Čo po obojstrannej nevere?

sweetzu
15. jan 2015

Ahojte, pisem pretoze som omentalne vo velmi tazkej situacii. s manzelom sme svoji vyse 2 rokov a asi rok to uz neklape... kaslal namna potom hadky atd...no hruuza.. potom sme podali papiere na rozvod a ja aj ked ho lubim som ho zacala podvadzat. chcela som sa "odlubit" ale neslo to. spravila som to len 3krat a dost. Avsak 24decembra prisla kruta realita. kontaktoval ma eden chlap s kt som sa hned stretla a povedal mi ze ma manzel podvadza a podla sms uz dost dlho. tak som mu to povedala a prisli vyhovorky. nakoniec priznal neveru, ale len 4x(zevraj). pritom ten dotycny pan-priatel tej stetky- cital vsetky sms a podla toho to zevraj vyzeralo na viackrat. s manzelom sme sa o tom vela rozpravali, dokonca nam je teraz spolu tak dobre ako nikdy predtym, ale stale TO tam je... neviem ci mu mam verit ci to bolo len parkrat alebo nie... a ten dotycny co ma kontaktoval som zistila e sa uz par mesiacov lieci v Pezinku takze neviem ci to velmi nenafukol alebo ja neviem... co mam robit aby som mu zas verila???

naoi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
manzanillaa
15. jan 2015

Ja si myslím, že ste si kvit🙂 On Teba, Ty jeho...buď rada, že Vám je teraz dobre a proste si dohodnite to, čo v budúcnosti tolerovať nebudete.

karinkinamamicka
15. jan 2015

No podľa mňa ak on bol oklamany zas ňou, tak určite to prifarbil aby sa pomstil. Ak vám to teraz klape a si šťastná, skús sa sústrediť na vás dvoch. Ak ste si boli schopní odpustiť musí byť medzi vami silné puto. Ak ta niekto sklamal je ťažké opätovne dôverovať a chce to veľa úsilia. Hlavne sa skúste vzajomne nekontrolovat a nevypocuvat a ani si to nevycitat.

maslenka47
15. jan 2015

@sweetzu a moze tvoj manzel verit tebe, ze sa zase niekedy nebudes chciet "odlubit". Ak o tom teda vobec vie....

latvia
15. jan 2015

paci sa mi ten pocet.....ze LEN 4x....a ty LEN 3x.....po roku od svadby sa rozpadne vztah natolko, ze sa obaja vyspite niekolko LEN krat s inymi ludmi a cakas, ze to bude dobre? on tebe veri? ty jemu nie, tak preco ho chces? vies o milenke, ty sama si ho podviedla, co chces vlastne zachranit?

lvka
15. jan 2015

@sweetzu " manzel tej stetky"??? Nie je to trosku krute kedze ty si podviedla tiez? Ja ti neviem ci "LEN 3x" a "LEN 4x" je naozaj "len" ved to uz je potom jedno ci raz alebo 20x, proste sa to stalo...
Tiez si myslim ze ste si kvit, ty si sa mu priznala?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetzu
autor
15. jan 2015

ja som si sem prisla o radu a nie o odsudzovanie... dakujem vam...
a ano, ja som sa mu priznala. s tym ze som to co som spravila olutovala. tu ide o to ze on bol ten co klamal a zapieral.

dorotka2013
15. jan 2015

po radu? ako mu zas verit? no v prvom rade vylozit karty na stol...je jedno kolkokrat ty a kolkokrat on...podstatne je ze aj TY, aj ON...ak s tym dokazete obaja zit a preniest sa cez to tak dotoho...nebude to lahke ale nevracat sa k tomu,nevycitat,nepodozrievat...

