Dnes sa úplne opúšťam

29. sep 2023

Poznate to? Ten pocit osamelosti a ze je toho na vas vela?
Citim sa ako posledny exkrement 😔
zaciatkom tyzdna som mala velku hadku s matkou. po rokoch nebavenia sa, sa to za posledne mesiace zacalo trosku utriasat. Kvoli tomu istemu velka hadka s otcom deti. Bola som uplne v prave ale vysla som z toho ako spina. zas sa so mnou nikto nebavi.
Riesim bsm a hypo, aby som mala s detmi kde byvat. vsetko sa ruca ako domcek z karat, oboje vyzera po tomto tyzdni zle.
otec deti je zly na deti a ja ich nedokazem pred nim ochranit. citim sa ako najhorsia matka na svete.
a vcera este aj hadka s partnerom. potrebovala som podporu, potrebovala som jeho. miesto toho som ho nahnevala.
A teraz sedim doma sama, bojujem s depkami, az do nedele po mne ani pes nestekne.
Upratovala som. ale nevladzem. racionalne si uvedomujem ze nic take strasne sa mi nedeje, ale aj tak ma to potapa dole, nikoho nemam, len seba. nemam sa o koho opriet, komu zdoverit, nemam koho poziadat o pomoc.
Tak pisem, hadam ma trosku rozptylite a nakopnete, lebo ta ciernota vnutri ma stahuje do seba

darijja
29. sep 2023

Nadych, vydych. Ziadna kasa sa nejje taka horuca ako sa navari. Po par dnoch to vsetko vysumi, prehrmi, emocie opadnu a bude lepsie .. co by som dala za to, keby do nedele po mne ani pes nestekol 😀 😀

autor
29. sep 2023

@darijja co by som ja za to dala keby som mala niekoho komu na mne zalezi

aaaa1111
29. sep 2023

a preco sa nevyzalujes kamaratkam? nesadnes si s nimi na pohar vina?

autor
29. sep 2023

@aaaa1111 lebo na mna tento tyzden/vikend nema ziadna cas. najlepsia kamoska vcera odcestovala na pol roka prec.
Keby sa dalo sa niekomu vyzalovat pri pohari vina, bolo by to super

autor
29. sep 2023

V nedelu som s jednou bola dohodnuta na nas sportovy den, ale este aj to mi padlo lebo jej ochoreli deti

aaaa1111
29. sep 2023

tak to je fakt smola toto, ze to prave teraz tak vyslo. to ako naschval sa vzdy vsetko zle nakopi na seba. mne ked je smutno, tak sa modlim ruzenec. neskusala si aj ty, ci sa ti nepolepsi?

petulda333
29. sep 2023

Odkial si? Ja sice nemam taketo veci,ale som vyhorena z inych a tiez by mi bodol pohar vina a pokecat. Ja okolie MI

autor
29. sep 2023

@aaaa1111 dakujem za radu ale nie som veriaca. a ano, ked sa to takto nakopi, tak je to priserne

autor
29. sep 2023

@petulda333 cca 300km od Teba som. Ale dakujem 🙂

autor
29. sep 2023

snazim sa nejako vzchopit ale neda sa mi. vzdy ma to vtiahne spat. nevladzem uz nic len hladim na striedacku do mobilu a do blba. ani jest, ani spat. nic. Ako male decko

petulda333
29. sep 2023

Skoda,tak ti drzim aspon palce a prajem vela dobreho. Bude lepsie,ale asi nie hned.

aaaa1111
29. sep 2023

tak skus napisat partnerovi, ze ti je velmi smutno, ze ho potrebujes pri sebe. hadam sa prestane hnevat a dojde

autor
29. sep 2023

@aaaa1111 nakrical na mna rano, ked som sa mu to snazila povedat a odvtedy ma ignoruje. povedal ze sa ozve buduci tyzden

autor
29. sep 2023

@petulda333 ano. raz hadam bude lepsie. to si hovorim uz velmi dlho

oliolijanka
29. sep 2023

Priznaj sa, ze mas ms🙂
Ked nemas, tak hybaj nazbierat endorfiny u dajakeho obdivovatela, co tam po otcovi deti😉

aaaa1111
29. sep 2023

to je mi luto, ze nedokaze citit to, co citis ty a nestoji pri tebe, ked to najviac potrebujes. a najvacsia smola v zivote je to, ze clovek si nikdy nedokaze privodit stastie sam, ale stastie cloveka zavisi od druhych ludi. celkom nespravodlivo je to v tom zivote nastavene

lulupulu
29. sep 2023

Tak veľmi by som ťa teraz chcela objať, presne tak ako to veľmi potrebujem niekedy aj ja 🙂

autor
29. sep 2023

@oliolijanka nemam ms. a nemam vobec energiu a chut na nic. dufala som ze upratovanim si dvihnem endorfiny, ale nezabralo to vobec. a neviem kde zhanat nejakeho obdivovatela

autor
29. sep 2023

@lulupulu ano. To presne potrebujem. Aby ma niekto objal a povzbudil. Aby som sa necitila tak strasne useless

autor
29. sep 2023

@aaaa1111 vacsinou nemam problem byt stastna aj sama, ale je toho teraz vela naraz a nemam nikde oporu, ziadny zachytny bod

lulupulu
29. sep 2023

V takých chvíľach si ja objednám pizzu keď už všetci spia a dám si k nej nejaký drink. Aj keď tu sú tí hneď schopné písať ze si alkoholicka.

ckocka
29. sep 2023

Keď sa se... úplne všetko a neviem čo robiť a netuším čo bude ďalej poviem si že ráno bude lepšie. A ono je. Nie že by sa niečo zázračne vyriešilo, ale hlava sa trocha skludní, viem sa nadýchnuť a povedať si dobre, tak dnes to zas nejako prežijem a potom sa uvidí.

ketrint
29. sep 2023

@petulda333 baby, však si zavolajte na videohovor, dajte víno na diaľku, pokecajte… v dnešnej dobe to je zadarmo a dobre to padne, s tým videom je to skoro ako naozaj (napr telefonaty nemám rada, ale takto cez whatsapp v pohode).
🤗🤗

autor
29. sep 2023

@lulupulu ani jest mi nechuti. to mam vzdy ked mam stres. horko tazko sa donutim pit vodu. A alkohol nepijem vobec, som po nom vo vacsej depresii este. Nikdy v zivote som nebola opita 🙂

autor
29. sep 2023

@ckocka ano. to je pravda. To si hovorim od pondelkovej hadky s matkou a ex ale zatial sa kazdy den len nabaluje nieco dalsie, preto som dnes uz na dne

petulda333
29. sep 2023

@ketrint ano,to je sice moznost,ale ja potrebujem vypadnut z domu. Chapes,niekam inam,kde ma nebude rusit 100x za hodinu mamiiiiii 😬😬

aaaa1111
29. sep 2023

skus si pustit nejaky pekny film, smutny. aj to dost pomaha. pretoze niekedy zvykne aj to utrpenie mat nejaky vyznam v zivote

lulupulu
29. sep 2023

Ani ja som ešte nebola opitá, ale pohár napr whicky s kolou 3krat do polroka nieje zle

ckocka
29. sep 2023

Tak to znamená len jedno, ešte nie si úplne na dne. Toto mi tiež pomáha, čierny humor. Ak sa niečomu dokážeš zasmiať, prestáva to byť také hrozivé.

autor
29. sep 2023

@aaaa1111 film mam pusteny. Ale nedokazem sa sustredit. Vsak, nic take fatalne sa mi nedeje. Ale aj tak to nedavam psychicky