Čo znamená, keď vás váš muž zhodí pred jeho kamarátmi?

27. dec 2021

Ahojte. Čo znamená keď vás váš muž zhodí pred neho kamarátmi kde je dotyčná aj žena ..?
Napríklad. Rozprávam že sa mi darí v bicyklovaní,že mám lepšiu kondičku (chcem sa trochu pochváliť)a muž povie ale kdeže ten kopec si ledva vytiahla..prvá rana pre mňa.
Ďalej ,chcem ísť domov už sme dohodnutý že ideme ale 👆jeho kamaráti zavelia že ešte nie ..tak nejdeme. Proste ignorácia. Podotýkam sú to krčmovy kamaráti a nie blízky

petamich
27. dec 2021

prepac ale napr. v tom prvom priklade ty si ho vlastne zhodila prva a holt chlapske ego - ty povies, ze mas lepsiy kondicku a on ti zakontruje, ze to nie je pravda

co sa tyka nerespektovania dohod, tak to je ina tema 🤷‍♀️ ale aj mne sa to uz xkrat stalo v opacnom garde a muz z toho dramu nerobi alebo ma doma upozorni, ze ale pojdeme ked sa dohodneme

autor
27. dec 2021

@petamich ako s ho zhodila ja?

rude_baby
27. dec 2021

@petamich ale to bolo myslene skôr tak, ze ma lepšiu kondičku ako predtým, ako začala bicyklovať, nie ze ma lepšiu kondičku ako jej muž... A to nie je zhadzovanie.

autor
27. dec 2021

@rude_baby presne tak to bolo myslené..pochválila som samu seba pred nimi ale muž namiesto toho aby povedal že áno ,tak ..

autor
27. dec 2021

No,cítila som sa trápne ,už len skrz tú ženu tam čo bola s nami . Niekedy mi to prišlo akoby ma chcel pred ňou len zhadzovať

rude_baby
27. dec 2021

Chápem, ako si sa cítila, muselo zo byť nepríjemné ... Ja by som sa to snažila otočiť na srandu, ze hej, kopec som ledva dala, ale inak som ako Sagan 😆

dskjhfdlkdjhl
27. dec 2021

No, hlavne sa porozpravaj s manzelom, lebo jedine s nim si to musis vyjasnit. Je uplne jedno, co Ti tu my popiseme, ak zlyhava vasa komunikacia.

bmuller
27. dec 2021

a ta dotycna zena ma aku kondicku, vytiahla by to vobec? 😉 takze netreba si vsetko pripustat, chlapi su obcas ako teliatka a ani si to neuvedomia. teraz to prehryzni, keby sa to opakovalo, musis mu povedat, ze je ti take nieco neprijemne...

elizabet173
27. dec 2021

možno si chce zvyšovať svoje ego na úkor teba, možno sa mu nepáčilo, že sa potrebuješ ty vyťahovať pred jeho kamarátmi, kto vie. Ale ak by sme boli dohodnutí, že odchádzame a on by naďalej zostával s kamarátmi, tak by som sa ho ešte raz spýtala, či ide, ak ignorácia, odišla by som sama a pýtala sa sama seba, či som neurobila chybu pri výbere partnera, už len tí krčmoví kamaráti sú mne osobne proti srsti

petamich
27. dec 2021

@rude_baby aha ja som to pochopila inak, neviem ako to bolo povedane tam, mozno to aj on pochopil tak - a ak nie, tak potom ano asi by ma to zamrzelo tiez 🤷‍♀️ a ak by to robil pravidelne, tak by som to doma otvorila ako temu, ci si to vobec uvedomuje - lebo chlap, ale to uz si autorka toho svojho pozna

roja01
27. dec 2021

Ja by som to s tou kondickou nedramatizovala, ved sa tak moc nestalo, ale doma by som mu povedala, ze ma to velmi mrzelo a nebolo to od neho celkom OK.
Co sa tyka dohod o odchode, mam za to, ze sa to aj tebe niekedy podari, az ti bude na akcii dobre, a muz bude chciet uz odist. Ak si myslis, ze nie, tak sa o tom porozpravajte. Dohodnite sa max. kolko minut po urcenom case je mozne akceptovat. Ved vopred clovek nevie, ako sa bude citit ...

andrejka1974
27. dec 2021

Nikdy chlapovi nehovor že je v niečom lepší chlapské ego je ťažké jednoducho to musíš povedať ľahšie aby jeho ego neupadlo

lija22
27. dec 2021

mne to pride ako neohrabany pokus o vtip. Moj muz by tiez okomentoval, ze kopec som ledva vyliezla a este by mi pridal. Ale mna by toneurazilo, my sa casto podpuchujeme takze pride na to ako je to u vas a ci nechcel byt za vtipneho. dohoda kedy ist domov, nuz ked sa dobre sedi aj my porusujeme dohody. tieto priklady, co si uviedla mi nepridu ani hodne zamyslenia

danica2711
28. dec 2021

veď si to preber s ním! Tu ti to každá zhodnotí inak a si tam, kde si bola! Navyše vás nepoznáme, váš vzťah, váš zmysel pre humor, vašich známych...

erickatt
28. dec 2021

Mala si povedat, ako ty minule po 5 minutach v spalni...

autor
28. dec 2021

@danica2711 to nevidí moji známy ale jeho .iba jeho

elizabet173
28. dec 2021

prečo si vlastne s ním? Nepáči sa ti, že ťa zhadzuje pred kamarátmi, aj keď mne to až také hrozné neprišlo, viac by mi vadili jeho krčmoví kamaráti, to, že nemáte spoločných priateľov, že neakceptuje tvojich, ale len jeho, že nedodrží slovo, keď sa dohodnete

andreatytler
28. dec 2021

Jasne ze by sa mi nepacilo ani jedno. Vobec si neviem predstavit iny dovod, preco by mal dodat ten komentar o tom ze si ledva vysla na kopec ako ten ze ta chcel zhodit. To druhe ako ta ignoroval, mozno uz bolo nafuknute z tvojej strany, lebo si uz bola nahnevana.
Vies kazdy clovek ma nejaku bolacku, nejaky problem ktory si lieci a kompenzuje ako vie. Je mozne ze si neuvedomuje ako ta jeho poznamka a ignoracia ranili. Treba mu to vysvetlit a poziadat ho aby to uz nerobil.