Dali ste si už všetiť?

anonymka11
30. jan 2020

Ahojte viem ze tu už taká téma bola ale zaujimalo by ma ci ste si už dávali niekomu vestit? Potrebovala by som vedieť len jednu konkretnu vec nechcem vestit všetko len na jednu vec sa opýtať ci by ste mi vedeli aj niekoho poradiť alebo ak je tu nejaká pani co vesti kľudne mi napíšte ďakujem je to pre mňa dolezite

marseillefan
30. jan 2020

never na somariny a zober život do svojich rúk... príklad: neverím na zoči a nikdy som zoči nemal... občas ma bolí hlava, potom prestane... bez uhlíkov, bez rituálov. Keď veríš somarinám, neveríš sebe a tým pádom v živote nemôžeš uspieť...

katarinka89
30. jan 2020

@marseillefan otazka bola jasna no tvoja odpoved je od veci. Ty neveris- ok, je to tvoj zivot aj rozhodnutie, nikto ta nepresviedca aby si verila takze nechapem komentare takehoto typu 😩 NEPRESVIEDCAJ O SVOJOM NAZORE DRUHYCH

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danina09
30. jan 2020

jooj a chces mi povedat, ze by si taku vestbu brala ozaj vazne. no ale ako ak chces tak chod, len mysli na to, aby ti to nakoniec len zbytocne neublizilo

anonymka11
autor
30. jan 2020

Dievčatá ja si nechcem aby mi povedala celý život rovnako samozrejme ze sa spolieham na seba zaujíma ma len jedna konkrétna vec na ktorú by som chcela len vedieť odpoveď ci áno alebo nie nič viac nič menej

danina09
30. jan 2020

@anonymka11 tak isto sa to da

chiccco
30. jan 2020

@anonymka11 ja mozem odporučiť @aeowyn22 skús jej napísať

beie
30. jan 2020

Vieš, ja som voľakedy vestila, no dnes s odstupom času viem že to bola hra s ohňom. Je to mágia, uchylovanie sa k Zlému duchu ktorý vie povedať o tvojej minulosti i prítomnosti...preto tomu veríme ale budúcnosť nepozná, len háda. Nepoznala som pravdu a myslela som si že tak môžem pomáhať ľuďom.

Známej veštica povedala že svokra ti do roka umrie a ty sa rozvedies, uverila že sa rozvedie aj sa rozviedla, svokra žije a je tomu 5 rokov. A aj rozvod je diablova robota. Preto ti neodporúčam pýtať sa na budúcnosť a rozhodovať sa podľa toho. Dokáže to zviazať teba i blížnych.

katka8382
30. jan 2020

Ja som bola u veštici 3 krát, vždy u tej istej. Prisla som, sadla si, dala mi zamiešať karty, rozložiť ich na tri kôpky a karty rozložila na stôl a vestila. Rozprávala mi veci, ktoré nemala odkiaľ vedieť, sedela som s otvorenými ústami a len počúvala. Riešila som vzťahy a ona mi povedala ako to dopadne. A to bola chyba. Nasadila mi do hlavy chrobáka a ja som si riešila dane vzťahy podľa toho ako to videla v kartách a vôbec nie svojim rozumom. Tak to aj dopadlo. Ďalších 8 rokov som sa trápila ( o tých mi prvý raz nerozprávala). Bola som u nej potom ešte 2 razy, ale už som to brala s rezervou a veľa veci sa mi nesplnilo. Mňa to veľmi ovplyvnilo, viem to a už sa radšej spolieham na svoj rozum a intuíciu. Ak chceš, vyskúšaj, ale myslí aj na to, že ťa to môže dosť ovplyvniť.

juhseverzapad
30. jan 2020

@didaa Ale ba vážne??? Otvor hranicu a upáľ ľudí, ktorý vidia budúcnosť!

moonlight1210
30. jan 2020

@anonymka11 vestenie je v podstate predpoved na to, co sa stane prave pri tom aktualnom nastaveni. cokolvek zmenis, zasiahnes aj ciastocne buducnost. vestenie je v podstate teda predpoved, co sa stane, ak nepohnes prstom a nechas sa unasat zivotom, kde ta kopne, tam bezducho budes lezat. a zmozes sa len na stazovanie. takze ked tusis, co sa moze stat, mozes to zmenit.

kamoska obcas k vestici chodi a predpovie jej aj take veci, co v danej chvili z nicoho nevyplyvaju a oni sa potom stanu (vyvestila jej napr ze ju caka drahy dar z necakanej vyhry. kamoska sa nezapajala do ziadnej sutaze, ale jej sesternica ano a darovala jej potom svoju vyhru, lebo taku vec uz doma prave mala). ale sama vestica jej hovori, ze sa nema na predpovede bytostne viazat. cokolvek vezme do svojich ruk a zmeni, tak sa ciastocne zmeni aj predpoved, lebo uz sa zmenia podmienky, za ktorych plati. nezmeni sa uplne, ale ovplyvnit to moze. k lepsiemu i horsiemu. zalezi na nej, co urobi.

