Čo najhoršie vám povedali vaši partneri a ako ste na to zabudli?

tehulka_mk
26. sep 2013

Chcela by som sa opýtať,čo ste sa najhoršieho a najškaredšieho pravdepodobne počas hádok dozvedeli na seba od svojej polovičky?
Myslíte,že to,čo vám bolo povedané,nemysleli vážne,len vám chceli práve vtedy ublížiť,aby mali počas hádky oni navrch?
Ako ste potom na takéto škaredšie a bolestivé slová zabudli?

xlucia
26. sep 2013

@tehulka_mk odpustila ale nezabudla som

tehulka_mk
autor
26. sep 2013

@xlucia A čo to bolo?Doteraz si na to niekedy spomenieš?

aduskatt
26. sep 2013

Ani počas hádok sa zatiaľ manžel neznížil k niečomu takému, že by mi škaredo nadával...

mafin152
26. sep 2013

uprimne, som s nim uz 6 rokov a este mi nic take nepovedal.. ta skor ja si neviem davat pozor na usta

xlucia
26. sep 2013

@tehulka_mk jasne ze si spomeniem.

sissy27
26. sep 2013

@tehulka_mk to najhoršie, čo som kedy od chlapa počula, nebolo adresované mne, ale našej "spoločnej" dcére... od toho momentu je to len moja dcéra... a nikdy nezabudnem a už vôbec neodpustím...

graceful9
26. sep 2013

@tehulka_mk nič na mňa ale na moju rodinu a ani som neodpustila a ani neodpustím....

laila22
26. sep 2013

@tehulka_mk a tebe co povedal, ked tu tak vyzvedas?

zanettta6
26. sep 2013

Tak moj manzel mi pri prvej takej poriadnej vymene nazorov tak smrtelne vazne a vycitavo povedal:KED TY SI TAKA RADIKALNE. ZASADOVA!!!Vtedy sa ma to dost dotklo,casto som na tu vycitku myslela,ale po case ked som to rozdychala sa nad tym pousmejem a budem sebakriticka,ze neklamal a fakt to spravne pomenoval a este ako odborne 😉 😉 macher nadupany..!

pragmaticka
26. sep 2013

nikto nic konkretne?? tak ja dam... 🙂 najhorsie co mi kedy chlap povedal bol moj ex, ked sme raz boli spolu v Taliansku a ja som si obliekla moje krasne nove znackove riflove saty a on na mna ze ved vyzeram v tom ako upratovacka!! 😀 😀

manzanillaa
26. sep 2013

@tehulka_mk Ono sa povie hocičo, ale povedzme si pravdu, je takmer nemožné nato zabudnúť.

moonlight1210
26. sep 2013

Ked na to uz zabudli, ako ti to maju teraz napisat? 🙂

kattrin5
26. sep 2013

Odpustila ale zabudnut sa neda...

anglicanka1981
26. sep 2013

Co ti povedal? Mne keby povedal nieco, na co by som nemohla zabudnut, bol by z neho ex. Najhorsie, co si spominam bolo nieco v zmysle "daj mi uz konecne pokoj"

m_ij_ka
26. sep 2013

je lepšie o tom nehovoriť a nepripomínať si to, ale zabudnúť sa nedá nikdy 😒

natalia_2
26. sep 2013

@tehulka_mk ahoj,moj priatel sa ku mne velmi zle zachoval,nečakala by som to od neho...poznali sme sa skoro 3 roky a posledny rok sme spolu žili...no vtedy som priatela spoznala najlepšie..pokial sme sa len stretavali bol zamilovany,pozorny ale na druhej strane ku mne dost lakomy..nikdy na mna peniaze neutraca..,v čase tehotenstva ked sme začali byvat spolu ostal nezamestnany,všetko som vykryvala z našetrenych penazi a mojho podnikania..vtedy sa začalo menit spravanie ked si bol mnou už isty..nespoznavala som ho,mali sme časte spory koly peniazom a jeho rodine ktora na mna vždy útočila..raz mi praskli nervy a to som bola už v 7 mesiaci tehu jemne som partnerovi dala zaucho za uražky a on mi vratil až mi skoro stena dala druhu a škaredo a svinsky mi nadala odstahoval sa...po niekolkych dnoch žobronil aby sa mohol vratit spat...suhlasila som koly dietatu..situacia sa zopakovala ale bez bitky...počas roka mi škaredo nadaval a uražal ako najlepšie vedel...takisto aj pred mesiacom a hlavnym dovodom prečo som zo vztahu už vycuvala bolo ked mi do oči povedal vraj ma už nemiluje ako na začiatku...pred jeho rodinou ma znemožnil a nadal mi do p....ma posielal tak to bol vrchol..samozrejme zas prosi o odpustenie a chce sa vratiot naspat..moj priatel je taky ked sa hadame je agresivny a hrubej povahy,dokaže vtedy velmi slovne ubližit a odpustit to nedokažem...ako mi ubližil som prestala milovat tohto človekav priebehu roku sa tri krat sa odstahoval a naspat pristahoval...a dalšia šanca už nebude

