Čo ste si obliekli na prvé rande?

30. aug 2021

Co by ste si obliekli na 1. rande aby som neposobila vulgarne ale zase nie velmi nudne …..
Dajte nejake Vase overene rady 😉

martinkatinka
30. aug 2021

Podla toho v akom veku a kam by sme sli .

autor
30. aug 2021

@martinkatinka 26 a on 35

sense
30. aug 2021

Záleží kam by sme šli ale hlavne v tom, v čom sa cítim dobre

sona96
30. aug 2021

Veľa záleží od prilezitosti, kam ťa pozval? Bicyklovacka, bar, večera, zmzlina, prechádzka v parku?

autor
30. aug 2021

@sona96 bar / restauracia

savanna
30. aug 2021

Dala by som si nieco pohodlne, v com sa citim dobre. Nic vyzyvave ani by som sa prilis nenahadzovala. Prilis sa tym netrap, ak sa mu mas pacit, budes sa mu pacit aj vo vytahanom svetri. A ak nie, tak to ani saty za tisicku nezmenia. Hlavne, aby si bola sama sebou 🙂.

prea
30. aug 2021

Podľa toho čo od neho chceš a ako ho vnímaš… najlepšie sa mi osvedčilo byt sama sebou na nič sa nehrať ani sa špeciálne nepripravovat ak je to ten čo to má byt zaujmes ho aj vo vreci ☺️

matka1961
30. aug 2021

Čierne legíny a čierne tričko s nápisom F.B.I :D hlavne ja som sa chcela cítiť pohodlne a keďže sme boli obaja na rovnakej vlnovej dĺžke s humorom bolo to nakoniec aj vtipné :D

lindusss2016
30. aug 2021

Dala by som si to, co bezne nosim. Dlhu suknu a tricko, alebo saty 😊

eskop
30. aug 2021

Ja som mala čierne kozenkove gate aj bundu a čižmy na opätku, bol december.. teraz by som si dala cez deň šaty a sandále s na vecer rifle sandalky na podpätku a nejakú voľnú košeľu

ivkazba
30. aug 2021

Obliekla by som si to, čo nosím bežne. Mimochodom, s ex sme mali prvé rande na kúpalisku, takže na prvom rande s ním som mala plavky. 😆😆

margotka33
31. aug 2021

Moje rande bolo veľmi dávno v lete.. dala som si pekné biele šaty s kvetmi a k tomu zladila sandálky a kabelku.. šaty boli na ramienka... Rande dopadlo dobre 🙂

brita7777
31. aug 2021

Hlavne sa neopi 🙂 cierne saty zaujmu vzdy , dlzka tak nejak decentne nad kolena 🙂

bubinko1506
31. aug 2021

Mala som ciernu suknu, cerveny top a cierny svetrik - manzel bol moj sef a na rande sme isli hned po praci😉

elizabet173
31. aug 2021

už to bolo dávno, nepamätám si presne, ale určite niečo, v čom som sa dobre cítila, zrejme nohavice a nejaký top, určite nie sukňu. Skrátka oblečenie, ktoré nosím bežne a ako sa poznám, tak asi prvé, čo mi prišlo pod ruku, aby som nemeškala hneď na to prvé rande 🙂 Nijako výnimočne som sa nechystala, úprava zovňajška ako do práce.

simca06022011
31. aug 2021

zalezi ake ste typy... zbytocne sa nahodis do little black dress, ked prides na rande s chlapom v rifloch a flanelovej koseli. A zase ak nenosis sukne/saty, tak isto nemusis teraz. Oblec si to co bezne nosis. Keby si sla s kamoskami do baru, co by si si dala na seba?

desore
1. sep 2021

Do akej restauracie idete a s akym typom muza?
Holt pri poistovacom poradcovi sa musis vyobliekat tiptop, lodicky, bluzka, 100% makeup, nechty... Atd
Ak bude kamionista (prepacte, ak niekoho urazam) dress code moze byt ovela uvolnenejsi.
Hlavne nie extra kratku minisuknu, vystrih az po pupok, aby si neposobila lacnym dojmom.

