Čo si o tom myslieť?

lenkaa222
29. aug 2021

S mm sme už dlhodobo... posledne dva tri týždne mi začala písať dievčina o päť rokov mladšia od neho čerstvo vydatá ohľadom hodiniek..ale z hodiniek bolo ďalšie písanie o voľnom čase športe zamestnaní...ona vie kto som ja koho mám manžela poznáme sa zo školy z videnia...MM tvrdí že si len píšu nič podstatné pre neho to nič nie je a že ona je vydatá on ženatý..MM má dar reči s komunikáciou nemá problém..mám obavu že to zájde ďaleko aj keď len skôr v tej komunikácii že aj budú písať iné veci.. flirtovne ..vyznania...čo robiť?

michaela789
29. aug 2021

@lenkaa222 čo chceš robiť? Z toho čo píšeš nevyplýva, že by sa niečo dialo. Ale stíhačkuj ďalej a možno sa začne.

majusikk
29. aug 2021

@lenkaa222ne sa to tiež u môjho manžela nepáčilo povedala som mu a ukončil to

lenkaa222
autor
29. aug 2021

@majusikk tiež som mu to povedala ale on nato že nič zlé nerobí a keď by sa to tiahlo nevhodným smerom tak to ukončí...

pribinak
29. aug 2021

@lenkaa222 Hm, povedala by som mu, že je to maximálne nevhodne, aby si že aty chlap vypisoval s výdatnú ženou
A te to nehodlas tolerovať, nech si vyberie, ty alebo iná, ale sakra rýchlo

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkaa222
autor
29. aug 2021

@cocolino234 v podstate povedal...

timing
29. aug 2021

Taketo vypisovacky vo vztahu nemaju co robit v manzelstve. Nech ten cas venuje Tebe a nie cudzej zene. Kludne mu napis ze je to extra nevhodne a ze ma v hlave velmi pomylene ak to nazyva normalnym. Ani jemu by sa nepacilo ak by si pocas dna noci vypisovala s cudzim chlapom, a ten cudzi chlap by na teba skusal svoje tahy. Nech si rychlo rozmysli ci v tom chce pokracovat. V tomto pismenkovom vztahu je veeelmi tenka hranica kamaratske pisanie/ flirt.

deti95060810
29. aug 2021

@michaela789 si taká tolerantná aj voči vlastnému manželovi - partnerovi ? či len na nete keď sa jedná o cudzích mužov....🙄

krisbar
30. aug 2021

By som sa ho spytala ci by bolo ok keby si si ty s nejakym chlapom pisala...

lenkaa222
autor
30. aug 2021

@krisbar povedal že pokiaľ by som mu to vysvetlila tak áno...
Už ale povedal že jej nebude odpisovať...no nejak mu to neverím

krisbar
30. aug 2021

@lenkaa222 tak pokial je vo vztahu porusena dovera tak bohuzial je to vacsinou cesta k rozchodu.....

naniki
30. aug 2021

@lenkaa222 ešte nikdy také vypisovanie neprinieslo nič dobré !! Ak by ho to nebavilo,nevenoval by takému písaniu ani minútu ..... to si potom nezáväzne môže každý písať s každým priateľom / priateľkou - isto ich má a aj ty....

marcela64
31. aug 2021

Vo vzťahoch ak sú zapojené aj nejaké sociálne siete to celkovo dobrotu neprináša.

lenkaa222
autor
31. aug 2021

@marcela64 no len dnešná doba a sociálne siete je celkovo jedna pohroma

naniki
31. aug 2021

@lenkaa222 áno - iná doba už nebude - IT je všade a stále viac zdokonalená- pred rokmi nebolo ani nastavenie Tajný chat a Systém miznúcich správ.V účte Google play si môžte nájsť aktivitu - Aktivity play - a tam nájdete prierez všetkého - celej aktivity.Výpis hovorov je dalšia výborná pomôcka. Napokon dual SIM card tiež slúži mnohokrát na iné účely,než načo by slúžiť mala.65% manželstiev sa rozvádza z dôvodu chatovacej nevery - ktorá sa samozrejme rozvinula aj v reálnej rovine. Nenávidím slovo stíhačka !To čo toto slovo vystihuje? Nemyslím si,že žena,ktorá má isté podozrenie - nemá právo presvedčiť sa ,že sa mýli - a požiadať svojho partnera o nahliadnutie do jeho korešpodencie ( nemusí ju čítať ).Lebo kto chce - oklame vždy - sofistikovane !Napr. SIM karta je najjednoduchšie ! A ukáže vám všetko v telefóne,lebo si prepne podľa potreby.To iba na margo žien,ktoré sú tak naivne dôverčivé - mnohokrát práve v prípadoch,keď by ste to z partnerovej strany nečakali......