, tak ako to bolo s tebou, tak to bude s inymi. tebe zostanu len oci pre plac.
zbal si svestky a tahaj z kratsieho konca. neskor uz nebude vitazov, ale len porazenych.

p.s. mna prvych 8 rokov ani nenapadlo, ze ci by si ten moj bol schopny dat s niekym rande 😉
teraz si hovorim, ze tak aj mohol, ja uz mam cas, na mladsi model, takto by nebolo vycitiek 😀 😀 😀

babulik505
2. apr 2014

Pozri, ak to dokážeš, tak sa nezožieraj a nerieš to. Alebo sprav, ako cítiš. Aj tak si urobíš po svojom, že? 😉 Ja by som nepátrala, len by som sa zbytočne trápila a dobre Ti napísali dievčatá - skončila by si uňho, keby na to prišiel. Na druhej strane, keby si nič nezistila, asi by si sa neuspokojila, lebo už je to v Tebe. Budeš pátrať dovtedy, kým naozaj niečo nevypátraš. Má taký vzťah zmysel? Môj muž má milión kamošiek, vo svete sociálnych sietí je veľmi ľahké podozrievať... Kedysi som žiarlila na každý komentár, každý like... prestala som. Nemá to zmysel, a nemám na také blbosti čas 😀 Veľa šťastia 🙂

jana_eyre
2. apr 2014

a naozaj mas pocit, ze mas 6ty zmysel, alebo si len ziarliva a podozrievava? inak v dnesnom svete internetu nepotrebujes nikoho na fingovane rande, staci si spravit falosny profil..

silaviat
2. apr 2014

najdi si daku zalubu,konicek,chod sa prejst ..ale hlavne nemysli na somariny - ak mu neveris ukonci to -spravis velku laskavost nielen sebe,ale i jemu ... vztah je hlavne o dovere a to u teba zrejme chyba.. ako by si sa citila keby to on spravil tebe? keby ta podozrieval a naraficil na teba nieco tak podle a ty si sa to dozvedela? bola by si urazena nastvana a minimalne by tu vznikla dalsia tema- preco mi priatel neveri ... a vsetci by ti radili aby si sa s nim rozysla lebo to nema vyznam ...

mariuskaa
2. apr 2014

.

bejbinka
2. apr 2014

@ainin Ja to chapem tak, teda z toho mala co si tu napisala, ze mu vlastne neveris preto, lebo s Tebou podvadzal byvalu. No tak aj keby nejaka kocka suhlasila, ze ho namota, nemusi sa nechat...potom mu uz budes verit ci si si ista, ze sa necha namotat a chces ho len usvedcit a ukoncit vztah? Ak mu neveris, je to o nicom, kasli na to...bud to nechaj tak a nevymyslaj alebo ho pust k vode.