Čo si mám myslieť o priateľovi?

25. jan 2021

Zdravim. Chcem si vypocut vase nazory lebo uz sama neviem co si o tom mysliet. Partner je stale taky ze tvrdi ze ma malo volna pritom ma 3 dni po sebe volno a 2 dni pracuje. Ze vraj to volno si ani neuzije lebo ked hra hry ze nema cas na knihy a filmy a potom nema cas na veci v domacnosti a na mna.......proste ze ma malo casu na vsetko z tychto vymenovanych veci.....Ja to nechapem. Povedala som mu nech vstava skor a ne o 10 rano.....vzdy mi povie ze to nechapem......ze on chce mat take volno ze uz bude mat pocit ze nic nemusi robit.....akoze????? Ja som uz v koncoch. Potom je z toho podrazdeny a pred spanim mi zaveli ze zase nic nestihol :D Mne je to uz aj na smiech. Podotykam ma 29 rokov......vzati nie sme aby bolo jasne.....ja len nechapem tomuto jeho zmyslaniu......ja mam este menej volna jak on a nemam pocit ze by som nemala na seba cas alebo co alebo na ine veci......stretli ste sa s niecim takym uz...? Lebo ja neviem ci sa uz smiat ci plakat lebo taky pristup do zivota je cudny.....:D

ckocka
25. jan 2021

Ludia mávajú rozny prístup k životu. Veď s ním nemusíš zdielať ani prístup ani život.

pribinak
25. jan 2021

Nemáte rovnaké priority. To je celé

bavlnka92
25. jan 2021

veď mu vypni počítač aby nehral hry a môže si pozrieť aj film alebo ísť von.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina1201
25. jan 2021

Ahoj, podľa mňa má voľna až moc, len si ho nevie zadeliť. Nevie si povedať, že tak dnes budem doobeda čítať a poobede pozerať film. Večer sa prejdeme spolu.... buď mu v tom pomôžeš, alebo to akceptuješ, alebo sa s ním rozideš..... Keď prídu deti bude to horšie, ak si teraz nenaučí zadeliť čas, potom bude mať pocit, že potrebuje od toho všetkého utiecť, lebo nemá čas na seba a svoj oddych....

11mirka22
25. jan 2021

Uvedomuje si, že hranie ho oberá o čas, ale miluje to tak moc, že si to neprizná... Začínajúca závislosť...
Osobná skúsenosť. Syn kým sa neodstahoval, tiež nemal na nič čas, iba práca, spánok a hra... Krátko na to, ako sa osamostanil a odišiel bývať sám, zistil, že nemá čas hrať 🤣

deti95060810
25. jan 2021

hranie zaberie sakra veľa času... keby s tým prestal, tak má času a času...

autor
25. jan 2021

jj zijem s nim. no ja toto nechapem ze mi vzdy povie ze ON CHCE TAKE VOLNO ZE UZ NEBUDE MUSIET ROBIT NIC....toto ja osobne nechapem tento vyznam....velakrat som mu povedala nech nehra tie hlupe hry a bude mat aj viac casu mne to skratka pride smiesne ze 29 rocny chlap hra hry a nie 1h denne...ale pokojne aj 7-8 hodin denne.....ale to ze chce sa az tak vyhrat a vycitat a urobit vsetko aby nemusel robit nic mi pride smiesne....som sa ho spytala co chce v taky den robit? len tak lezat? udajne nechapem tomu ze nechce ani lezat vtedy :D :D len proste chce mat pocit ze nic nemusi :D :D :D tak ja neviem mne uz je z toho do smiechu normalne :D :D :D

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. jan 2021

ale nejde o hry on proste ide von a potom povie ze zase nic nestihol....ze ani jeden den nema KLUD....bo raz musi hrat hry raz si musi citat raz musi varit raz neviem co....o toto ide

breznica
25. jan 2021

Ja mám takého istého.nastastie spolu nebyvame,to už by som sedela za vraždu.a aby som sa vyhla komentárom typu "načo som s ním",tak nato, že mi vyhovuje takto žiť, keď chceme byť spolu,tak sme, dáme výlet, túru,dovolenku, keď chceme každý svoj kľud,tak ho máme.
Ale inak presne-ponahla sa domov, lebo si potrebuje nachystať veci do roboty, potom si vypiť pivo, zahrať si hru.... 🤦🙈

autor
25. jan 2021

plno ludi nema volno 3 dni vkuse - ja robim 5 dni v tyzdni a 2 dni volna a on furt ze NEMA VOLNO.....vraj stale musi nieco robit a preto ho nema....ale jak ze musi? 🙂) ved vypnem hru, nejdem si citat a robim nieco ine.....alebo len lezim, ale ani to cely den nechce....ja len baby ze z neho neviem vyjst a pride mi to kus cudne a take jakeby nemal zmysel zivota alebo co......fakt uz neviem :D ze by jeden 29 rocny muz nevedel normalkne rozmyslat a hovori jak nejaky 15rocny.....asi je to banalita pre zivot, ale mne to fakt uz lezie krkom :D som z toho zmätena :D

