Dámska jazda - únik z reality

14. sep 2022

S najlepšími kamarátkami ideme na víkend do Prahy, sme štyri máme okolo 40 a len jedna je nezadaná. Môj manžel je napr. v pohode, od druhej muž sa desí ako to zvládne s troma deťmi (11,8,2r) a od tretej sa vyhráža ,že pôjde aj on niekam za bývalými kamarátkami😂. Robievate si aj vy takýto únik z reality? A čo na to vaše polovičky? Ideme na muzikál a popozerať mesto.

panelacikova
14. sep 2022

mala som takého kolegu, zhodou okolností jeho manželka je teraz mojou kolegyňou 😀 no a oni takto chodievajú s partiami. 1-2x do roka. raz on, raz ona... vyhovuje im to. chodili aj keď bolo dieťa malé, už je školák.
ja osobne nechodím, mne by toto nič nedalo, som introvert. a výbeh do prahy absolvujem radšej s manželom a dcérou akoby som mala s "cudzími" ľuďmi
každý nech si zariadi, ako sa mu páči a vyhovuje. ak to prežije manžel a je s tým OK, tak nemáš problém 🙂

petamich
14. sep 2022

ano, sice my ideme skor tak, ze wellness, vinko, dobre ranajky a vecera a "kusok" od domu ale chodime 🙂 moj manzel s tym nema najmensi problem a to ma maly nieco cez rok, zatial to vychadza raz za 3-4 mesiace a kedze manzel je introvert, on nejako neciti potrebu ale napr. tiez bol na teambuildingu alebo splave v Slovinsku bez nas

fepe5
14. sep 2022

Minulý rok sme takto boli d kamoškami v Tatrách na wellness,dali sme si to ako darček k 40tke,no super bolo vypli sme a zresetovali,manželia a tým boli v pohode.,tento rok sme rozmýšľali nad Krakowom ,no zatiaľ sme sa nezhodli na termíne,tak dúfam, že to ešte stihneme do konca roka

autor
14. sep 2022

@petamich
@fepe5 super👍ja som názoru že aj žena musí vypnúť a muž by nemal hneď myslieť na najhoršie tak ako aj žena v opačnom prípade.

marca12
14. sep 2022

Ano,chodievame,sice pomenej ako volakedy,ale ideme obcas. Moj s tym nema absolutne ziadny problem a ja tiez nie,ibaze ja nezabudnem povedat,aby sa spraval slusne 🤣

kaja01
14. sep 2022

Jasné, chodíme 4, Olomouc, Stockholm, Madrid a Neapol. Nachodíme sa ako kone, nasmejeme ešte viac. Super reset.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pragmaticka
14. sep 2022

No jasne. Viackrát do roka. Muž tiež so svojimi kamošmi. Naposledy v Prahe do 5tej ráno po baroch, v sobotu potom už len do 2hej ráno. A to sme stihli tiež aj divadlo... 😂

mikadooo
14. sep 2022

Tento rok som mala dva úniky z reality a bolo to úžasné. Muž to niesol veľmi ťažko. Občas ale treba byť trochu sebec. Aj na jednej aj na druhej strane. A fakt len občas. U nás je však ten problém, že to nie je vyvážené. Môj muž bol za celých 20 rokov čo sme spolu, iba jeden krát s kamarátmi, čiže u nás je to extrémne nevyvážené a podľa mňa aj preto to berie tak ťažko. Pre mňa to však neznamená, že nebudem nikam chodiť 🤷🤷🤷. Aj sme si to vysvetlili. Takže - nemá to rád, má z toho vždy stresy, ale "pustí" ma a mne je vždy výborne. Aj keď doma sa tvárim, že "nooo, dalo sa to, ale o desiatej som zaliezla spať a dala som si pre istotu len pohár vína, nech ma na druhý deň nechytí migréna, veď vieš..." Proste počestná a zodpovedná pani matka. Jaj a ešte jedno dôležité, s kamoškami nikam nevešiame selfíčka, len sa proste bavíme 😁.

lady083
14. sep 2022

Chodime do tatier na wellness, k moru, do Prahy… v piatok idem prave s kamoskami na 10 dni k moru🙂 moj muz je s tym v pohode, aj on ma svojich kamosov a aktivity. Deti uz mame velke.

autor
14. sep 2022

@lady083 no more to už je iný level 😂. Nám zatiaľ stačia tie víkendy. Prajem peknú dovolenku

danica2711
15. sep 2022

jasné, chodíme obidvaja, ja aj manžel, kamarátky/kamarátov, s ktorými chodíne, navzájom poznáme a je to vždy super! Kým sme mali menšie deti, chodievali sme aj na predĺžené víkendy/dovolenky "mamičky s deťmi", "oteckovia s deťmi"

majlo1234
15. sep 2022

Ja som chodila, kym som nemala dieta. Ked odstavim, budem zase chodit, uz sa neviěm dockat😃muz chodi kzdy rok na jachtu s kamosmi na tyzden

romanovic
16. sep 2022

Ja chodim s kamoskami min. 1x do roka na 5 dni niekde po Europe. Kupime letenky, hotel, vstupenky do galerii, atd. Vzdy sa tesim, ked robim program. A potom este raz ideme s kamoskami a detmi. Tiez mimo SK. Rovnako bezne chodim s kamoskami na vikendy. Moj muz detto. Nikto nerobi nikomu sceny.

triomama
19. sep 2022

Ano,o mesiac vyražame,mali sme všetky 40r.mňa čaká presne za 10 dní.Všetci manželia sú v pohode,ved nejdeme na lov 😃 Všetko je to o dôvere.