Dostala som facku od priateľa

27. máj 2022

Ahojte ženy :( dostala som facku od priateľa s ktorým som od svojich 15, obaja máme teraz 25. Nikdy, nikdy to nespravil, až včera. Vytočila som ho, ale nemal právo to spraviť. 10 rokov sa to nikdy nestalo. Má teraz taký vzťah význam? :( :(

lorin29
27. máj 2022

Dôvod facky bol aký?

zdenka11081983
27. máj 2022

No, neviem čím si ho vyprovokovala. Ale mňa by to tak ponizilo. Neviem si predstaviť, že by som s takým mužom bola deň najviac...

autor
27. máj 2022

@lorin29 tresla som dverami v byte jeho rodičov

terry658
27. máj 2022

Myslím, že neexistuje žiaden dôvod na to aby muž fyzicky napadol ženu. Takému mužovi by som neverila, že sa tak nezachová opätovne.
Ak sa nevie kontrolovať teraz ako sa bude kontrolovať keď bude nevyspatý lebo vaše dieťa bude celú noc plakať?

kvietok2891
27. máj 2022

No keď ti dal facku prvý krát urobí to aj viac krát žiaden muž nemá právo udrieť ženu pri žiadnom konflikte skus sa s ním o tom porozprávať a určite mu povedz ze ak sa to ešte raz zopakuje tak končíš s nim viem ze je to ťažké ale ja by som netolerovala ani jednu facku. Co ho tak vyprovokovalo?

zdenka11081983
27. máj 2022

Si robíš srandu??? Tak ak si nie si istá ci je to magor príď bachnem ti aj ja..

kvietok2891
27. máj 2022

No mal ti to vysvetliť normálne ze si nepraje aby si trieskala z dvermi u jeho rodičov ja by som od neho utiekla kade ľahšie

lorin29
27. máj 2022

Nebola by som s nim už
Môj by to raz skúsil 🙂a maj sa

kittykat22
27. máj 2022

to ale pravdepodobne nebude len pre tie dvere. Mate dlhodobejsie nejake problemy? Povedal ti nieco od toho incidentu?

pribinak
27. máj 2022

Och, toto by bol pre mna dôvod na rozchod.

Fyzickým útokom prekročil HRANICU a nielen tá ponizil, ublížil ti, ale dehonestoval tá ako svoju partnerku

A to ste len frajeri, čo bude robiť keď budete mat len 1 príjem 2 placuce deti a hypotéku

Ja som myslela že si mu predala motorku, alebo vyhodila psa z bytu, ale ty si si dovolila až buchnúť dverami

Dievča zlate, všetky kontrolky by mi blikali

bessie12
27. máj 2022

Ja by som s nim uz nebola. Urobil to raz a urobi to znovu. Ked chces napis mi spravu, tiez som si presla niecim podobnym.

lienka.7
27. máj 2022

Tresni este raz, nech ti dá aj z druhej strany aby ti nebolo nebodaj ľúto
Ked si hlúpa a necháš sa otlkat, tvoja sprostost.
PS keby to urobil mne, spak ruky mu takú vrazim, ze sa z toho pototo....👌

tandariatko
27. máj 2022

Toto si nemôže žiadny muž dovoliť k žene! Keď ti ju dal raz urobí to znova! Predsa ťa nemôže fackať za tresnutie dverí ... To kde sme? Predsa sme dospelý ľudia a veci treba riesit s chladnou hlavou ... nabudúce ťa dokope na zemi ak ti náhodou u svokry spadne pohár na zem? Sama si daj otázku či chceš byť s takým človekom aj naďalej ... Moja rada vykašlať sa na neho!

sense
27. máj 2022

A aký bol dovod trieskania dverami v byte jeho rodičov?

huxy
27. máj 2022

Nevhodne trieskat dverami u jeho rodicov, neakceptovatelne dostat za to facku.

bloger
27. máj 2022

Je mi to veľmi ľúto. Niekedy emocie sú silnejšie. Mal by si priznať chybu a ospravedlniť sa. Predsa ženy sa biť nesmú.

muzik
27. máj 2022

No ja neviem. Pokiaľ je muž schopný fyzicky napadnúť ženu, tak je to úbožiak, a neospravedlňujú ho ani emócie. Má sa vedieť kontrolovať. Neviem si predstaviť ani to, že by som manželke silnejšie stisol ruku pri konflikte. Na tvojom mieste by mi svietili kontrolky.

zmrzlinka2021
27. máj 2022

Ja by som sa s takym frajerom ihned rozisla.

Spravil to raz, spravi znova.

Teraz ste bezstarostni, slobodni ludia, ale co bude ked budete uz manzelia, budete mat urevane deti, nervy v keli?

Vtedy to bude horsie.

sissy27
27. máj 2022

Pre mňa by to znamenalo jasný koniec vzťahu. Pre teba to bude asi začiatok konca, keďže v tom nemáš jasno... Ale sú ženy, ktoré dlhodobo žijú v takýchto vzťahoch. Ty sa musíš rozhodnúť.

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
joesvk
27. máj 2022

Určite koniec.
Aj keby si ho podviedla, aj keby si urobila niečo, čím by si mu veľmi veľmi ublížila, tak toto nemal urobiť.
Chlap ani keby si mu ty dala facku, tak by nemal vrátiť.

zojeva
27. máj 2022

Okamžitý odchod ! Ja viem ľahko sa radi, ale ak ta udrel raz tak to príde zas. Žiadne dôvod nie je nato udrieť ženu

xsimonkax
27. máj 2022

Nohy na plecia a utekať... Teraz ukázal pravú tvár!

terezka1947
27. máj 2022

A dôvod na to tresnutie dverami?
Asi bude tá facka kvôli nemu...

autor
27. máj 2022

pohádali sme sa pretože vždycky popiera to čo niekedy povedal tak zrazu si na to nepamätá a zo mňa robí hlúpu

bessie12
27. máj 2022

Tak ci tak nemal pravo ta udriet bez ohladu na to co si urobila.

sense
27. máj 2022

Prepáč ale ako on ti nemal dat facku, tak ty si nemala za toto trieskat dverami. A už vôbec nie u jeho rodičov a už vôbec nie keď ho za tých 10r poznáš a je taky vždy. Myslim žeby ste obaja mali ten váš vzťah zvážiť. Lebo v ňom chyba podstatne vzájomná úcta a rešpekt

macikovaiveta
27. máj 2022

Utekaj , nebude posledná , ešte máš čas 😕

beata_k
27. máj 2022

Zase netreba dramatizovat. Clovek je tvor omylny. Pokial sa ospravedlni a uprimne prizna, ze to prehnal hned by som sa nerozchadzala. Ste spolu 10 rokov. Je to dlha doba. Ty ho musis poznat najlepsie. Ludia odpustaju aj neveru a tiez sa da argumentovat spravil raz, spravi znova. A nedeje sa to.

katecameron
27. máj 2022

To je konečná . Koniec