Detektív - manželova nevera

werocka67
16. jan 2017

Č o si myslite o sukromnom detektivovi,ak mam podozrenie na manzelovu neveru?Mate s tym niekto skusenost?Neviem ci je to velmi dobry napad.Co poviete?

luzzia
16. jan 2017

no hlavne to stoji dost vela penazi. a problem, ktory vo vztahu mate, na zaklade ktoreho vznika to podozrenie, to nevyriesi.

dominika6
16. jan 2017

@werocka67
Tak ho sleduj ty..

lubkavargova1
16. jan 2017

Ano, je to dost velka polozka a nie vsetko mozu aj oni. Detektivnu sluzbu vykonavaju vramci SBS, ale aj oni maju dost okliestene prava a povinnosti...a po dalsie, dost vyznamny fakt: aj keby ti podali usvecujuci material na sude nie je mozne ho pouzit. Je to len v ramci "aktualnej zakazky" a to je vsetko. Cize ty si zaplatis detektivnu sluzbu - a to je vsetko: pozorovanie....
Neviem ako je to inde, ale u nas na vychodnom regione su ceny najnizsie: Hodina práce detektíva (záleží na obtiažnosti prípadu) od 20 do 55 Eur ....takze suma-sumarum: ked ti ten alfa samec zahyba, este aj ty prides o gate ked ti detektiv posle fakturu.

werocka67
autor
16. jan 2017

To sa neda ,lebo on je v praci a tam paktuje so svojou sefkou.500km odo mna.Ked sa ho pytam jasne ze nic nepovie,ze vsetko je oka.Ked je v praci nase rozhovory za den 15 min o nicom.Ked je doma je z neho milujuci manzel.V praci ked je ,tak sa uplne otoci,nedviha telefon,nema sa ani sonou o com porozpravat.Tak hovorim ja somariny o pocasi ,o susedoch.Chcem sana to vsetko vykaslat a zacat si zit svoj zivot,ale akosi sa mi nedari ,lebo ho mam stale v hlave.Som zufala.

moni244
16. jan 2017

A co ti detektiv pomoze? Najprv si musis utriedit, co vlastne chces

lubkavargova1
16. jan 2017

@werocka67 pozri, ked ta podvadza, tak raz sa to aj tak prevali. A na to nepotrebujes ziadne sukromne ocko. V tomto sa raz-dva prezradia.

alaguema
16. jan 2017

@werocka67 a to usudzuješ, že má aféru iba na základe toho, že v práci sa s tebou baví inak? Veď je v práci. Tak asi pracuje a nemá čas ani priestor na vykecávanie o počasí a susedoch. Vy spolu nežijete?

luzzia
16. jan 2017

@werocka67 sluzby sukromneho detektiva sa pohybuju okolo 20-25 eur na hodinu.. den sledovania 200 eur + , chapeme sa..

alana1
16. jan 2017

prosim ta, co z toho budes mat, ked sa ti potvrdi, ze ta podvadza????

denae
16. jan 2017

@werocka67 presne ako píše @lubkavargova1 a navyše ešte, ak je tvoj manžel "čistý" a dozvie sa to (pretože všetko sa vždy časom prevalí), prídeš oňho úplne. Asi je u vás problém v komunikácii a ten problém plodí ďalší problém a ďalší a ďalší...

zana0077
16. jan 2017

Ja ti neviem dievca. Asi mam dnes vyssiu koncentraciu kofeinu (nie kokainu ;)) v krvi, ale... ved sama vytus. Lupa do ruky a hladaj vlas, za dverami svojej izby...pocuvaj ci nespieva v sprche a nemeni casto slipy, ci co nosi...;) a najlepsie ti to vedia "najlepsie" kamaratky...
Teraz vazne. Neznizuj sa k takymto sledovacim zariadeniam. Urcite na otazku, ci ti je neverny hned neodpovie, ze ano laska, som, len som cakal kedy sa opytas... proste ma toho v praci asi vela, ja tiez nemam rada, ak ma niekto rusi ked spim ;) a obcas si dovolim nezodvihnut, ci vypnut mobil. Neznamena to, ze hned riesim nejakeho ineho chlapa... kebyze sa sprava inak aj doma, celkove ochladnutie, sex len v nedelu a hlavne by ma nasral napadne znizenym prijmom, nedajboze "utajenym" ubytkom z uctu...az vtedy by mi zablikali kontrolky... aj ked... 5 minutove meskanie cestou z prace domov je tiez dovod na podozrievanie...;) hlavne hlavu hore, najdi si tiez nejaku cinnost co ta bavi a muz ti bude chybat tak akurat. Snad ta aj nastve ked ti zavola 10x do dna sam od seba a porozprava ti o autach stojacich na parkovisku pred jeho kancelariou...alebo vysledkoch hokejoveho zapasu....