11mirka22
25. jan 2021

No nemá zmysel života, lebo popri hraní hier ho ťažko nájde... Je stále ako dieťa... Ani to nemá miesto...

bociandy
25. jan 2021

Ahoj, no mne sa normalne mozog zastavuje, nerozumiem jeho zmyslaniu. Ja by som asi z neho bola nervozna, lebo ja neznasam necinnost😀😀 Moj muz tiez obcas hra, ale len cez vikend, tak raz za mesiac na hodku dve. Je to prenho taky relax, to mu doprajem. Tento tvoj priatel je zrejme este fakt dost nevyzrety...🤷‍♀️

autor
25. jan 2021

@bociandy horsie je ze on si mycli ze tieto jeho cinnosti mu nedopraju KLUD a ze to volno jakeby stravil nejakou velmi tazkou fyzickou aktivitou a to mi pride no absurdne az trapne :D :D jak niekto pri citani knih filmoch a hrani hier moze neustale tvrdit ze nema klud a ze nema volno???? :D :D

ckocka
25. jan 2021

Pretože je to jeho pocit a on má na svoje pocity /aj hlúpe/ právo.

jullietka
25. jan 2021

Ach boze. 😁😁A to este nemate deti 😁😁aj moj muz hra hru,kazdy den ale az vtedy ked mladsie spi a ja davam starsie spat. Vyuzije ten cas ze je sam ta hra hru alebo pozera spravy. Pri detoch si musis sakra dobre zmanazovat cas aby si vsetko postihal. Mat 3 dni volnaaaa aaach ako zavidim 😁😁😁 hrat 7-8 hodin je uz zavislost. Ale to ako fakt.

autor
25. jan 2021

cudujem sa ze tu este pisem ale mne je z neho proste smiesno :D :D :D ja mam aktivity a proste ked chcem mat volno ako take ze nic nerobenie tak proste nejdem napr. behat.....ale on aj tak napr. kuka cely den filmy a potom zattepe nemam volno....ale to az vytaca cloveka :D ja mam pocit ze uz z nudy nevie co od dobroty...ze ma toho volna vela a aj tak sa stazuje ze ho nema a pritom len gembli hry....ta ako dovi rozum :D :D :D je to moj priatel ale ja to uz nedavam :D :D citim sa jak pri konverzacii s 15 rocnym chalanom alebo co....

mirka1633
25. jan 2021

A aku radu/info tu cakas? Ze ti potvrdia to, ze mas doma neschopneho chlapa? To asi uz sama vies. Je len na tebe co s tym urobis

petulda333
25. jan 2021

Je to cudne, lebo to robit nemusi. Teda hrat hry a pod. Ale inak, ja by som chcela tiez take volno, ze nemusim nic. Len by som lezala v posteli, citala knihu, dala si vino a potom pocuvala pesnicky. Ziadne hadky, krik, plac, bordel, plienky, varenie, upratovanie, pranie atd atd.

danieli
25. jan 2021

Prepac, povalaca mas doma, az mi tlak stupol🤦‍♀️

elisaeli
25. jan 2021

Tie smajliky, ktore pises, su zbytocne. Skor by mali mat usta naopak. Blika ti kontrolka, ze s tvojim partnerom to nie je v poriadku a blika ti spravne. Ano, mozes sa hrat na chrumkavu a chapajucu a teda mu jeho sposob zivota tolerovat. Alebo sa na takeho lenivca skapateho vykasles a najdes si normalneho muza. Takeho, ktory ti nebude na smiech a rada sa jeho konickami pochvalis alebo ich budete robit spolu. Jednoducho cloveka, s ktorym si budes pasovat zmyslanim, zivotnym stylom. Zivot mas len jeden, nestracaj cas s niekym, kto nie je tvojou druhou polovicou.

zulumilo
25. jan 2021

Toto je len moj nazor-pride mi to, ze si prenho spolubyvajuca s vyhodami- navaris mu, operies mu, postaras sa o domacnost aj o postel 😉 a on??? NIC. Len chce mat svoje pohodlie, svoj pokoj a niekoho kto bude pocuvat to jeho bedakanie a kto mu poskytne full servis bez akychkolvek poziadaviek. Nevyzera to tak, ze chce partnerku, vlastnu domacnost a rodinu. Si vies predstavit zeby ste mali dieta?... To by nedal. A uz by ste isli od seba...

evaachesa
25. jan 2021

Čudujem sa že si ešte s ním a vedieš úvahy o tom jeho čudnom zmýšľaní...to sa pochopiť ani nedá ... A ako teda trávite spoločný čas? A hlavne kedy keď ma iné priority?😒 uff 😳 na tvojom mieste začínam baliť veci buď sebe, alebo jemu 🤷

hopsadobrandejsa
25. jan 2021

Nehnevaj sa, ale tvoj priatel je velmi zvlastny. Este nikde som necital prispevok od zeny ktory by opisoval tak chaotickeho muza ako mas ty.

