Deložovanie otca

Dnes o 11:07

Dobrý deň prosim radte co robiť, môjho bio otca majú 23.10. delozovat z bytu kvôli alkoholu a že nechaval u seba bezdomovcov, vlastne pil len ze bol s nimi , nejdem podrobnosti pisat ci a ako ani obhajovat sam si za vsetko moze, ked je mimo nich nepije alkohol je normalny slusny, slusny je aj ked je opity ale oni robia bordel a byvaju tam nacierno, a oni sa mu tam vždy aj násilím dostanú aj policia to riesila pol roka, mal aj ochranu pred nimi od mestkacov a nic, ale teda čiže bude z neho bezdomovec tiez, ale už mi vyvolávajú ze mam povinnosť ako dcera zabezpečiť, vybavit mu nejake bývanie aj z bytthermu aj z ms. uradu ( kontakt na mna som raz uviedla roky dozadu ked som mu platila najom a vybavovala veci), tak posledná vec co spravím ze toto vybavím aj keď pomaly 40 rokov dlabal na mňa a len problémy narobil mne aj mame aj psychicke aj financne aj materialne , čiže najradšej by som sa na všetko vykaslala, ale teda volala som predsa len par utulkov aj by bolo volne cosi ale ze sa musí spísať žiadosť, papier od lekára to by som zvládla aj ja ale ze treba aby mal papier o poberani dôchodku starobného a ten bohvie kde je a to on nevybavi sam, a vlastne číslo na otca nemám kedze sa velmi nekontaktujeme, len keď ho náhodou stretnem na ulici ale určite teraz nebudem behať po meste a hľadať ho...co by ste mi poradili, toľko nervov co nám zožral, do situácii dostal no najradšej ani nenapíšem co by som mu spravila,.... čo viem vymyslieť , už by som najradsej mala pokoj od neho a nikdy v živote ho nevidela....ci ignorovať to nedvíhat nech ho vyhodia a bude bezdak? My mame na krku hypo aj úver plus prerabka bytu a krpec je viac doma ako v
MS kvoli chorobam...nemam chuť zas čosi riešiť, par rokov dozadu som mu vybavovala osobný bankrot...a od základnej ms si pamätám v súvislosti s ním len ze pil vtedy viac , teraz už tak nie kvôli chorobám, políciu, cudzie osoby co chodili k nám vyklopavat.....taky výlev
ms kvôli chorobám tak nemám vôbec chuť riešiť človeka co mi nič dobré do života nepriniesol...ďakujem za každú

januska12323
Dnes o 11:18

Ak je svojpravny má si všetko riešiť sám. Ani prstom by som nepohla, maximálne vytlačila a strčila mu do ruky kontakty na útulky.

autor
Dnes o 11:24

@januska12323 je svojpravny ale neschopný, ešte vek som neuviedla 67 cize poberá aj starý dôchodok len mu ho vždy vezmú "ukradnu" ak to tak mozem napisat...ale ak sa to nepohne nijak...asi ho kašlem, viac ako týždeň to nebudem riešiť na úkor vlastnej rodiny

ahhola
Dnes o 11:37

Delozuju ho z najmu? Ak je utulok pod vuckou a budu treba papiere od nich, tak amen tma... Co by si mohla pre neho spravit, az sa ubytuje, ze by si posielal penziu na tvoj ucet a ty mu z neho pustala po 10-15€ denne, aby ho stale nerabovali kamosi z mokrej stvrte... Tazka situacia🤔

pribinak
Dnes o 11:37

Záplat mu na mesiac - dva ubytovňu a hotovo.
Ked chce piť, tak nech pije, ale nech aj nesie potom za to zodpovednosť

autor
Dnes o 11:48

Akurát jeden útulok je voľby hneď teraz len nemáme papier ani od lekára tak este v pondelok a v utorok mam volať do dalsich ci im ostalo volne....toto bude asi posledné čo pre neho spravím a už nech si robí čo chce...

biba_18
Dnes o 12:22

tak ten útulok + mu navrhni dôchodok na účet (na tvoj sa to neviem či bude dať vybaviť - ale na jeho ti vie dať súhlas) ...

janickacrazy
Dnes o 12:22

Potvrdenie o poberaní dôchodku vybavis rýchlo, to nie je také náročné. Skúsila by som ten útulok proste ešte vybaviť a aspoň budeš mať čisté svedomie, že neostane na ulici.