Ex mi robí peklo zo života

3. sep 2024

Dobry den, uz davnejsie som sem pisala ohladne mojho toxickeho vztahu. Priatel bol manipulator a cely vztah bol nezdravy. Dlho som sa snazila o rozchod az nakoniec som nabrala odvahu a podarilo sa. Od vtedy su to tri mesiace cca. Asi som bola naiva ked som si myslela ze budem mat pokoj po rozvode s manipulatorom. Nakolko sa denno denne vidame kvoli ZŠ, je to tazke s nim obmedzit kontakt. Po rozchode mi nadaval a daval vsetku vinu na mna, prekrucal to co stalo tak aby to vyhovovalo jemu az som nakoniec zacala pochybovat o mne, ze ci uz mi nesibe. Rozchod bol kratko pred letnymi prazdninami takze potom som mala nejaky cas pokoj, jeho spravy som sa snazila ignorovat. Teraz ale zacala skola a je to horsie ako to bolo. Uz som z neho na dne. Neustale mi pise ako je vsetko moja vina ako som mu znicila zivot a tak. Zablokovala som si ho aby mi uz nepisal kedze sa to uz nedalo zvladat. Viem ze bola hlupost zacat si vztah s niekym koho vidam kazdy dne ale stalo sa. Poucila som sa. Povedala som si teda ze teda sa s nim udobrim aby som sa mohla posunut dalej lenze on stale ide staru piesen ako ja som ta zla ktora mu nemoze odpustit par nadavok. Povedal mi ze mam sk@p@t a ze sa chovam ako p*** a, co mi nepride vporiadku. Psychiku mi uz cely vztah podkopal poriadne a neviem co mam robit. Viem ze mi s tym nemate ako pomoct ale potrebovala som sa niekam vyzalovat. Pomoze mi kazdy komentar a pohlad na vec. Dakujem🙂❤️

ukgirls
3. sep 2024

mate spolu deti preco sa denne vidite pred zs?

dadka1997
3. sep 2024

Mňa by zaujimalo, prečo sa stretavate pred zš? Mate deti ?

3petka
3. sep 2024

Teraz neviem či ste deti na ZŠ alebo máte deti a stretávate sa kvôli ním na ZŠ???
Neviem čo riešiš, ignorancia je najlepšia vec čo spravíš. Ak teda máte spolu deti riešiť len veci ohľadne ich. Ostatne nech ide mimo. Ak si potrebuje Honit ego nech sa páči. Prejde ho to.

apolka77
3. sep 2024

Na tvojom mieste ho posledny krát upozorním že ešte jedna sms a idem na políciu podať trestné oznámenie za obťažovanie. Ak by znova poslal sms aj tak spravím.
Odkladaj si všetky správy .
Na polícii povedz že sa bojíš o svoju bezpečnosť .
Ešte sa môže stať, že bude mať zákaz priblíženia .
Niečo podobné riešila známa ex ju prenasledoval aj po rozvode. Nakoniec sa nesmel priblížiť k nej ani k jej domu.
Ries to.
S takýmto typom sa nedá nikdy ísť za dobré. Všetko zneužije voči tebe. Iba ignorácia a blokovanie a polícia. Nič iné.

januska12323
3. sep 2024

Vy ste žiaci základnej školy alebo spolu pracujete?

zojazoja
3. sep 2024

Priatel ci manzel? Som sa stratila hneď na začiatku.

alexxxx111
3. sep 2024

@januska12323 tak asi deti ZŠ by nemali po rozvode či? 🙂

mantilka
4. sep 2024

To bude rozchod lebo píše, že priateľ. Niekedy predikcia takto prepisuje.

mantilka
4. sep 2024

Mám podozrenie, že ide o žiačku ZŠ.

mantilka
4. sep 2024

Autorka objasní nám to stretávanie pred školou.

anna777115
4. sep 2024

@mantilka Však, teraz je v škole, nemože pisať. Určite, sa jedná o školákov, všade píše o rozchode, nie o rozvode. Aj, to, že pred prázdninami s tym nemala problém, až teraz, ako začala škola, kedža sa v škole stretávajú.

alexxxx111
4. sep 2024

@anna777115 ja tam vidím po rozvode s manipulátorom, neviem ako ty

anna777115
4. sep 2024

@alexxxx111 Áno, máš pravdu je tam na začiatku, napisané "rozvod", ktovie či sa jedná , len o preklep, alebo nie. Odpoveď, sa zrejme nedočkáme, kedže sa autorka odmlčala.