leiladomi
15. jan 2015

@sweetzu mam kamarátku,ktorá bola v rovnakej situácii ako ty po prevalení nevery z obidvoch strán sa odlúčili,no nakoniec zistili, ze si chýbajú a dali sa opäť dokopy vsetko si povedali,co bolo a začali odznova a tvrdí,ze ich vztah je lepší ako kedykoľvek predtým, zatiaľ im to funguje velmi dobre a je to rok po týchto aférach tak neviem ako to dopadne ale zatiaľ su šťastní...

domak2
15. jan 2015

@sweetzu ja sa len chcem presvedcit, ze spravne citam 😅 Ty si zalozila temu na modrom konikovi a cakas, ze ta tu nikto nebude odsudzovat ? 😀 😀 😀 No tak to si pozriem 😀

mamulienka30
15. jan 2015

@sweetzu nie ste ani jeden lepsi, to, ze si to priznala to ako co, zmaze? Nezmaze. Podla mna ak clovek toho druheho miluje nema potrebu si uzivat inde aj ked su akekolvek problemy - pracuje na svojom vztahu, u vas to tak uz nie je, takze idealne rozchod. Ta dovera tam uz nikdy nebude, to uz nikdy nevratis.

ivetlo
15. jan 2015

Ťažká situácia, nie však neriešiteľná. Je viac možností na riešenie. Buď pôjdete do manželskej poradni a to tvoje TO by postupne malo slabnúť a odpustíš, alebo si poviete spoločné zbohom, len to prosím neriešte bez toho aby ste o tom hovorili lebo to medzi vami ostane ako taká rakovina a bude to medzi vami hlodať stále viac a viac a nakoniec budete obaja nešťastný. Zváž možnosti ktoré más. Možno som aj nejakú zabudla. Držím palce

mala_hobitka
15. jan 2015

@sweetzu Ty riesis ci sa to da po nevere....no dobre ale preco bola ta nevera? Preco si sa chcela odlubit? Preco to prislo tak skoro uz po prvom roku manzelstva - coz byva caste u nefungujucich vztahov? Asi si sa chcela odlubit ze nejakeho dovodu a nie len tak z blbosti, ci? Toto je dolezite.

Btw. tiez si nemyslim ze sa da hovorit o nevere so slovicom "len". Nevera je alebo nie... neda sa povedat "len". To uz potom by sa dalo povedat ze niekto podvaza kazdy den a niekto "len" par krat do mesiaca - ved to je blbost.
Dokonca aj o nevere v opitosti to nie je "len". Tiez to nie je o tom ze sa chlap opije a nahodou vrazi do naruce krasky s lahko rozkrocitelnymi nohami. Je to o flirte v case relativnej triezvosti - v dobe ked vie co sa deje a moze to stopnut - kedy sa rozhodne ze pokracuje v piti a flirte aj ked vie k comu to moze viest ...a nasledne aj vediet.
Prosto nevera je nevera ale u teba sweetzu su korene problemu inde. Tie hladaj a ries.

bubinkaaa
15. jan 2015

@sweetzu ste svoji 2 roky a 1 rok to uz neklape????hmmm....o par rokov bude 20 rokov co ste spolu a 19 rokov to neklape 😀 ???neviem ak niekoho lubim,nepodvadzam....snazim sa pracovat na tom co je vo vztahu zlééé,a nie zeby som si hladala nahradu.Podla mna tam laska asi nebude,ked sa jedna o podvadzanie.A tomu panovi co bol za Tebou by som tak akurat verila,nevymysleli to spolu s Tvojim manzelom??neusili na Teba len búdu??akurat na 24.12 prisiel k Tebe cudzi chlap??? 😅 😕

ukulela
15. jan 2015

v tomto ste si rovni obaja. nezalezi, kto sa priznal prvy,kto to urobil 3 a kto 4 krat. zalezi len na vas,ci chcete a viete spolu dalej fungovat. ak vam je dobre a vycislili sa vam hlavy, tak uz nepatraj, kto a kolko krat a pozeraj sa dopredu. vztah sa cez neveruprenesie len tak, ze sa za nou zavru dvere.
na zaver len podrypnutie - ked milenka tvojho manzela bola stetka, co si asi ty, ked si mu zahla? prepac, rovnaky meter na oboch treba mat.