77daniela77
30. jan 2020

....niektore to naozaj vedia,ale je vela takych co sa len triafaju.....

terezka1947
30. jan 2020

@juhseverzapad kolki vidia skutocne buducnost?ake percento z tej kopy usmievavych,tajomne sa tvariacich a ruku nastrujucich ludi?
Verim,ze nejake percento ludi na svete ma zvlastny dar.
No viem,ze dost vysoke percento zaraba na naivite inych,no a bohuzial....bohuzial,napriek tomu,ze zijeme v 21.storoci....sice pre mna nepochopitelne,no mnoho so pomaha prave diablom.
Specialita a najvacsie nebezpecenstvo diabla je v tom,ze sa snazi,aby sme v neho neverili...paradoxne,ale....pravdive.

vikusjk
30. jan 2020

@anonymka11 ja som si dávala veštiť dvakrát, u rozdielnych veštíc a môj záver - zbytočná strata času a vyhodené peniaze. Ešte doplním, že v danej dobe som tomu verila, ale aj tak nepomohlo :D

juhseverzapad
30. jan 2020

@terezka1947 Never v diabla, keď žijeme v 21. storočí 😉

terezka1947
30. jan 2020

@juhseverzapad verim.....smutne,ze prave v 21.storoci si niekto dovoli zahravat sa s nim.
mame tolko moznosti a skusenosti,za tie roky
a je smutne,ze nevidime,co robi...velmi sikovne,sofistikovane.
jeho snahou je,aby sme v neho neverili....spochybnili,ze je,pretoze iba tak vie posobit,cez mnohe veci,aj cez vestenia....rozne uzdravovania a ine fajnotky.

vilma7
30. jan 2020

Áno dala som si veštiť a čo sa týka minulosti a prítomnosti, ozaj vedela vyčítať všetko, ale budúcnosť netrafila ani jednu vec...presne ako to tu bolo písané vyššie.
Neviem čo konkrétne potrebuješ vedieť, ale veštica ti určite správnu odpoveď nedá, všetko sa ukáže časom.

juhseverzapad
30. jan 2020

@terezka1947 Vy veriaci si tak s prepáčením serkáte do papule, až to bolí. Potom aj Ježiš, ktorý mal schopnosť uzdraviť chorých a vidieť budúcnosť bol vlastne satan. Či na neho platí výnimka a to iba ostatní, čo majú schopnosti, sú v pokušení alebo priamo posadnutí diablom? Všetci veriaci by ste sa mali stretnúť a konečne sa dohodnúť na pravidlách, lebo máte v tom guláš. Už by bolo na čase po cca 2000 rokoch 😒

marymariamary
31. jan 2020

Veľmi silné..odvážne..smutné...a nešťastné sú tie slová na adresu Ježiša...
Pozor na to...lebo Boh sa vysmievať nedá...
Nie my v tom máme guláš...
Existuje niečo také ako dary Ducha Svätého...ak už sme pri Ježišovi a myslela si dar proroctva...
A k tomu vešteniu...si toho treba preštudovať trochu viac..ak chceš veštice porovnávať s Bohom...a ponižovať ho...až takto...
Tak nech sa páči :
O duchovnom pozadí veštenia sa zmieňuje sv. Cyril Jeruzalemský (+ 386 – 387) v Mystagogických katechézach:
„Veštenie, prorokovanie alebo amulety či písanie na lístie, mágia alebo nejaké iné zlé umenie a všetky takéto sú službou diablovi. Varuj sa takýchto vecí.“
V tom istom duchu sv. Tomáš Akvinský v Sume teologickej píše:
„Každé veštenie používa na predpovedanie budúcich udalostí nejaké rady alebo pomoc démonov. A buď výslovne vyprosuje, alebo bez prosby človeka sa démon tajne vmieša a predpovedá nejaké budúce udalosti, ktoré sú ľuďom neznáme.“ Preto konštatuje: „Veštenie vo svojich rôznych formách je pokladané za ťažký hriech.“
Nezmenený postoj k vešteniu vyjadruje aj Katechizmus Katolíckej cirkvi:
„Treba odmietnuť všetky formy veštenia: uchyľovanie sa k satanovi alebo k zlým duchom, vyvolávanie mŕtvych alebo iné praktiky, o ktorých sa mylne predpokladá, že „odhaľujú“ budúcnosť (porov. Dt 18, 1; Jer 29, 8).
Používanie horoskopov, astrológia, čítanie z ruky, výklad predpovedí alebo osudov, jasnovidectvo a uchyľovanie sa k médiám prejavujú vôľu mať vládu nad časom, nad dejinami a nakoniec nad ľuďmi a zároveň túžbu nakloniť si skryté mocnosti.
Sú v protiklade s úctou a rešpektom spojenými s láskyplnou bázňou, ktoré sme povinní mať jedine voči Bohu“ (čl. 2116).

