Čo s kamarátkou, ktorá neustále klame?

timea845
27. dec 2017

Mám kamarátku čo klame až tak že sa v tých klamstvách zamotáva a vymýšľa potom ďalšie a ďalšie. Jeden čas som sa ju snažila kryť ale potom začala klamať už aj o mne a hlavne mne. Keď som sa v tom čo mi povedala/napísala začala hrabať zistila som že sú aj iné scenáre toho čo mi povedala. Bolo mi povedané že bola v nemocnici napríklad ale nebola. Je toto normálne ? Čo mám robiť?

matka1989
27. dec 2017

ak je prispevok skutocny tak naco ti taku kamosku?
ale zaujimave ze take temy tu su s tym ze nick je zalozeny v decembri 2017 ... aeby prazdniny?

alex49
27. dec 2017

pošli ju na liečenie, môže mať psychický problém, schizofrénia a podobne a potom sa odkamoškuj

montemotherone
27. dec 2017

@timea845 nemusí to byť hneď schyza. Existuje aj chorobná konfabulácia. Je to problém 😕 mala by to riešiť s psychiatrom, ale či je schopná uvedomiť si vôbec, že nie je o.k. a potrebuje pomoc

moonlight1210
28. dec 2017

@timea845 odniekial mam pocit, ze presne toto sa tu uz minimalne dvakrat riesilo. Presne toto znenie problemu. Vratane tej nemocnice.

veroniak12
28. dec 2017

@timea845 nechala by som taku kamosku a nebavila by som sa s nou. To kamaratka nie je! Kamaratky nemaju dovod klamat ale prave naopak. Kamaratky pomahaju, vedia vypocut. Na to su kamaratky!

kratucka
28. dec 2017

@timea845 to kamarátka nie je!!!

cerez
28. dec 2017

Treba si urobiť poriadok v priateľstve, lebo nie je kamarát ako kamarát. Kamarátov môžeme mať veľa, ale kamarátov do nepohody je len pár...možno jeden. Od takého človeka očakávam, že sa teší so mnou, smúti so mnou, vie načúvať a poradiť, je úprimný, vie povedať aj kritiku a hlavne nikdy nenavádza na zlé. Bohužiaľ klamstvo je vlastnosť, ktorá narúša dôveru v akomkoľvek vzťahu.