Dovolenka s rodinou, keď mám priateľa

15. júl 2023

Ahojte zaujíma ma vás názor, či je zlé niečo na rodinnej dovolenke s rodinou ak mám priateľa? Je to z mojej strany niečo zlé a sebecké? Nie sme ani zasnubení...
Ked som sa ho spýtala či by šiel,tak mi povedal že ma toho pracovne vela a skôr preferuje dovolenky vo dvojici...ako takto s rodinou
Tak ma proste zaujíma iný názor na vec...

janinah
15. júl 2023

A na dovolenku vo dvojici idete?

autor
15. júl 2023

@janinah ano

zmrzlinka2021
15. júl 2023

Je to úplne ok. Aj keby si bola vydatá, je ok ísť aj s pôvodnou rodinou, ak jemu sa nedá a potom s vlastným manželom.

autor
15. júl 2023

@zmrzlinka2021 pýtam sa lebo mi to bolo interpretované ,že mu to nepríde "zdravé" aby som chodila na dovolenku s rodinou ked mám priateľa

rebrambora
15. júl 2023

Jasne. Tiez som vyhradne za dovolenku vo dvojici.

autor
15. júl 2023

@rebrambora veď v poriadku, ale s ním na dovolenku pôjdem...nie je to tak ,že na ňho sa vykašlem a pôjdem iba s rodinou...

zmrzlinka2021
15. júl 2023

Nie je zdravé ti zakazovať iné aktivity v živote. Stále je len tvoj frajer, stále je tvoja primárna rodina u vás doma. Môj manžel bol takto pár dní na jednom podujatí s rodičmi, ani na sekundu ma nenapadlo to chápať negatívne.

januska12323
15. júl 2023

On je urazený lebo ideš s rodinou? Veď si ho tiež pozvala a nechce tak nech šúcha nohami.

petamich
15. júl 2023

pridem si celkom zdrava 🙂 a chodila som na dovolenku s manzelovymi rodicmi a bratom aj, ked som bola len priatelka, teraz este radsej chodim ako manzelka s malym dietatom 😂 akurat som mala kedysi podmienku, ze pojdeme aj sami aj s nimi

a ano manzel chodil aj sam s rodinou, aj ja som chodila sama s rodinou, ci statusom partnerka/manzelka mam rodinu ignorovat a chodit tam raz za rok na hodinu na obed? no snad partnerka mojho dietata bude mat raz iny nazor ako ma tvoj drahy teraz 😅

amelie2017
15. júl 2023

Tak by som mu povedala, ze mne nepride zdrave, ze mu vadi, ze chcem ist aj s rodinou a isla by som. Vsak ak mas dost dovolenky a financii, preco nie. Aj keby ste uz boli manzelia.

danica2711
15. júl 2023

tým, že si stretla nejakého chlapa neprestala tvoja rodina byť tvoju rodinou

janinah
15. júl 2023

Nie je na Tom nič zle.ale my s manželom sme pozvali ma dovolenku s nami aj dcerinu vážnu známosť.tetaz už zaťa.A šiel a dobre bolo....ale keď tvoj frajer na to nemá čas.tak s kludnym svedomím s rodičmi a rodinou choď.

viestta
15. júl 2023

Ja mam vlastnu rodinu a chodim na dovcu s mamou a dietatom, chodime na dovcu my ako rodina, boli sme aj my ako rodina s nasimi na dovci.
Mozno sa ten tvoj este neciti na to aby siel dovolenkovat aj so svojimi skorosvokrovcami. Mala by si to akceptovat.

komplikovana
15. júl 2023

bol pozvany na dovolenky s tvojou rodinou, ktoru odmietol, lebo ma pracu. Dovolenku vo dvojici mate ties naplanovanu. A jemu sa nepaci, ze planujes ist teda sama na dovcu, ktoru odmietol? Ja v tom nevidim nic sebeckeho ani problematickeho. Bolo to jeho rozhodnutie.