werocka67
autor
16. jan 2017

Asi pred pol rokom spm pocula lebo somsi zapla mikrofon v telefone a som odisla vonku ako tej zene vyznava lasku.Ž e ju strasne silnolubi.Potomsa to dajako medzi nami dalo naspet do kopy.A teraz mam znovu podozrenie ,ze to som si ja myslela ze jevsetko oka.Ale viem si porovnat rozhovor nas predtým a teraz.Predtym ,ze sa uz tesi na mna velmi domov atd...Teraz z neho citim chlad.takze smeznovu na zaciatku.Neviem akodalej.Jasne moje otazky ,vsetko oka z jeho strany ,ale ja viem ze nieje.

zana0077
16. jan 2017

@werocka67 nemam navod ako dokazat neveru. Netusim ako by som zareagovala kebyze sa mi podozrenie potvrdi, jednoznacne viem, ze raz podlomena dovera sa uz tazko naprava a podozrenie ostava a hloda dalej. Nie som typ, ze by som chodila za chlapom do roboty snorit...naco aj, je vsak fakt, ze zit v podozrievani a nedovere je sakra tazke. Clovek sa slamky chyta. Ak mas pocit, ze to chces a inak to nedokazes, tak si ho najmi. Otazne je, ci vies co spravis ak sa ti podozrenie potvrdi...teda co potom?

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marioneta89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sissy27
17. jan 2017

@werocka67 v tvojom prípade dôkaz nevery aj tak nič nevyrieši... nie sme v americkom filme, aby neverník platil svojej exmanželke ťažké prachy a nechal jej dom, psa aj auto... buď si šťastná alebo nie si, to je celé... alebo teda bola by si šťastná a spokojná, keby sa potvrdilo, že nič s ňou nemá, len je proste nepríjemný a chladný a nemá sa s tebou o čom baviť?
Ak nie si šťastná, tak to rieš, či už poradňou, nekonečnými rozhovormi s manželom (lenže keď ho už máš doma, tak si predsa nebudeš kaziť víkend, že? tak radšej nič, tých 5 dní zas nejak pretrpíš a potom bude dva dni dobre) alebo aj rozvodom...

lubkavargova1
17. jan 2017

Uprimne, pokial by ma chlap podvadzal, tak ja by som s prepacenim srala este "investovat" prachy do takeho kurevnika. Cena od detektiva sa bude pohybovat 1000 a viac. Stoji ti vrazat do kurevnika este viac prachov???? Ja by som urcite vedela tie prachy investovat aj inak 🙂 🙂 🙂

dominika6
17. jan 2017

@werocka67
na jednej strane už to raz urobil s jasným dôkazom..udobrili ste sa a šli dalej..ale to nezanmená že on v tom nepokračuje..čo oči nevidia,srdce nebolí..ja stále opakujem...urobil raz,urobí to zas..
ak sa bavíte už len o počasí,susedoch,tak ani detektíva ti netreba...to je už dávno pasé..

danusskaaa
17. jan 2017

Ja by som tiež bola skôr za to, že sa jedného dňa pekne zoberieš a pôjdeš potajomky za ním. Ver tomu, že to bude lacnejšie ako detektív. Skus to však nejako nenapadne (v prípade že nevera je len v tvojej hkave) ... napr. "prekvapiť" ho na výročie, meniny ci narodky, pripadne iný sviatok... a jasne, ze mat v zálohe nejaký darček 🙂 . V prípade dokazania nevery aj premyslený rozhovor a hlavne riešenie co ďalej. Nechoď na blink, priprav sa nech tam potom nevyzerás ako chudera. Ale najdôležitejšie je aby si to už ty mala v hlave premyslené, ci sa oplatí trápiť s takýmto chlapom alebo byt sama a hľadať v lepších vodách. Držím palce

bambuleka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarissa25
3. feb 2019

@bambuleka sa nudis??