Dilema o vzťahu

janusik45
30. júl 2020

Ahojte
Chcela by som sa vás spýtať či už niekto zažil podobnú situáciu ako ja..
Mala som prveho priateľa za pol roka sa budeme poznať 5 rokov vyše 2 rokov sme sa kamaratili a potom sme spolu zacalicchodit potom sme sa rozišli 3 mesiace sne od seba a začali sme sa zasa stretávať a chcem sa spýtať mám 21 rokov a som dosť taká že si potrpí na vzhlad či už svoj alebo partnerov no a tu je kameň úrazu proste s priateľom teda bývalým sa cítim fajn ako jasné občas a pphadame ale po rozchode sa nejaké veci vylepšili ale ja mám neviem stále také zmiesane pocity lebo ma nrpritahuje a ale cítim sa pri ňom super ( rozišli sme sa kvôli tomu že on bol vždycky pri mne ale prišlo obdobie kedy pri mne nestál a bolo to už dlhšie mali sme aj pár rozhovorov pýtala som sa ho či sa niečo deje vtedy som potrebovala od neho oporu naiviacc) lebo po väčšine mi ľudia pisu že si mám spomenúť prečo sme sa rozišli ..Tak a je tu niekto taký kto chodí s niekým kto ho až tak nepritshoval ale ten clovek ho robil dtastnym tak s nim ostal a vyplatilo sa?

gladys_07
30. júl 2020

bodky su na MK spoplatnene??

amelia000
30. júl 2020

@gladys_07 👍😂😂😂🤣

veronikaszabova
30. júl 2020

@gladys_07 co bodky, ciarky... ale ja som vobec nepochopila, co chce. Strasna hatlanina 🙈

nika3136
30. júl 2020

Ked ta nepritahuje, ale si s nim spokojna, je to dobry kamarat. Nemusi byt topmodel a vyzorovo prave ten, z ktoreho si uplne mimo, ale cimsi ta predsalen pritahovat musi.

janinah
30. júl 2020

nie si zrelá na plnohodnotný vzťah,ešte nevieš čo chceš

milka1988
30. júl 2020

@gladys_07 presne to som chcela tiež napísať. Ved to nema hlavu ani pätu 😁 a ani pointu toto. Ale to sa deje iba tu na koňovi

janetinka27
30. júl 2020

@janusik45 nestaci,ak ta niekto robi stastnou. to je malo, musis aj ty jeho robit stastnym. lebo jedneho dna ho to prestane bavit a ty zostanes prekvapena.

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leangela
31. júl 2020

Musis sa podla mna naucit byt stastna sama najskor, naucit sa zit sama so sebou az potom budes vediet zit s niekym inym.

dankovicova
31. júl 2020

si ujasni čo je pre teba prioritou, či to aby ťa vizuálne priťahoval alebo to, že ti je s ním fajn ;)