juhseverzapad
31. jan 2020

@marymariamary Nechajte si vášho boha a ja sa nadaľej nehanbím povedať, že Kristus bol obyčajný človek, ktorý mohol mať nejaké liečitelské schopnosti a schopnosti vidieť do budúcnosti, len sa narodil v blbej dobe a s jeho pokrokovým zmýšľaním nemal šancu. A aj dnes sa rodia ľudia s týmito vlastnosťami, ale už sú podľa veriacich pod vplyvom diabla 🤦

marymariamary
31. jan 2020

Je v tom veľký rozdiel...dary Ducha dostávajú pokorní...a tí majú dar proroctva..dar uzdravovať...
Sú to dary od ducha Svätého...
Bolo tímto ľuďom povedané...zadarmo ste dostali..zadarmo dávajte...
A v tom je rozdiel.
Od veštice..ktorá sa oháňa krížmi..obrázkami svätých..dá si za to zaplatiť..a svoju moc dostáva skrze mágiu a zlých duchov...
Áno..Boh sa tak ponížil..že prišiel na svet ako slabé dieťa..žil tu ako človek..chcel nám byť podobný...
Neprišiel ako tyran..lebo to by bola viera z donútenia..strachu...
A už by to nebola pravá viera...dal človeku slobodu...
Nech si vyberie...komu chce veriť...
Tak by bolo aspoň pekné od vás keby ste druhýkrát aspoň vážili trochu svoje slová. Nik vás neodsudzuje za to že ste neveriaca..
Poznám mnoho neveriacich..a sú mi príkladom..
A k tomu vešteniu..dopytovaniu : poznala som chalana ktorý s tým dorábal...
Nechceli by ste vidieť čo to s nim robilo...chudol..nespal..triasol sa..mátalo ho v dome...konflikty..nenávisť medzi najbližšími..nevedel sa uplatniť v zamestnaní..až do zelena farbu mal...no des a hrúza...

juhseverzapad
31. jan 2020

@marymariamary No a ako vy viete, ktorý veštec, či liečiteľ nie je pokorný a dostal túto schopnosť do daru? Hádžete všetkých do jedného vreca.
A iba blázon bude vyvolávať duchov. To sa nesmie.

terezka1947
31. jan 2020

@juhseverzapad ale ty si kludne ver,v co.citis.
Nikto ta predsa do nicoho nenuti.
No napr.ja sa vyjadrujem k urcitym temam iba vtedy,ked mam aspon sajnu a co tam.ide.
Diabol existuje....je na nas,comu uverime.

juhseverzapad
31. jan 2020

@terezka1947 Ty vieš o veštení asi ako dieťa o práci rodičov. Vyjadruješ sa tu hneď aké je to zahrávanie sa s diablom atď. Autorka sa na to nepýtala.

lenocka12345
31. jan 2020

ja sama si veštím , nič komplikované , hlavne aby som dostala odpoveď na otázku , nepoužívam klasický tarot , ale viem si napríklad vytiahnuť len jednu kartu, ktorá mi odpovie , som spokojná 🙂
keďže v Boha neverím , drísty o diabloch a Ježišovi mi písať nemusíte , vy s tým míňate energiu a ja sa budem iba smiať 🙂

gir
31. jan 2020

Mňa zaujala jedna veta zo sv. písma, keď Ježiš povedal: tvoja viera ťa uzdravila. Nie,, ja som ťa uzdravil". Máme v sebe silu meniť seba a veci okolo seba a nie spoliehať sa na žvasty.

terezka1947
31. jan 2020

@juhseverzapad myslis?

haanovajana
31. jan 2020

Mne čo povedala veštica,tak všetko sa mi splnilo.Po čase som si spomenula a hovorím si,však všetko sa splnilo,ohladom práce o dieťati,aj pohlavie určila,veľa veci.Povedala že,dostanem výpoveď do mesiaca,aj som ju dostala.

juhseverzapad
1. feb 2020

@terezka1947 Áno myslím a neposielaj mi srdiečka, že sa za mňa modlíš. Ok?

erickatt
1. feb 2020

@anonymka11 ano dala, x rokov dozadu. Mala pravdu na 99%