Čo robiť v tomto vzťahu?

terezaaa777
6. jún 2022

Som s priatelom skoro 2 roky, ako sme sa poznali a od vtedy sme spolu,bývame spolu 1 rok, je to tak že ja som este sama vonku nebola ,myslim s kamoskou, priatel si to velmi nezelá,radsej navarim a upracem a cakam ho a ideme spolu niekam,je ziarlivy,vypije si, aj vie byt extremne agresivny, zistila som ze mi klamal a prisahal na rodinu a do oci mi klamal ze nepozna jedno dievca z jeho telefonu a nakoniec sa vyslo najavo ze je to kolegina,video bolo vo vymazaných položkach, uz sa stalo ze ma viackrat oklamal, ja neviem,chce svadbu ,dieta ,to chcem aj ja ale neviem ostala som hotova ze najprv nevie kto to je a potom sa priznal horko tazko,preco ma teda klamal? Lubi si vypit.ked ma poziada o ruku nahodu

terezaaa777
autor
6. jún 2022

ja 29 on 31

marcellka32
6. jún 2022

Ľúbi si vypiť....toto by som ja netolerovala

tyaja5
6. jún 2022

to ako vazne? budes s niekym kto si "lubi vypit" a potom vie byt aj agresivny, no co ja viem...

pribinak
6. jún 2022

Lubi si vypiť a vie byt extrémne agresívny …..ďalej som ani necitala

Utekaj preč a rýchlo

Akebo vieš čo? Urob si aspoň 2 deti a potom plač že tvoj život je v troskách

viestta
6. jún 2022

Ziarlivec, manipulator, ktorý ešte chlasce. Bal kufre kým nemáte deti.

beatinka
6. jún 2022

Odpoveď sa ti nebude páčiť, ale s tým asi rátaš, keď sa pýtaš tu… Utekať kade ľahšie. Klame, žiarli, obmedzuje ťa, pije, je agresívny… nie ste manželia a správa sa takto? Čo myslíš, keď sa zaňho vydáš, zmení sa mávnutím prútika na ideálneho manžela a otca? Bude len horšie! Zdrhaj ako sa len dá!

nikaeli
6. jún 2022

opýtaj sa samej seba - je toto vzťah, po akom túžiš? o akom si vždy snívala? vieš si predstaviť svoju budúcnosť so žiarlivým alkoholikom a klamárom, ktorý si neželá, aby si šla von?

nikayla
6. jún 2022

🏃🏃🏃 už by ma tam nebolo....

rusalinka
6. jún 2022

... Klame, žiarli, obmedzuje ťa, pije, je agresívny = ideálny chlap, ber!

sense
6. jún 2022

Keď už si vie teraz vypiť a byť agresívny určite by som neplánoval svadbu a už vôbec nie dieta

terezaaa777
autor
6. jún 2022

na jednej strane je uzasny ale na druhej mu smavnu oči a je zle, aj sa uz bojim nikedy, ze sa pichne nožom ked s nim nebudem lebo sme sa pohadali, otvoril okno ze chce vyskocit a tak ale pytal sa ma na to aku chem svadbu a tak,.. viete co je najhorsie ze ho milujem ,preto píšem

renka30
6. jún 2022

Ľúbi si vypiť, žiarli a nechce, aby si chodila s kamoškami von. Tak s takým svadbu a dieťa určite nie, jedine, že chceš byť dobrovoľne týraná žena.

melanta
6. jún 2022

No pozri, toto sa ti ozaj nebude páčiť, čo napíšem. Al chlapi, ktorí si ľúbia vypiť, sú agresívni, sú žiarliví, si hľadajú hlúpučké naivky a chuderky, ktoré im budú robiť doma matrac a slúžku. A evidentne takú v tebe našiel, inak by si s ním už dávno nebola a nieto ešte písala, že sa chceš vydať a mať dieťa s ním.

solange7
6. jún 2022

@terezaaa777 je to dement. Bud sa s nim rozides, alebo si budes za 10 rokov trieskat hlavu v bezvychodiskovej situacii, ze ti ubral kus zivota idiot.

marcellka32
6. jún 2022

Nevyskoci z okna neboj sa, a keby aj skočil, ty nie si za neho zodpovedna....ty si hlúpa, keď s ním zostanes

slniecko66
6. jún 2022

@terezaaa777 ach dievca. To vazne?
Ved ho milujes zostam s nim. To nevadi, ze sa vyhraza ze sa zabije, pije, zakazuje ti kamaratky, je agresivny.
Raz ta mozno aj zbije.
Ale planujte spolocnu buducnost. Svadba bude urcite krasna 😂

pribinak
6. jún 2022

Ver tomu že je to zbabelec a nikdy by z toho okna nevyskocil. To je len taký cirkus.

