Čo so myslieť o takom človeku?

sunnyfunny
3. júl 2016

Ahojte,co si myslite o cloveku,chlapovi,ktory pocas hadky tlaci svoju tvar k zeninej?Jedenkrat ju uz aj stuchol pocas hadky zozadu,hodil jej do tvare uterak.. 😨 😔 ako by ste sa zachovali?

janinah
3. júl 2016

utiekla by som...navždy....každý tyran začína štuchnutím a potom je to už len horšie ☹

domibeyoutiful
3. júl 2016

O takom človeku (určite nie chlapovi) si myslím to, čo každý súdny človek, že nemá všetko OK v hlave, je násilnícky a ruky preč od neho. Ja by som skôr predniesla otázku, čo si myslieť o človeku, ktorý opíše podobú situáciu a nevie? čo si myslieť, alebo skôr nechce vedieť. Takéto veci sa jednoducho neprehliadajú, nesedí sa a nečaká na zázrak ako sa daná osoba čarovne z večera do rána zmení a po 10 rokoch a 1 000 bitkách prichádza nato, že som mala odísť už pri prvom náznaku.

pribinak
3. júl 2016

Ak s tym človekom žiješ, tak utekaj cim skor prec
Je to fyzické násilie

mimi1237
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kllamarka
3. júl 2016

Ze fuj. Tipek si rad dovoluje na slabsich. Pri 2m chlapovi by sa asi od strach posr*l.
Ale slabsi-neslabsi, ty si navyse ina kategoria - zena. Totalna neucta.

oslo1
3. júl 2016

Ten chlap je agresivny. Tvar tlaci na druhu osobu, aby ju zastrasil, ukazal svoju dominanciu a mal navrch v situacii. Zene by som poradila, nech od neho odide a spali vsetky mosty. Nic pekne ju s nim nevaka, maximalne farebna buducnost v podobe jej podliatin

mima4
3. júl 2016

@sunnyfunny psychopat

janka54321
3. júl 2016

Fu...to takemu cloveku to musi inak preskakovat...cisty psychopat podla mna, ktory sa vyziva v tom, ze nahana strach...utekat a mat s nim pokoj

jana_eyre
3. júl 2016

Že nezvlada svoje nervy držať na uzde a ma v sebe veľa agresie..

jadelka
4. júl 2016

Co si mame mysliet? Ze je nasrnany pocas hadky. A ma vybusnejsiu povahu. Povedz mu,ze v partnerstve by fyzicke prejavy trestu byt nemali,nie si jeho dieta,ani majetok. Dospeli sa pri hadke nebiju,ale spolu diskutuju. Ak to nepochopi a tebe to vadi,rozid sa s nim.

angelina1986
4. júl 2016

Podla mna,zalezi preco sa tak zachoval..ci tak reagoval kvoli malickosti alebo kvoli vaznej veci napriklad nevera..musis pozerat aj na seba,ze ci si nevyprovokovala na jeho citlive miesto..neobhajujem tym nasilnikov,ale niektori chlapi si tiez nechcu nechat skakat po hlave,ked ich manzelka alebo priatelka neberie vazne..skus sa s nim o tom porozpravat..poznam aj take zeny,ktore ako keby chceli,aby ich muz raz za cas zmlatil 🙂 ale to su uz podla mna tie zeny same psychopatky🙂

ullala
4. júl 2016

Ze je nervak.

emilia25
4. júl 2016

To su len zaciatky.neskor uz budu aj facky.no utekat od takeho co najdalej.

natalym
4. júl 2016

Ja ako by som sa zachovala?
Hlavne by som mu ukázala, že sa ho nebojím aj za cenu príp. napadnutia, to by som potom riešila na polícii a dotiahla to do konca.
Takýmto treba len ukázať, že sa ich nebojíme..............

simik14
4. júl 2016

Psychopat ako vysity

misel0806
4. júl 2016

To nenu chlap ale hovado... Pri sebe mensom naznaku agresivity by som utekala kade lahsie a necakala by som nato aby ma zacal otlkat,,lebo stuchanie je len zaciatok utrpenia a bolesti.. 😗

n0mi
4. júl 2016

Dovtedy si to bude dovolat, dokym sa zena necha. Treba razne zakrocit, kopnut ho do riti a nech sa realizuje niekde inde.

n0mi
4. júl 2016

*dovolovat

marusia12
4. júl 2016

... ja osobne by som mu asi tresla.... nie som z tých, čo na seba nechajú kričať, som vcelku vysoká, takže asi by tú facku nečakal....

katarinamarkova
4. júl 2016

@sunnyfunny prečo sa hádajú? čo je príčinou hádok? je to vážny dôvod? je to banalita? žena sa spárva kludne? alebo histericky jačí?
čo by som spravila ja? zbalila drahému ten uterák aj so šamponom a zubnou kefkou, mobilom a peňaženkou so slovami, že toto si môže ísť skúšať na inú.