Falošná kamarátka

19. dec 2022

Sestra mojho expriatela bola moja da sa povedat naj kamoska,situacia sa zmenila ked som si podala ziadost o zvysenie vyzivneho,urazila a vraj z mojej strany je to zakernost??? Potom to asi nebola kamoska ako sa robila,ale ta zla som ostala ja.Aky mate nazor?

matka1961
19. dec 2022

Môj názor je, že v dnešnej dobe mať ozajstnú úprimnú kamarátku je zázrak. Hlavne si, ale uvedom, že jeho rodina vždy bude stáť pri ňom aj keby si ty snimi mala neviem aké nadštandardné vzťahy sú jedna krv🙂 len mi je ľúto, že nechápu, že je to pre ich vnuka,synovca/neter ... To je smutné🙂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cacianka
19. dec 2022

Sa jej opýtaj či by vyžila z tej almužny a škrtni ju zo zoznamu "kamošky".

liljana
19. dec 2022

Aj ty by si stala na bratovej strane. O akej sume sa bavime? Predtym a potom

sense
19. dec 2022

Tak ono jedna vec je rodina druhá kamaráti, plus teda záleží aké bolo výživné predtým a aké chceš teraz. Ale odporúčam nájsť novú priateľku

autor
19. dec 2022

@liljana 60 a 120

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srdeenko19
19. dec 2022

Hanba a zákernosť je jedine to, že ho samého nenapadlo prispieť na jeho vlastné dieťa sumou vyššou ako je tých 60 E. Toto naozaj nikdy nepochopím a "milujem" takýchto kreténov zadubených. Mal by si to skúsiť uživiť z toho dieťa. Aj tých 120 nie je v dnešnej dobe nič.

autor
19. dec 2022

@elizabet173 a najhorsie je to,ze to riesi cela jeho rodina...chore

cacianka
19. dec 2022

Keď to povie niekto pred tebou, splechni mu že ok, dám ti decko na mesiac či ho uzivis za ten peniaz..
A začni rátať:
30x 1e raňajky 30e
30x jogurt 20e
Minimálne 15e ovocie
30x 1.50e večere 45e
30 x 1e Čaj,mlieko, kakao, káva detská, džúsy 30e
10e kniha, časopis, kultúra nejaká
10e hygiena šampón, sprcháč, wc papier,
... lekáreň vitamíny
... priemerne ponožky slipy tielka
... cestovné
Hádam máš zoznam a prehľad nákladov, na súde obhájiš a na adresu hentej rodiny si len pomysli, že sú žgrlaví na svoju krv (alebo im aj povedz).