Vola sa to emočne/citové vydieranie. Manipulácia.

Je o tom kopec literatúry, skús si niečo prečítať

lujza123
6. jún 2022

Co robit ked je k*kot ale aj tak ho milujes?
Asi len svadbu, 3 - 5 deti a potom dookola zakladať nešťastne témy na koňovi.

retatka
6. jún 2022

A ty ho poslúchaš ako psík ?Musíš byť riadna zúfalka .Zakazuje ti kamošky?Pamätaj si ,nikdy nepristupuj na hru žiarlivca .Hrdo si mala ísť s kamoškami a nie ako puťka ho poslúchnuť .Teraz by boli kamošky ,neskôr rodina až tá odreže úplne od sveta.Práve si si dobrovoľne zbabrala život so psychopatom ,no ešte môžeš ,,prežiť ,, bez ujmy na zdraví ,keď budeš utekať len čo ti sily budú stačiť …

janickacrazy
6. jún 2022

@terezaaa777 preboha žena, čo je na nom také užasné? ked je triezvy, tak je na teba milý? inak už to, že pije by mi vadilo, že je žiarlivý, to tiež a ešte vie byť aj agresívny? Vieš si predstaviť s ním mať dieťa? Vieš si predstaviť, čo by sa v tej malej hlavičke odohralo, keby vidí svojho otca, ako ide skočiť z okna? Toto chceš pre svoje dieťa? Zobuď sa, žena a utekaj od neho!

tinkavvv
6. jún 2022

Bez dievca, bez. A cim skor.

xena0
6. jún 2022

Žena, skončí to skôr ako si s ním spravíš deti a vezmete sa... Naozaj to není v poriadku že vie byť agresívny, nedovolí ti stretávať sa s kamoškami, pije!!! Láska nelaska...toto nie, prečítaj si diskusie koľko žien tu píše majú deti a nemajú kam odísť od manipulatora, alkoholika.. nechci byť ďalšia... Už teraz pred svadbou a deťmi to není ideálne, potom bude len horšie

ibajaanikiny
6. jún 2022

@terezaaa777 kludne si urob dieta,aj dve,to je to spravne riesenie pri partnerovi,co klame,lubi si vypit a drzi ta doma😉🙏🏻

komplikovana
6. jún 2022

riesis uplne nepodstatne veci - nejake zenske v telefone. Skor sa zameraj - na bojim sa ho, vypije si, je agresivny, nezela si aby som chodila von. Vyhraza sa samovrazdou ked sa s nim rozides? O laske sa tu neda hovorit. Ani z tvojej strany. Kym sa da, odid. Popros niekoho z rodiny nech ti pomozu ak to sama nezvladas. Jasne, ze ti naslubuje hory doly, nakeca vsetko co chces pocut, ale nikdy sa nezmeni. Uvedomujes si aspon trosku, ze vas vztah nie je v poriadku?

liz_lemon
6. jún 2022

alkac, co si nezela, aby si chodila von s kamoskami, a vie byt extremne agresivny, klame ta, no co viac si moze zena priat...utekaj, co najrychlejsie

lady_hurts
6. jún 2022

@terezaaa777 čo je také úžasné na agresívnom opilcovi?

vilma7
6. jún 2022

A ty máš vek 29 a rozum 13 ročnej že s musíš pýtať, čo aloe robiť?

renka30
6. jún 2022

manipulátor ako vyšitý, zažila som, našťastie som sa spamätala a po jednom jeho výstupe náš vzťah ukončila, neviem kde by som bola teraz...

terezaaa777
autor
6. jún 2022

@lady_hurts asi nič

terezaaa777
autor
6. jún 2022

mate pravdu,vsetky ☹