Čo s týmto chalanom?

lucimus
20. feb 2022

Ahojte, prosím napíšte mi vás názor... Píšem si s jednym chalanom už cca 4 mesiace. Videli sme sa 2x. Po druhom stretku povedal, že sa mu páčim a chcel by sa so mnou opäť stretnúť. ( Aj ja som si uvedomila, že sa mi páči a chcela by som to s ním skúsiť) Momentálne to ale nie je možné, pretože pracuje v zahraničí a vráti sa len o niekoľko týždňov. Tu ale nastal problém... Píšeme si menej ako zo začiatku, napíše mi len každý druhý deň a aj to večer o desiatej. Konverzácia neviazne, ale nemôže byť dlhá, pretože obaja vstávame ráno do práce a nemôžeme si dovoliť ponocovať. Napísal mi že ma má rád a chcel by byť so mnou, ale podľa jeho sporadického pisania si, začínam pochybovať. Nechcel si ma pridať ani medzi priateľov na FB, pretože na sociálne siete údajne vôbec nechodí... Tiež si nechce so mnou volať. 🤷‍♀️ Začínam mať pocit, že nemá ozajstný záujem a chce si ma ,, peknými" slovami len ,,udržiavať" .🤷‍♀️ Neviem odhadnúť či je taký hanblivý alebo vypočítavý.. 🙄

edien
20. feb 2022

@lucimus má ženu/priatelku

diamond007
20. feb 2022

@edien presne

dzulli1980
20. feb 2022

Skôr to má rozbehnuté s viacerými kočkami, nie len s Tebou ... ukonči to, o nič neprídeš.
@lucimus

lindous
20. feb 2022

Možností je veľa, ak by som nebrala do úvahy tú, že je zadaný - aj keď mi to skrz tie sociálne siete a volanie napadlo, tak ak sa ti páči a aj to málo konverzácie je obsahovo fajn, tak by som ju popri žití vlastného života, bez nejakých záväzkov a hlbokých citov, kľudne udržiavala, pokiaľ nemáš na obzore niekoho iného a po tých pár týždňoch sa ukáže, ak sa teda vracia na trvalo ... aspoň sa nebudeš musieť sama seba pýtať čo keby a ak to nebude ani potom dobré, stále to môžeš úplne jednoducho ukončiť ... podľa mňa je normálne, že nie je celé dni na mobile, predpokladám, že keď odišiel za prácou do zahraničia, tak tam maká ... ja tiež nie som na vypisovanie s ľuďmi, hlavne keď sa celé dni točia okolo práce a nič zaujímavé sa nedeje ..ak sa nevracia na trvalo, tak by som to ukončila úplne, keďže už teraz ti to nevyhovuje ...

lucimus
autor
20. feb 2022

@dzulli1980 Ahoj, nie som si istá lebo na messengeri je naozaj offline. Naozaj niekdy celý deň. Mne tvrdí, že si ešte s nikým takto dlho nepisal. Že na fb nechodí... V tomto mu verím. Len nechápem prečo keď tvrdí, že sa mu paci a nemá snahu byť so mnou v kontakte viac a nie opačne 🤷

lucimus
autor
20. feb 2022

@lindous Áno musí makať, ale rovnako pracujem aj ja chápeš... A keď ja sa oňho zaujímam chcem vedieť aký mal deň, aj keby to malo byť pár viet, ale pravidelne... Keby sme boli vo vzťahu asi by som očakávala každodenný kontakt.. 💁‍♀️

lindous
20. feb 2022

@lucimus chápem, ale ako hovorím, nie každý je na to vypisovanie, preto by som napr. vzťah na diaľku ja osobne mať nemohla, neviem týmto štýlom plnohodnotne komunikovať ... ale teda je viac než možné, že to neberie až tak vážne ako ty, aj keď sa mu páčiš a chcel by byť s tebou, dialka alebo ktovie čo iné ho brzdí ... neznamená to, že musí klamať ... len že máte iné predstavy o fungovaní a keď už teraz ťa to trápi, tak asi bude najlepšie to nechať tak a ísť ďalej

dzulli1980
20. feb 2022

@lucimus Muži vedia toho narozprávať, keď "lovia" ... za mňa určite nie.

dadulamamula
20. feb 2022

@lucimus nemam z toho dobrý pocit, ruky preč, sukničkar, podľa mňa ani v zahraničí nie je... Zablokovať.

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
20. feb 2022

@lucimus ma malo casu, je vycerpany. vrati sa na slovensko uplne? abo sa tam bude stale vracat?

lucimus
autor
20. feb 2022

@dreamss neplanuje tam žiť.. aspoň o tom neviem. Chodí tak 5 týždňov je tam a tri doma. Ale aj na Slovensku zijeme od seba pomerne ďaleko. 🤷 Bol ochotný za mnou cestovať. Preto nerozumiem tejto komunikácii. Ale napisala som mu teda priamo, čo mi vadí dufam, že to nevezme nejako zle.. ak áno. Vykašlem sa na to. 🙂 Vďaka za rozumný komentár.

smoulingirl
20. feb 2022

Ja si myslím, že tu netreba hľadať dôvody v jeho zaneprázdnenosti, koníčkoch a neviem čom...lebo keď sa chlapovi žena páči a chce s ňou byť, tak ju nenecháva na pochybách. Proste stratil záujem. Pusť ho z hlavy.

madeline1
20. feb 2022

@lucimus tych par tyzdnov kym sa vrati mozes pockat...vypisovat ti predsa nemusi, ved nie ste spolu...ked sa vrati, pokecate viac

ovaaa
21. feb 2022

V žiadnom prípade by som ja nebola čakateľkou 5týždňov za 3 dní...

karolinakr
21. feb 2022

Ppdla mna s niekym žije a ty si bokovka, preto si ta neprida na fcb ani nevola, lebo vedla neho zrovna niekto leži. Single muzov je malo, vacsinou niekoho maju a namotavaju pomimo, nejake percento je verne, a ostatni tak všelijak

balaskovae
21. feb 2022

myslim si ze niekoho ma a aby to nepraslo, obmedzil kontakt s tebou.

ciola
21. feb 2022

Hej presne, so mnou keby niekto komunikoval len o 10tej tak neviem, to je riadne divne.