keiko33
15. júl 2023

To, že on nechce ísť na dovolenku s tvojou rodinou je ok. Ale to, že mu nepríde zdravé ísť s rodinou na dovolenku, keď idete aj sami vo dvojici je už podľa mňa citové vydieranie. Nieste ani manželia, ani zasnúbení, možno sa ešte rozídete, takže v tomto by som sa nenechala manipulovať. Nieje nič zlé na tom ísť s rodinou na dovolenku ak spolu dobre vychádzate, ale niektorí ľudia, ktorí nie sú rodinne založení a majú iné zmýšľanie to proste nevedia pochopiť. Ale určite by som sa jeho zmýšľaním nenechala ovplyvňovať, zatiaľ má status "len priateľ". Si svojprávna, zatiaľ slobodná, nenechaj sa ovplyvňovať. Ak máš chuť ísť s rodičmi na dovolenku choď. Rodičov máš len jedných, ale chlapov je mnoho.

klarolinne
15. júl 2023

Ísť na dovolenku s rodinou, na tom nie je nič divné, ani keby ste boli manželia. Proste neprestaneš byť dcéra, sestra, vnučka, neter ... Len pretože máš frajera.🤦🏻‍♀️ Tak mu to pokojne takto aj povedz

domkakvet
15. júl 2023

Je to v poriadku.

lija22
15. júl 2023

on je ta druha sorta ludi. my s muzom napr kazdy chodime sam za svojimi rodicmi. A druha skupina ludi manzelia idu vzdy vzdy spolu. Mam kamosky len krutia hlavou, ked sa nezucastnujeme vzdy spolu s muzom dakych navstev. Asi su tak ludia zvyknuti, inac si to neviem vysvetlit.
Nauc si ho nech si zvyka, ze je to ok. Skutocnenemusite by vsade spolu, dokonca by som povedala, ze je to prospesne pre vztah.

mrva
15. júl 2023

ja som teda uz pekne dlho vydata a som aj za dovolenku aj vo dvojici, aj s rodinou (deti a manzel) aj so sirsou rodinou (ci uz s manzelom alebo bez neho), aj za dovolenku iba s kamoskami, aj za dovolenku s kamosmi...
Mat partnera neznamena stratit ostatne sucasti teba: stale si aj dcera, aj sestra, aj kamaratka. Akurat ti pribudol status partnerka.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka567899
16. júl 2023

Ste siamské dvojičky? Takéto nastavenie nikdy nebudem chápať. A potom sa ľudia čudujú
prečo im to vo vzťahu neklape

mikadooo
16. júl 2023

Podľa mňa je to ok. Každý nech si chodí na dovolenky s kým chce. Nie sú na to žiadne "pravidlá slušného správania". Evidentne priateľ to má v svojej rodine nastavené ináč a je mu to "divné". Proste by som mu povedala, že mne to divné nepríde a viac by som to nerozvádzala 🙂. Môjmu vtedy ešte priateľovi bolo divné, že raz za rok chodím s kamoškami na babskú jazdu. Chcel nechcel - zvykol si 😁.

martul
16. júl 2023

Treba ísť aj s ním a aj s rodinou. Keď on nejde kvôli práci neni o čom, syn má priateľku a boli sami a aj on len sám s nami. Priatelku sme volali ale nakoniec nemohla ísť lebo nastúpila do novej práce. Všetko bez problémov, volali sme spolu všetci, synovi upiekla koláč na cestu poproala super dovču, ešte nám po práci chodila kŕmiť zverinu.

marfikchov
16. júl 2023

Moja už zachvilu bývalá kolegyňa chodí pravidelne na dovolenku s rodičmi a s dcérou a otca dieťaťa a priateľa v jednom nechá bez výčitiek doma. Rozdiel je asi len v tom, že on by šiel, len jeho nikto nevolá. Neviem si to predstaviť 🤦. Oni ešte aj menovku na dverách od bytu majú mená len jej a dcery. 🙆Pokiaľ máte v pláne aj svoju dovolenku a na túto sa nechce či nemôže uvoľniť, išla by som bez výčitiek

majlo1234
16. júl 2023

Tiez chodim s kadekym na dovolenky, a to som vydata zena. Aj s kamoskami, aj so sestrami, aj s mamou, aj so svokrou, a obcas dokonca aj a muzom. Nakolko on na mna tolko casu nema, nemienim obmedzovat svoje vylety bwz neho