Ex čaká dieťa

28. júl 2024

Ako zabudnut na ex? Uz su to roky, obcas si piseme, kontakt je z jeho strany.stretla som jeho zenu a cakaju prve dieta.. nevedela som o tom, dost ma to vzalo. Asi som stale dufala, ze ku mne nieco citi a je sanca , ze sa k sebe vratime, ked ma aj po rokoch stale kontaktoval. Preco to teda robi, ked sa medzicasom ozenil a bude mat dieta?

ukgirls
28. júl 2024

a preco mu ty odpisujes.. odstrihni ho uplne inak nikdy nezabudnes

viestta
28. júl 2024

Preco si ho nevymazala zo svojho zivota uz hned po rozchode? Jaj, "stale som dufala..."

enmery
28. júl 2024

@viestta "Stále som dúfala" je na rovnakom poschodí, ako vezmem si *uja a ja "ho zmením/on sa kvôli mne zmení/...

nicoletta98
28. júl 2024

Bolo by dosť úbohé, ak by si s ním aj niečo chcela mat, príp. mala a ma už inú zenu a dokonca čakajú dieťa. A zrejme aj on je chuj, keď vypisuje (pokiaľ spolu nemáte dieta napr.)… povedz mu nech sa radšej venuje žene a zablokuj a ty sa neponižuj a hľadaj niečo iné ✌🏼

elenka74
28. júl 2024

Treba sa úplne odstrihnúť, nemať žiadne kontakty, nezaujímať sa o jeho nový život. Ubližujem sama sebe, musíš zabudnúť a ísť ďalej, aj keď je to ťažké.

autor
28. júl 2024

Ako zabudnut? Nedokazem to. A uz su to roky. Ako ho odstrihnut? Ja mu nedokazem neodpisat. ☹ ja vsetky tieto veci co pisete viem, ale je tazke to uviezt do praxe

lenkakravcova
28. júl 2024

Zabudneš keď si nájdeš niekoho iného. Ako sa hovorí "klin sa klinom vybíja".

autor
28. júl 2024

@lenkakravcova nasla som a nepomohlo

elenka74
28. júl 2024

Zablokuj ho, aby ti nemohol písať, volať. Skús sa zamerať na niečo iné, záľuby, priatelia. Každá konverzácia s ním, je akoby si si sypala soľ do rany.

lauriik
28. júl 2024

No ty si vyborna. Uz si sa mala davno odstrihnut. Ja som bola v takej situacii ale naopak - mojmu muzovi pisala jeho byvala priatelka ked sa dozvedela, ze som tehotna, ze ona si myslela, ze nakonec budu spolu 🤦🏼‍♀️ Pritom sme vtedy uz 4 roky spolu chodili. Moj manzel mi to vtedy povedal a je to uz skoro 8 rokov a ja sa nad tym stale obcas zamyslim, ze co to je za cloveka ta zena 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

januska12323
28. júl 2024

"Ja mu nedokážem neodpísať." a keď za tebou príde, že chce sex tiež nedokážeš povedať nie? To ti nestačí, že má novú ženu a dieťa?

svetlonos
28. júl 2024

Roky??? Svihaj k psychologovi, iz včera bolo neskoro! Si kompletna? On tiež nebude celkom normalny a si na ňom závislá, to je rozdiel. To nie je láska.

autor
28. júl 2024

@januska12323 nie. Len si obcas piseme. Naco ma teda kontaktuje, ked ma zenu a caka dieta o kt.mi nepovedal?

autor
28. júl 2024

@lauriik ved to je uplne nieco ine ako som ja napisala, tak ma tu nestavaj do pozicie psychopatky, co vypisuje chlapovi , ze s nim chce byt

autor
28. júl 2024

@svetlonos ? Preco mam ist k psychiatrovi? Lebo mam stale rada svojho ex? Ja nemam vztah, on sa ozyva prvy a o dietati som nevedela. . . Samozrejme, ze teraz ked viem, uz mi neodpisem. Len nechapem, preco stale pise, aj ked uz vie, ze bude mat dieta

viestta
28. júl 2024

Na tvojom mieste som rada, ze chlap s tykym charakterom je uz tvoj ex. Mala by si lutovat jeho sucasnu partnerku, ze prave takeho bezcharakterneho vola si vybraka za otca svojho dietata. Ty oslavuj, ze si sa ho zbavila uz davno.

