Dovolenka so švagrovcami

4. júl 2024

Ahoje, nejdem si tu ani tak po radu ako skor sa vyzalovat.. muzova sestra s jej manzelom do nas uz 5 rokov hucia ze by sme mohli dat nejaku spolocnu dovolenku aspon na par dni, lebo s kazdym s rodiny chodime ( moja sestra, muzova sesternica s muzom, svokrovci) len s nimi sme ešte neboli nikde..tak reku ok tento rok sme teda suhlasili a ešte vo februari sme objednali v tatrach na 4 noci taky pobyt ze aj s detmi. Dovolenka sa konala minly tyzden od stredy do nedele sme mali zaplateny pobyt..Tesili sme sa lebo tam v okoli bolo aj dost vela atrakcii pre deti, vyslo nam aj pocasie, ze teda pochodime toho viac, hned po prichode do penzionu svagrina zahlasila ze oni su unavení z cesty ( cestovali sme hodinu) a prisli sme tam o trete..ze dnes isto nikam nepojdu len na veceru, hovorime si ok, my sme sa boli aspon s detmi prejst po okolí, svagrovci cely cas zalezeny v izbe..vysli z izby az o pol siedmej v case vecere..pri veceri sme sa dohodli ze pojdeme na druhy den na vylet do LM aj do zoo aj do toho obrateneho domceka, hned rano ako sme sa zobudili este pred ranajkai pise svagrina ze ju boli brucho a ze svagor sa tiez neciti dobre ze nikam nejdu..tak ok najedli sme sa zbalili deti do auta a vyrazili sme sami..vratime sa svagrina na izbe s detmi pytame sa kde je svagor..ze tu nedaleko ma jeho kolega mensiu chatku ze je tam spartiou tak zavolali aj jeho a isiel tam..tak volame aspon ju s detmi nech idu trosku vonku s nami,,ze nejdu lebo pocasie je o nicom..bolo pod mrakom alebo neprsalo..svagor sa vratil az ked bol cas vecere samorzejme opity jak delo...to bol stvrtok..v piatok sme chceli ist dakde na kupalisko s detmi ..volame samozrejme rano svagrovcov..nieee lebo svagrovi je zle.a svagrina ho nechce nechat sameho. ..takze nemozu ist ..tak zas sme len povzdychli zobrali nase deti ( ich deti cely cas na tablete v izbe alebo pozerali telku)..a isli sme..vratili sme sa az podvecer..svagra zase nebolo ( zas na chatke u kolegu) svagrina sama s detmi na izbe isli sme potom vsetci na veceru svagor sa vratil okolo pol noci totalne namol, vykrikoval a vyspevoval na cely penzion, klopal tam na dvere inych hosti..no proste uzas..na druhy den rano v sobotu svagrina zbalila seba aj deti, a prisla nam povedat ze jej muz je totalne rozbity po vcerajskku na posteli ze nam ho tu nechava a ide s detmi prec..ze ho mame doviest...ze ona s nim v jednom aute nepojde..svagor celu sobotu prespal..viackrat sme ho boli kontrolovat ..na druhy den rano v nedelu sme mali odchod o deviatej svagra zas nikde..nedvihal telefon, cakali sme ho tam ete v restauracii tri hodiny..volali sme svagrinej ta povedala ze ju to netrapi ze je isto na tej chatke a tam sa oziera..my sme mali ešte na nedelu vecer pozvanu navstevu lebo muz mal meniny prisli gratulovat..svagor sa potom objavil resp. dotackal brali sme ho teda do auta, ešte sme museli samozrejme za nich doplatit ubytovanie, lebo doplacalo sa az na konci, a svagrina svagrovi nechala len 20 eur..samozrejjme zatial sme peniaze od nich ešte nevideli..svagra ešte dostat doma z auta to bolo nadludsky vykon a dopratat ho na 4 poschodie bez vytahu k nim...uz nikdy nikdy s nimi nikam..

chaerin
4. júl 2024

Po tomto by som s nimi viac ani ja nikam nešla a nech sa odúvajú koľko chcú, že s inými rodinnými príslušníkmi chodíte

pribinak
4. júl 2024

Ja sa čudujem že ste tam boli ešte ochotni na neho čakať….

som_realistka
4. júl 2024

No dfúha, klobúk dolu. Švagriná je dobra ťava.

lily246
4. júl 2024

@chaerin chúďatká ich deti, je hlúpa že ich nechá vyrastať s ožranom, zničili im detstvo

eludka
4. júl 2024

burani, raz stacilo 😀

tykat
4. júl 2024

No tak uz ste s nimi na dovolenke boli a uz mate pokoj. Otravovat uz nebudu, a ak by tak ich niekam poslete, cize toto je vyriesene na dlho.
O kolko penazi ide?

autor
4. júl 2024

@tykat 450 eur

monika07142019
4. júl 2024

No my ideme za mesiac zo švagrovcami , tak sa teraz bojím co ma čaká ,, 😀😀

tykat
4. júl 2024

Tak poslat vyuctovanie a cislo uctu. Snad to poslu. Ak nie tak pripominat pri kazdej prilezitosti.

liz_lemon
4. júl 2024

ja sa ti divim, ze po tom vsetkom, ste boli taki ochotni, ja by som ho tam nechala a nestarala sa, ved je dospely, a nie je to ani tvoj, ani tvojho muza surodenec
a este mi napadlo, ze ci to na vas nenaraficili, kedze nikam nechodili, a pred platenim svagrina zduchla, mozno nemaju peniaze

0silvia0
4. júl 2024

tiež sa čudujem, že ste si ožrana zavesili na krk. Mali ste ho tam nechať, nech ide na kamošovu chatu naspäť alebo nech sa dotrepe domov ako chce. Aj účet ste si mali oddeliť, doplatiť len za seba.

