Divný kamarát

sweet20
28. dec 2021

Ahojte, neviem či potrebujem radu alebo chcem sa len vyrozprávať. S dlhoročným kamarátom, chodím občas von keď má čas. Ide o to, že včera sme sa dohodli na stretku, že pride po mňa do dvanastej obedu ale neozval sa celý deň, až o siedmej večer , že mu do toho niečo prišlo. Čakala som ho doma ako idiot, nedvihol ani telefon, nijako nereagoval. Tak mi povedal, že mi to dnes vynahradí, že ma čas od 10-12 , že pride po mna. Zas nič a už je pol 12. Neviem co si mam o tom celom mysliet. Robi si zo mna dobry den alebo co? som z toho na nervy.

evuska32
28. dec 2021

Chlap, ktory nedrží slovo, stoji za hovno...

marcelo1111
28. dec 2021

@sweet20 ma ta v p… 🙂

tomas115
28. dec 2021

A z coho si na nervy? Ved ho maj na salame tak isto ako on teba.

martina1201
28. dec 2021

@sweet20 neorientuj sa na dlhoročného kamaráta ktorý nevie dodržať slovo. Ak máš možnosť si zabezpečiť iný program tak si ho zabezpec. Možno kamarát pochopí keď uvidí že mu nie si naporúdzi keď on má čas a chuť. A začne sa konečne správať ako človek, ktorý stojí za svojím slovom.

elizabet173
28. dec 2021

@sweet20 vykašli sa na neho, čo je jediný?

limetka69
28. dec 2021

Ako mohlo mu do toho nieco prist. Ale normalny chlap by dvihol telefon a povedal co je vo veci. Vlastne normalny chlap by sam zavolal. Pripada mi to, ze chce a sa boji. Inak si to vysvetlit neviem.

domka222
28. dec 2021

Keby neprišiel do toho času, ako bolo dohodnuté, spravila by som si vlastný program. Bez toho, aby som vyvolávala a čakala

trema
28. dec 2021

Nikdy necakam na nikoho viac ako 30 minut, ak by aj prišiel, tak prepac, ale mam uz iny program.. duplom ked sa ani neozve, ze bude meskat/nepride

marcellka32
28. dec 2021

Môže meškať, ale má zavolať, aby si nečakala...to, že sa neozve a urobil to viackrát..už by som s ním plány nerobila žiadne...

0silvia0
28. dec 2021

@sweet20 okaslat jeho stretka... nespoliehaj sa na neho a nevyvolavaj mu, nech sa sam ozve

majasalvator
28. dec 2021

Vie že vždy skočiš keď on bude chcieť .Nechaj ho nech on zháňa teba a neozivaj sa mu .

bilancia
28. dec 2021

ked sa najblizsie ozve, povedz ,ze mas iny program a kasli na nho

marca12
28. dec 2021

@sweet20 je nacase,aby si bola ty nedostupna. Nabuduce nech si on pocka na teba,najblizsie ty nemaj cas. Takto vie,ze ty ako taka chudera cakas a je si isty

malvinka229
28. dec 2021

@sweet20 asi cíti že ty si tu pre neho stále a akurát si to neváži... vykašli sa na to a nájdi si ozajstného kamoša alebo kamošku na ktorú sa budeš môcť spoľahnúť aj ty... ľudia sú občas veľkí sebci tak prečo by si sa s ním mala nervovať práve ty...

zozo4
29. dec 2021

Mám taký pocit,že kamarát si spomenie iba vtedy ak nemá nikoho po ruke.S tebou sa dohodne,šak čo pre istotu a keď mu príde niečo zaujímavejšie do plánu tak ťa ľahko vymeni.Myslim,že celý problém je bohužiaľ v tom,že tebe na ňom asi záleží viac ako na kamarátovi,lebo keby nie tak ti to je ukradnute a nebudeš na nervy ,ale tak záleží či ho aj ty tak strašne potrebuješ k svojmu životu.Urcite by som nevysedavala doma na mobile a čakala kedy sa herec ozve.Chod von,plánuj si nedrží sa na neho...ak bude chcieť nájde si ta všade a hocikedy..

sweet20
autor
29. dec 2021

dakujem baby , uz sa s nim nebudem vobec stretavat.. uz sa mi neozval skoro dva dni co sme sa mali stretnut 😂😂

zuzanazu85
29. dec 2021

Keď začneš ignorovať ,potom sa zrazu začne ozývať a vyčítať,že TY nemáš čas 😏. Tak to chodí. Keď prestane človek riešiť,zrazu ma všetkého až ,,nad hlavu" ☺️

madeline1
29. dec 2021

@sweet20 dlhorocny kamarat nech ti povie, co sa deje, ze sa ti v tom case nevedel ozvat...

Radila by som ti opytat sa ho priamo. Nie je prijemne, ze si nanho cakala, na druhu stranu ste len priatelia, nechodite spolu.

Nevidim velmi vyznam v tom takom urazani sa a ze teraz budes ty ignorovat jeho, asi mal dovod, ked sa neozyval, trvaj na tom, ze chces vediet co sa deje...mozno nejake problemy v rodine alebo ma novy vztah o ktorom ti este nepovedal a dotycna o tebe mozno tusi...dlhorocne kamaratstvo kvoli tomu nezahadzuj, ved odpoved este nepoznas. Skor sa zamysli nad tym, preco ste dlhorocny kamarati, ci by si ty nechcela viac...pretoze sa stretavate pricasto a pricasto sa na stretnuti dohadujete...

sweet20
autor
29. dec 2021

@madeline1 lenze uz sa mi neozval dva dni, frejerku nema .. podla mna len uz sa nechce somnou bavit

madeline1
29. dec 2021

@sweet20 dva dni to nie je vela...ozvi sa mu ty...urcite sa ozve i on....urcite sa dozvies, co sa stalo...a ci ma, ci nema frajerku, to nemozes vediet...keby sa s tebou nechcel bavit, tak by ti napisal, ze sa s tebou nechce bavit, ale on ti napisal, ze ho to mrzi a vynahradi ti to...tak sa mu ozvi ty a daj tomu cas...

desore
29. dec 2021

@sweet20 Vies, co najlepsie funguje na takychto kamaratov? Dat na ig pribeh s druhymi ludmi (kamarati, rodina, byvali spoluziaci), aby videli, ze nie sme na nich zavisli.

monka105
29. dec 2021

@sweet20 Zvysoka by som sa naňho vykašľala a počkala by som si kým dolezie. Veď on ešte niečo v budúcnosti bude chcieť.

sweet20
autor
30. dec 2021

no uz sa ozval ale napisal, ze ked sa neozval to znamenalo, ze neplati to stretko 🤦😂 teraz sa chce stretnut v pondelok, ze uz na 100% .. neviem ci mu to mam verit