Čo robiť?

22. sep 2022

Je jeden chalan. Páči sa mi a aj ja jemu. No jeho kamarát má ku mne city a povedal, že by mu to nevedel spraviť - začať si so mnou. Medzi mnou a jeho kamarátom už nebude nič (bolo kedysi), vie to on, jeho kamarát a aj ja. Sám ten kamarát povedal, že by somnou nechcel už nič avšak bolelo by ho to kebyže som sním. Ja to beriem tak, že minulosť je minulosť ale ten chalan nie, nechce ublížiť kamarátovi pritom sám povedal, že kebyže toto nieje tak už je medzi nami niečo.
Otázka, mám resp. Viem stym niečo spraviť? Alebo ho pustiť?

astero2
22. sep 2022

no to je zápletka ako z Rodinných prípadov...

wheel
22. sep 2022

Ten kamarat, ktory povedal "ze by s tebou uz nechcel nic" tak ten o tebe stale sniva.

A vobec to akoze s obidvomi rozoberas ze co a ako s tym druhym? Nakoniec nebudes mat ani jedneho 🙂

catch22a
22. sep 2022

ja som sa stratil v tom

nnnuuunnn
22. sep 2022

Nič nerob, chlapov je dosť. Keby Ťa miloval, tak ho nezastaví kamarát, ani "morálne" hľadisko v tomto prípade...

lija22
22. sep 2022

kamarat, co berie ohlad na svojho kamarata mi pride ferovy a ohladuplny. Respektovala by som to a nechala tak. Aj ked ak si buchnuta viem si predstavit, zeta to mrzi. Mozno keby si hodila rec s tym, s ktorym cosi uz bolo, ci je s tym ok, ze by ste teoreticky nieco skusili s tym druhym kamaratom

bloger
22. sep 2022

Rešpektuj jeho rozhodnutie. A nechaj to tak radšej. Mohlo by sa to proti tebe otočiť.

mam1na
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lintu
22. sep 2022

Nepchaj sa nasilu tam, kde ťa nechcú. Chalani by si to mali medzi sebou poriešiť sami.

pralinka25
22. sep 2022

tak ja si myslim ze keby to bolo vazne z jeho strany chalani by si to poriesili medzi sebou

marca12
22. sep 2022

Keby si sa mu skutocne pacila,spravil by vsetko pre to,aby s tebou bol.

bajka16
22. sep 2022

A ja si zas myslím že keď chlap raz niečo chce tak ho nič nezastaví. Tie keci okolo sú len omáčky ako ti neublížit. 🧐

ivkarel
23. sep 2022

Ja zas tomu rozumiem. Proste si váži kamaráta a je to preňho dôležité. Ja si úprimne neviem predstaviť, ze moja naj kamoška by bola do niekoho zamilovana (aj ked by z toho nic nebolo) a ja by som si teraz s tym chlapom s kľudom Angličana začala.

canany
23. sep 2022

Chalan co nechce s tebou mat nic kvoli tomu druhemu uz minulemu, ti len nechce rovno do oci povedat, ze s tebou nic nechce zacinat. Nieco podobne som zazila pred 25 rokmi, ze sice sa mu pacim, ale nemoze lebo...., takze vyhovorka dobra a aspon si ta nezniepriateli a ked tak bude ta mat ako rezervu do buducnosti. Takze zabudni na obidvoch a casom pride niekto treti a lepsi a uprimny.

sari24
23. sep 2022

Nájdi si tretieho, ktorý ideálne nebude ich kamarát a problém vyriešený. Toto nikdy nerobilo dobrotu :D

amiaja
23. sep 2022

Keby ta chcel nic ho nezastavi... najdi si tretieho

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nurielka
23. sep 2022

Predstav si, že by to bolo opačne. Chcela by si aby si tvoja super kamoška začala s tvojim ex? Je to dosť cez. Ako kamarátka by pravdepodobne skončila.. pátraj inde.