autor
4. júl 2024

ide o to ze majitel penzionu je manzelov znamy ( nie kamarat ) a nechceli sme aby sme tam mali vdaka svagrovi ešte vacsiu hanbu ako doteraz, preto sme vyplatili za nich a preto sme ho aj zobrali domov..lebo tej hanby na par dni co sme tam boli sme mali akurat dost..

rorino
4. júl 2024

No,tak po tomto "zážitku" už dá švagriná pokoj do spoločnou dovolenkou,až na ten záver aspoň že ste si ju nenechali pokaziť

autor
4. júl 2024

mne len bolo tych ich deti luto, hlavne ich dcerky 8 rocnej ta aj chcela ist s nami ale zial my sme piati cize do auta sme ju nevedeli zobrat..aj na kupko ked sme sli tak chudiatko tiez chcela ist..

muchotrafka298
4. júl 2024

Aspon mas ponaucenie, ze s nimi uz NIKDY, opakujem NIKDY nikam nepojdete. Mozu sa aj rozkrajat. Moja kamoska bola takto na dovolenke s rodinnou znamou, ze cele zle, videli sa za tyzden mozno 2 x pri veceri (boli pri mori). lebo oni cely cas z izby nevyliezli, co bolo teplo, nic sa im nechce a kupat sa chodili vecer.....tiez s nimi uz nikam nepojde a mala pokazenu celu dovolenku.
Len dufaj, ze ti tych 450 EUR zaplatia. Lebo este mozes dopadnut tak, ze nielen ze neuvidis ani cent, ale este Ta aj poohavara pred celou rodinou, ako ste isli spolu a na nich ste sa vykaslali. Lebo aj taki su ludia.

rorino
4. júl 2024

Ak je to dobrý známy,tak pochopí,že tvoj muž nie je zodpovedný za iného dospelého.Netrap sa nad tým,majitelia takýchto zariadení toho zažijú na roman.

dskjhfdlkdjhl
4. júl 2024

To je nejake divne, ich dcerku ste do auta vziat nemohli a ozrana ano?

martinkatinka
4. júl 2024

A ako sa vam zmestil svagor do auta, ked ste piati a neter sa vam nezmestila?
No urcite to bola ostara, aj chapem, ze ste zaplatili a cakali nanho.
No druhy krat uz teda s nimi nepojdete

autor
4. júl 2024

@dskjhfdlkdjhl tak nevedeli sme co robit..nemohli sme ho tam nechat..on sedel v predu ja v zadu s detmi

martinkatinka
4. júl 2024

Napusala by som teda sms, ze nemate miesto v aute, ze dopravu si zabezpeci sam... Ako vobec svagrina mohla odist, ked vedela, ze nemate miesto v aute?

autor
4. júl 2024

a tieez sme rozmyslali ich dcerku zobrat ale zas aj svagrina bola proti..resp. sa tak vyjadrila..ale so svagrom sme nemali si ako poradit lebo si neviem predstavit ako by sa v takom stave dostal busom alebo vlakom domov..autobus tusim ani nesiel vtedy ziadny..

martinkatinka
4. júl 2024

Tak si mala dat vediet svagrinej, nech si ponho pride.

0silvia0
4. júl 2024

mali ste napísať švagrinej sms, že nemáte miesto, nech si príde ožrana zobrať sama. Čudujem sa vašej submisivite. A malé decko nezoberiete na kúpalisko, ste sa mali dospeláci rozdeliť a zobrať taxik.
Áno, chápem, že človek si nechce robiť hanbu a radšej sa podriadi, ale vyšli ste z toho najhoršie ako ste mohli.

matullienka
4. júl 2024

Tvoj muž by sa mal porozprávať so sestrou, že takéto veci sa nerobia a vám ich urobila posledný krát. Že keď si nevie dať rady s mužom nech sa s ním netrepe na dovolenku a nehádže zodpovednosť zaňho na druhých ľudí. Poslala by som jej sumu a číslo účtu, že očakávam platbu za ich pobyt

dskjhfdlkdjhl
4. júl 2024

Ja by som ozrana do auta nevzala, jednak sa tam nezmestil a navyse nie som ochotna hodinu cuchat jeho vypary. je dospely, ma sa vediet dopravit sam, alebo mal ostat v chatke s kamosmi. Peniaze by som si slusne, ale razne vypytala, napisala by som sms, ze napr. v nedelu o tretej pridem, ak vtedy nieco maju, tak by som poslala cislo uctu. No, a je uplne jasne, ze ziadna ina akcia s nimi by sa uz nekonala.

autor
4. júl 2024

ked sme isli na kupalisko tak vravime svagrine ze malu zoberieme dajako hned vyskocila ze ale nie ze vy ste piati a kde ju tam date do auta nebudeme ju vediet v aute zapnut a podobne..ze ona ma strach..tak ok uznali sme ze dobre...

lukbe
4. júl 2024

To je ten lepší prípad, že vám deti nasilu nejako nestrcili. Aj ked mi je ich luto. To je strašné toto. Určite im posli alebo dones vyuctovanie.

svokrinjazykmonika
4. júl 2024

Je mi ľúto ich detí že z toho nič nemali. A ako píše vyššie tak tvoj muž nech zoberie opraty a poviem im že nikdy viac a nech vám vrátia peniaze.

mila23
4. júl 2024

chudence ich deti...sediet cely cas na izbe...to sa nemuseli do tatier trepat

autor
4. júl 2024

my sme to chceli vymysliet nejak lebo fakt nam bolo tej malej luto, ich dvanastrocny syn mal nahaku ten mal tablet a telefon jemu viac netrebalo..ale ta malá velmi chcela ist aspon na to kupalisko..