barborazilina
15. jan 2015

@sweetzu zabudni na to ... skratka toto bude tabu tema a chodte dalej ... ak chcete tak vztah obnovite ale nesmiete sa k tomu vracat ... nikdy ani pocas hadky a podobne ...

sue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
borisvolcko
15. jan 2015

A on Tebe bude môcť veriť? Ak to skúsite znovu, tak nemá ani jeden tomu druhému čo vyčítať...

timea7
15. jan 2015

@sweetzu začnite obaja znovu, obaja s iným partnerom a najmä teraz už ako dospelí ľudia, ktorým slovo láska, zodpovednosť a úcta niečo hovoria

sissy27
15. jan 2015

@sweetzu mno nemáte si čo vyčítať... či máš pocit, že tvoja nevera bola viac fér a mala si lepšie dôvody na to ako on? aha vlastne ešte máš jeden bonusový pich, keďže on len 4x a ty len 3x, tak dorovnaj skóre, nech sa necítiš ukrátená a buď začnite odznova alebo choďte každý svojou cestou... nemáš veľmi čo riešiť, obaja ste na tom rovnako...
p.s. nazvať mužovu pichnu štetkou, keď ty si ako vydatá žena robila úplne presne to isté, to je na smiech... jaj pardón, ty o 1x menej, tak potom beriem späť 😅

jana_eyre
15. jan 2015

minule som videla kusok takeho filmu, kde dvaja manzelia isli na dovolenku pokusit sa zachranit svoj vztah.. po par hadkach vyslo najavo, ze manzelka vie o nevere svojho manzela - muz sa chytal za hlavu a nakoniec povedal, ze to robil preto, lebo mu manzelka chybala a on sa citil sam.. po dalsich hadkach mu manzelka vykricala, ze ona spava so svojim kolegom, tiez pre pocit opustenosti.. co urobil ten muz? dal jej facku, nakrical na nu a odisiel..

preco to pisem? pretoze som nikdy nevedela pochopit, ako moze vadit niekomu to, co robi on sam.. vzdy sa totiz snazim riadit heslom - nerob druhemu to, co nechces aby robili tebe.. a ak uz nieco take urobim, nebudem druhej strane vycitat ze chybu urobila tiez.. takze z toho vsetkeho mi vychadza, ze ste si kvit a ak chcete spolu byt dalej, budte, zacnite odznova a tieto spomienky zakopte vzadu na zahrade...

nasta55
16. jan 2015

@sweetzu neviem, ale ja by som v takom vztahu uz nedokazala zotrvat.

ivca88
16. jan 2015

ježiskove gaťky ...a nechces mat uz v zivote pokoj ? ... jednoducho si sadnite ...vylozte karty na stol .... a hotovo ...
nechapem ako to ze ste sa uz viac o tom nerozprvavali ....
a co mate robit ? ... prepáč...budem zlá ... no môžte si pogratulovať ..!!
že ste riešili problemi ako 15-násť ročne deti ... on je nespokojny tak zacne podvadzat ..ty sa chces "odlubit" tak zacnes podvadzat ... no teraz vam je dobre tak neriešme 😀

natalym
16. jan 2015

No čo a to na povedať? Nemám slov.

bosoriak
16. jan 2015

@sweetzu Po roku vam to prestalo klapat? Nevidim to ruzovo a neviem, ci sa vobec oplati nieco zachranovat. Vy dvaja si musite vykomunikovat, ci ste s tym OK a ci budete vediet fungovat ako par aj nadalej. Osobne si myslim, ze by ste mali usetrit bolest vam obom a pokojne sa rozist. Lebo 1 rok (alebo aj 2) je take kratke obdobie, ze to ste mali byt este sialene zalubeni a stastni a nie riesit hadky a neveru.