Facebook - žiadosť o priateľstvo a sledovanie

7. mar 2023

Pekny vecer vsetkym, prejdem rovno k veci. Mám kamaráta, ktorý ma pred časom požiadal na FB o priateľstvo. Pridala som si ho, kus sme popísali. (napisala som mu prva) Teraz už dlhšie nepíše,keď niečo pridá dám mu like, nehnevám sa a netlačím na pílu... Minule som si klika na jeho profil a našla som tam koho sleduje, kúsok ma prekvapilo, takú jednu nepeknú ženskú ( minule som požiadala o priateľstvo starého známeho a dalo mi to , že ho sledujem, žiadosť ešte nepotvrdil...) Aj vy to tak máte...žiadosť o priateľstvo a hneď vám toho človeka dá do sledovaných? No a najdôležitejšia otázka....pozrela som mu zoznam čo sleduju jeho...
Má tam všetko možné, ale často ho sledujú ženy, čo mali len nedávno vytvorené profily a také sexice v priesvitných negliže košieľkach. Dobre obdarene zeny.... Len s ustami otvorenymi som pozerala. 😄Ako chápem, že ho môže sledovať hocikto... ale napadlo ma, prečo práve jeho však je to obyčajný tuctový chlap, ktorý občas zaspieva nejakú pesničku a dá ju na net, samozrejme verejne... To ho sledujú na základe akého výberu? Či on pozerá tie ženy, alebo taký mierne erotický obsah a na základe toho facebooku mu ich dá ako, že ho sledujú? Alebo prečo vlastne? Pozrela som aj iných kamarátov, podobných jemu a žiadna sexica polonahá pomaly ho nesleduje....mňa to iba reálne zaujima preco, máte niekto podobnu skusenost? Vdaka za rady, pekny vecer este prajem zaujíma prečo, máte niekto podobnú skúsenosť. Vďaka za rady, pekny večer ešte prajem.

zobaka
7. mar 2023

mne logicky z toho vyplyva, ze chodi do kadejakych erotickych skupin a chatov a odtial si ho popridavali

miadi
8. mar 2023

Ty si trochu stalker. Mna by nejaky kamos az tak nezaujimal. Asi tym zenam pisal ze su krasne bla bla a oni v skutocnosti mozu byt catfish Chlapi co si tam dali sexy fotky cudzie lebo si chcu robit prdel z ludi. Skus sa opytat preco teba zaujima tak obycajny tuctovy chlap ? Mozno su tie zeny ozajstne a zaujima ich tak ako teba . 😁

petedea
8. mar 2023

Mas ale fakt velmi vazne problemy.

mk1111111111
8. mar 2023

Mna teda nikdy nenapadlo prezerat, kto koho sleduje, ani neviem, ze take na FB je. Teba by som nechcela za priatelku, asi nemas co na robote

sense
8. mar 2023

Fuha teda nikdy som neriešila kto z mojich fb priateľov koho a koľko sledujú. Ale možno to bude tým ze mam len pár priateľov, ľudí kt reálne poznám a sa stretávam a profil nemám verejný. Môj partner síce verejný profil ma... Ale m'a tam foto hlavne z cestovania a jeho "úchylky" nič sukromne

svokrinjazykmonika
8. mar 2023

Ty riešiš pekne divné veci 🤷

martinp288
8. mar 2023

Tie nové profily a pekné tváričky, postavičky a neviem čo sú falošné profily, ktoré zvyknú lákať peniaze. Niečo ako keď žene napíše americký vojak a vytiahne z nej úspory. Čiže podvody.

renatik999
8. mar 2023

Pointa? Nestaraj sa o jeho FB

karolinakr
11. mar 2023

Niektorí muži su naivní, mna sa jeden pytal, čo posielal do Bangkogu peniaze za hole fotky, ze či ho ona lubi a chce ist za ňou sa stretnúť.Dohováranie nepomáhalo..Naraziť na takeho trúbu, nemusím chodiť do roboty..