A nie je nahodou len vecny stazovatel? Ci uz hraje hry, pozera filmy, cita knihy...na konci dna sa aj tak furt stazuje, ze nema pokoj.

Ty dookola pises, ze on tuzi mat klud tak mu prosim ta kup domov truhlu nech si do nej lahne a bude mat naveky svaty pokoj.

Inak prajem vela stastia ak si s nim planujes zalozit rodinu pretoze ak sa teraz stazuje, ze nema na nic cas tak pockaj co to bude za nariekanie ked pride prve dieta. Ty budes musiet chodit k cvokarovi po antidepresiva aby si pri nom nezosalela.

Ja osobne sa cudujem, ze s takym clovekom zijes. Mna by asi porazilo keby sa mi spolubyvajuci denne na nieco stazoval. To by som sa hned stahoval pretoze to su obvykle chori ludia 🙄

jana_eyre_2
25. jan 2021

No proste máš lenivého priateľa, nerozumiete si a je zbytočne s ním zabíjať svoj čas, ktorý s tebou aj tak netravi.. vzťah takto nikam smerovať.nebude a ty sa budeš proste len akože smiať nad jeho.zmyslanim a pritom ti bude do plaču.. proste sa rozidte, ty si nájdi vyzreteho.muza s ktorým bude život za niečo stať a tvoj priateľ ďalej nebude nič robiť keď sa vráti z práce, bude hrať hry a spať..

autor
25. jan 2021

nad koncom som uz dlhsie premyslala ale chcela som vediet aj ine pohlady na vec....predsa len aj pre mna je to nezvycajne a nestretla som sa s tym este....pravdupovediac mam v plane ak sa nic nezlepsi v lete odist....preco az v lete? no popri praci si externe dorabam VS a momentalne mi to vychadza tak, ze je pre mna vyhodnejsie este pockat 4-5 mesiacov, dosetrit na rezervu a odist.....asi to znie kruto....lebo chcela som mu dat aj sancu a tak, ci sa neprebudi z toho "stavu"....ale ako tu citam, asi to mozne nebude, teda to si myslim obcas aj ja 🙂)) viem ze som asi svina a trosku tu situaciu zneuzijem totiz byt kupil on davno pred nasim vztahom a ja tu platim minimum nakladov, pretoze hypoteku a tak samozrejme neplatim....cize si setrim viac menej pre seba......kedze je to jeho.....ale asi to vidim ze fakt odidem....on je mozno fakt taky ze on je tu pan, chce ten svoj klud a ja kedze to ani nie je moj byt, nech sa len staram..... :D a preto tie smajliky, lebo poplakala som si niekedy uz dost a nejako vnutorne uz rezignujem a zaroven sa aj smejem nad mojou hlupostou....ze co tu este robim pri nom.... 🙂)) a pobavili ma aj vase reakcie ze kupit truhlu :D :D to asi zvazim... :D

martina1201
25. jan 2021

Len používaj ochranu aby si za tých pár mesiacov nezostala tehotná s ním. Lebo to sa ti bude ťažko zbavovať sa ho....

miadi
25. jan 2021

Jaj tak to je dilino on nema dost casu ani relax Lebo ho Niekto nuti cele volne dni hrat hry citat alebo pozerat tv a on nic nestiha a chcel by konecne nerobit uplne nic len kazdy den musi na wc a musi sa aj najest musi dychat on je chudak prepracovany.😂stazuje sa asi Lebo ty by si chcela aby nieco Robil stebou niekam ste sli mali nejake plany život.No on robi cele volno vzdy len co on chce na teba kasle ale aj tak nema relax Lebo asi ty tam pindas nech to uz necha a nech sa hra stebou., tak hlavne do leta kazdy den uzivaj antiku a pre istotu aj kondom lebo stymto trudikom mat nahodou dieta 😜budes tu este vtipno smutnejšie temy pisat.

evaachesa
25. jan 2021

@martina1201 hmm podľa mňa nemá čas na takéto telesné aktivity keď musí stihnúť hrať hry, čítať knihu a nič nerobiť...to tam jednoducho nevtesnáš 😅