Domáce násilie

6. jún 2024

Násilník vždy keď ma bije vždy keď dostane nervy začne kričať prosím pomoc nebi ma a začne má mlátiť (prosím pomoc kričí len keď ma bije na dvore) a bojím sa že do tej doby než odídem budem vyzerať že ja som násilník aj keď mám momentálne po rukách niekoľko modrín len za posledné dni, robí to lebo máme vysoký plot a nikto nevidí čo sa deje utekala som otvoriť bránu aby susedia videli ale zatiahol ma za vlasy späť dnu.Proste sa naštval že som nesúhlasila z jeho názorom chcela som odísť preč začal kričať tieto slová a mlátiť má pritom čo kričal nevedela som sa ani brániť len som chcela utiecť ale on bežal za mnou a bil ma.Minule ma zmlátil za to že som si kúpila darček pre seba zo svojich peňazí že načo míňam že kto mu bude požičiavať.

alex49
6. jún 2024

Prosím ta, chod na políciu všetko nahlásiť a vyhľadaj krízové centrum. Neostávaj ani o deň dlhšie.

mclissa
6. jún 2024

Okamzite na Policiu.

ssimusska
6. jún 2024

ja neviem ale takéto veci sa majú riešiť na polícii zavčasu a nie na koníku. Hneď na políciu, nečakaj.

majka36912
6. jún 2024

V akom ste vztahu? Je to rodic, mazel, syn...? Radim sa zbalit, kym nebude doma a odist. Mas kam ist?

lenkakravcova
6. jún 2024

Čím skôr odíd ak môžeš. Pre istotu nainštaluj kameru aby si mala dôkaz. Bude sa to ľahšie vyšetrovať.

akinomel
6. jún 2024

Rýchlo preč!

akinomel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena4
6. jún 2024

pises ze chces odist... nerozumiem vsak preco ticho trpis jeho spravanie... chod k dr., kric, bran sa, inak nechapem... toto vidim iba ako tiche volanie o pomoc, je len na tebe ci sa rozhodnes s tym nieco spravit alebo nie. nahlas ho na policii, toto vsetko im povedz a pridaj lekarske spravy. je evidentne vychcany a robi si alibi u susedov, ak budes mat zaznam od dr. ze ta zbil budes mat dokaz proti nemu. on si dokaz robi zo susedov. drzim palceky aby si sa cim skor a spravne rozhodla. a hlavne cim skor od neho drzim palceky

prasiatko30
6. jún 2024

Toto myslis vazne alebo je to namet na nejaky roman? Lebo ak je to vazne nechapem preco neodides - idem do roboty a nevratim sa. Ak ta ma pod takou kontrolou nechapem ako si schopna pisat toto na mk a nie si schopna kontaktovat autority

januska12323
6. jún 2024

Choď k Dr, s lekárskou správou na políciu, zbal sa a utekaj.

denithestrange1993
6. jún 2024

Neviem co od nas chces pocut,zijes s nasilnikom a manipulatorom. Je na tebe ako s tym nalozis.

kellhaed
6. jún 2024

Viem akocti je; ak chces; posli mi súkromnú správu...presla som si tým tiež. Od otca mojich detí...už sme 4 roky preč od neho .
Ak vies; vždy si modriny pofot; pošli ich znamim, nech si ich uložia pre istotu....pripadne si nahraj aj hádku na telefón. S modriny chod k lekárovi...kľudne aj k inému, nech ti napíše potvrdenie.
Pofot si dokumenty; kópie alebo originály zbal; + základné hygienické potreby + oblecko na 2/3 dni ....ak by si musela ujsť. Ja som to vozila v svojom aute ....alebo daj známym.
Neboj; budu ti verit, na človeku je vidno; kto je násilník
Môžeš ho ist udať aj na policiu; mali by ho potom na 1/2 týždne vykázať z domu ....otázka je; ako bude kraľovať potom . Bud sa uvedomí ; alebo sa ti len vysmeje alebo odíde od teba.
Alebo si zavolaj do krízového centra; ak majú miesto odísť tam ....možno sa vrátiš a možno zustis; že toho človeka viac nepotrebuješ...

domkakvet
7. jún 2024

Nechapem, ze toto niekto vydrzi trpiet.

zuzanna33
7. jún 2024

Je to smutné ale polícia ti nepomôže (vlastná skúsenosť) musíš mať vlastnú hlavu riešiť rozvod a v jeho neprítomnosti sa odsťahovať. Všetko nahravaj, lekárske správy dokumentuj (bez jeho vedomia!) Veľmi dôležité je ako máte rozdelený majetok v ktorom žijete či máte deti,tvoja rodina priatelia (jeden človek ktorému sa zdvoveris prípadne prepošles nahrávky dôkazy a podobne. Odporúčam všetko povedať svojmu obvodnému lekárovi a navštíviť sociálku -Urad práce odbor sociálnych vecí a rodiny. Využiť právnickú poradňu.Si v začarovanom kruhu s ktorého keď neodídeš okrem tvojho psychického zdravia môžeš skončiť tragicky a nikto ti už potom nepomôže