Čo sa ma budú pýtať na súde s otcom môjho dieťaťa?

believe2
27. jún 2010

Dostala som predvolanie z UPSVaR vo veci maloleteho dietata. Prebieha sudny proces s "otcom" mojho dietata a mna ako matku si predvolali na UPSVaR - chcem sa opytat, co ma tam caka, co sa budu vypytovat, co vsetko budu po mne chciet?

sonazitnanova
27. jún 2010

@believe2 dobry den nicoho sa nebojte urcite ide len o spisanie nieakych nejastnosti a ak sa mozem opytat aky sud prebieha voci otcovi ?urcenie iba vyzivneho ci ine ....

nikolka2
27. jún 2010

Aj ja som bola koli sudu respektive ked som podala ziadost na sud ,,,takze budu sa Vas len pytat ako zijete , kde zijete ake mate stare dieta kolko mesacne nanho minate a konkrettne veci co Vas kolko stoji ,,,budu Vam klast dost vela otazok , ale k veci ,,,proste ten spis co ona s vami spise ,,to da tomu sudcovi , ktory Vas bude mat pri jednani to znamena , ze bude vidiet ake mate vydavky spojene s detatom aby mohol urcit vyzivovaciu povinnost otca🙂 nieje to nic strasne je to banalita ,,,budte bez obav 🙂 ....prajem Vam aby to dobre skoncilo 🙂

salonka9
29. jún 2010

Aj ja som bola kvôli súdu na UPSVaR a okrem horeuvedených vecí, ktoré popísali kočky predo mnou, mňa sa pýtala koľko izieb má náš dom, či máme kúpelňu, WC.