autor
28. júl 2024

@viestta ja viem.je to tak. A napriek tomu neviem zabudnut.

beata_k
28. júl 2024

Pane boze, ma ta za kamosku. To je cele. To len ty v tom vidis nieco viac.

autor
28. júl 2024

@beata_k myslis ze ma viac takych a som len jedna z mnohych?

viestta
28. júl 2024

Vsak zabudnut nemusis. On je minulost, sucast tvojho zivota. Nikto ti nekaze ist na lobotomiu. Ale "stale som dufala..." je chore, to znas aj sama. Tak s tym nieco rob.

beata_k
28. júl 2024

Su ludia, ktori aj po rozchode ostanu v kontakte so svojim ex, ale len ako kamarati. Neverim, ze si o tom este nepocula. Neviem kolko ma on ex...

tramtada31
28. júl 2024

Vies prečo ti pise? Lebo si tá nechava ako zadné vratka, keby mu to so súčasnou partnerkou nevyslo. Aj mu to robi dobre, že je stále o neho záujem z tvojej strany. Možno to nerobi úmyselne, ale potrebuje mat v zivote takúto istotu. Najlepšie bude nereagovať na neho a nenechat zo seba robit handru

luccija
28. júl 2024

Lebo to chlapi robia ..po rokoch by si mala pochopiť, že to skončilo.Ty mu chcela odpisovať a tým pádom si v tom stále citovo zaangazovana

autor
28. júl 2024

@luccija som. A ako sa odangazovat? Ked to nie je jednoduche. Tolkokrat som chcela

ina2405
28. júl 2024

Čoby si nedokázala. Už sú to roky čo žiješ bez neho a vidíš, že si tu. Tak ak niečo lepšie od života ešte chceš, tak si uvedom realitu. Ex je a zostane exom. Popraj mu šťastie a nájdeš aj ty šťastie inde. Len treba otvoriť srdce a oči pre iného.

autor
28. júl 2024

@ina2405 dakujem

0kristina0
28. júl 2024

O com si pisete? Tlaciti ti kaleraby, dava ti plane nadeje, preco si nabudla dojem, ze sa k sebe vratite?

ina2405
28. júl 2024

Keby si aj nebola jedna z mnohých, nie si jeho voľba č.1. V najlepšom prípade si len nejaká náhrada. Ale skôr si len ex, s ktorou rád popíše, lebo ty ho neodmietneš a venuješ mu pozornosť. Toto ti stačí? To je veľmi málo.

jeennyv
28. júl 2024

@autorka odstrihnut, nepisat, bloknut, on to robi z dlhej chvile asi, pre neho to neznamena tolko ako pre teba…som zazila…moj jeden, jeho ex piskla a pribehol a so mnou sa stretol, pisal..nakoniec mi napisala jeho ex, ze su uz znova spolu a preco komunikujeme…on sa mi totiz nepochvalil, ze vztah obnovili 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

svetlonos
28. júl 2024

Prečo máš ísť k psychlogovi?? No objednaj sa, povedzcze roky po odchode čakáš, ze ex sa zazracne vráti. A ešte tomu psychologovi povedz, ze vlastne nechápeš, prečo by si to s nim ako odborníkom mala riešiť. Ved ty si uplne mimo!
Aj ja som bola - rok! A to som od neho odisla ja.
Aké roky? Ty si tak mimo reality, ze ani nechápeš, čo ti tu zeny píšu. Si naivna a potrebujes bud terapiu alebo pozri rodinné konstelacie.
Zijes zo spomienkovej optimizmu, z nejakého dôvodu je ex, či?