elizabet173
1. sep 2021

@desore nie je to celkom tak, niektorý poisťovací poradca a kľudne aj riaditeľ podniku je rád, že z obleku vylezie a dá si kožené nohavice, čižmy, bundu, zoberie prilbu, sadne na motorku a ide na rande. A vôbec nemusí byť zaťažený na lodičky, blúzku a 100% makeup, ale privíta rád veselé stvorenie v batikovaných šatách s dlhými rozpustenými vlasmi a sandálach gladiátorkách. Oblek nosí preto, lebo to vyžaduje jeho zamestnanie. Hlavne je neštylizovať sa do niečoho, čo žene nie je vlastné, lebo pôsobí komicky.

desore
1. sep 2021

@elizabet173 Urcite su aj taki, ale pochybujem, ze do restauracie, kde ma byt rande, by prisiel v motorkarskom obleceni. Jedine, ze zena je tiez motorkarka.
Priznajme si, ze zenska noha posobi elegantnejsie, dlhsia a sexi v lodickach ako v ortopedickych slapkach, aj ked su to Birkenstocky.

veronice
1. sep 2021

Sportove tricko, cyklisticke nohavice, prilbu a tenisky. Nase prve rande (a prve osobne stretnutie vobec) bol cyklovylet 😁👍 po roku si ma vzal a uz cakame druheho potomka 😉❤️

elizabet173
2. sep 2021

@desore určite ženská noha pôsobí elegantnejšie v lodičkách, len nie každý muž uprednostní tie lodičky

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
desore
2. sep 2021

@elizabet173 V tomto mam opacny nazor, ale sto ludi, sto nazorov.
Lodicky nemaju radi niektori nizki muzi, trpia komplexom.
Dufam, ze sa bavime o muzoch nad 28-30. 😆

elizabet173
2. sep 2021

@desore jasné, veď každý má právo na svoj názor a bavíme sa o mužoch nad 40 rokov. Zhodou okolností sme mali nedávno takúto debatu na jednej oslave okrúhlych narodenín našej známej a nebola v reštaurácii, lebo jej partner, riaditeľ podniku (preto som to písala vyššie o tej motorke, lebo ma napadol práve on) neznáša tie škrobené oslavy, obleky, šaty, lodičky, možno práve preto, lebo ich má okolo seba po celé dni dosť. Svoju partnerku - oslávenkyňu má najradšej v štýle divá Bára. Tak nám hneď oznámili pri pozvaní, že oblečenie neformálne. Môj partner na to zareagoval že chvalabohu, lebo je v tomto rovnaký, mimochodom má takmer dva metre. Ale samozrejme, že každému mužovi sa páči niečo iné, tak ako každej žene.

elizabet173
2. sep 2021

@tomyhardy tá vôňa je veľmi dôležitá aj pre ženu, aby muž prišiel voňavý, samozrejme nie tak, že má problém s ním vydržať vo výťahu. Ja si ešte všímam zuby, nechty a topánky. A keby môj partner prišiel na prvé rande v saku, tak by bol pre mňa oveľa menej príťažlivý, ako keď prišiel v rifliach a tričku, jasné, že nie od Číňanca 😎 . Ale zoznámili sme sa pri športe, takže sa dal predpokladať aj štýl obliekania. Mne šaty pochválil len raz za všetky roky, keď sme išli na svadbu a to som skoro odpadla.

jaskolka
2. sep 2021

Normálne to, v čom sa cítiš dobre. Ak si šatovy typ, klasikou nič nepokazís, ak skôr si typ na nohavice, tak aj džínsy s bluzkou a lodickami vyzerajú super.Hlavne bud sama sebou...
Ja som mala prvé rande v pizzerii, mala som legíny, jemnú tuniku a nízke čižmičky (bol október)
On rifle a športovú košeľu. Všetko v pohode, teraz sme už manželia☺️

bona_dea
2. dec 2021

@desore pri poistovacom poradcovi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 prepac, mi zabehlo normalne. Dva roky som zila s takym poistovacim poradcom, co si myslel, ze kvoli nemu budem pomaly v lodickach a sukni namakeupovana este aj v nedelu stat pri sporaku, ale sam bol chudak.
Co je poistovak nejake terno, ci co? To si len oni myslia 🤣.