digysa
26. sep 2013

My sme mali krizu po 7-mich rokoch a uz nam priharalo....obaja sme si ponadavali do krvi! Nezabudnem nikdy, ale vsetko zle je na nieco dobre a u mna to plati dvojnasobne.
Zmenila som svoj zivot, vela veci som prehodnotila, pochopila.....mne ta kriza pomohla najst samu seba a uplne sa inak pozeram na zivot-ludi-vztahy-rodinu-lasku. O par mesiacov oslavujeme 13 rokov!

@tehulka_mk Ty mas dost male dieta a zda sa, ze vasa kriza prisla nejako skoro...ak aj nie kriza, ale "skarede nadavky".... Myslim, ze ich tiez nezabudnes...ale asi si treba vela veci vydiskutovat a ja som to riesila aj "pisomne"- to dost pomohlo, lebo vtedy Ta nikto neprerusuje (ako pri dialogu, kde ta nemusi muz nechat dohovorit)

mbamb
26. sep 2013

Že som neschopná matka ☹

vivinka26
26. sep 2013

že ma má v p*č*. to povedal do telefonu, od vtedy som ho nevidela ani nepočula 😎

laila22
26. sep 2013

.. mne moj vtedy este manzel, ze na oslvu doktoratu, pozyva svojich rodicov a surodenocv... a ked som sa sptyala, ze ci som aj ja pozvana a nasa dcera , alebo je to samozrejmost, tak odpoved bola: ty by si aj tak nesla, ked tam bude moja mama... To bola posledna veta ktora ma posunula dalej...

evelynm
26. sep 2013

my si nenadavame, ani sa neurazame, ani sa nesnazime si ublizit, aj ak sa pohadame.

zuzkat1
26. sep 2013

@tehulka_mk jaj my ked sa pohadame tak je to cista talianska domacnost. On uz povedal vselico,ja som tiez povedala vselico...neriesim-to su nepodstatne veci co vtedy na seba kricime...
Dolezite je ci si rozumieme a ci spolu chceme byt

vroni
26. sep 2013

My ked uz sa hadame (to nebyva casto), tak sme akosi konstruktivne hadave typy, tj. hadame sa o "veci" a neurazame sa navzajom, takze nech rozmyslam, ako rozmyslam, zatial mi nic neodpustitelne chlap nepovedal (a dufam, ze ani ja jemu). Co teda neznamena, ze by ma uz parkrat nevytocil do biela (a ja jeho 😀 ). Sme spolu 10 rokov, tak to snad nepokazime... 🤐

jalucija
26. sep 2013

zatial nic hrozne (sme spolu kratko, 3 roky, byvame spolu 3 roky) len raz to prehnal a povedal, ze ked mam volno aj tak nic nerobim len sedim na gauci s ntb 🙂 somar jeden

janickacrazy
26. sep 2013

Mne bývalý vždy, ked som kvoli niečomu plakala, hovoril, že som precitlivená....no mne to už tak liezlo na nervy, že pre mna to bolo skoro ako nadávka....lebo on všetko pri hádkach hodil na mna, že ja za to možem, lebo som precitlivelá a všetko moc prežívam.....no našťastie je to už moj ex....moj súčasný manžel mi nikdy nič zlé nepovedal, ani pri hádke, je proste úžasný 😝

atreyu
26. sep 2013

Moj muž je poklad, aj keď sa hádame nikdy to nejde do extrémov...radšej máme pár dní tichú domácnosť...za to čo sa týka bývaleho priateľa užila som si "všetko"

evelynm
26. sep 2013

@jalucija mne by nenapadlo povedat na manzela, ze je somar 🙂, ani pred nim, ani pred cudzimi 🙂 a ani si to o nom nemyslim 🙂

lucika20
26. sep 2013

mna urazal moj EX a ja ako trubka zalubena z ruzovymi okuliarmi na ociach som si vravela ze kazda hadka je len moja chyba a doliezala som za nim nech mi odpusti, no nejako som dostala rozum (chvalabohu) a ukoncila som to. Terajsi priatel je uplne iny sme spolu 2roky a pohadali sme sa len raz na zaciatku aj to sa mi ospravedlnil ze to tak nemyslel a doniesol mi aj cokoladu 🙂 , odvtedy ani len zvysenie hlasu, mozem prehlasit ze lepsieho chlapa som si najst nemohla 🙂 lubim ho a viem ze aj on mna 🙂 a nasa mala to len dokazuje

livka299
26. sep 2013

Pfuu ten môj zas jak taký trpiteľ ja povaha Italiano 😀 ticho počúva môj predslov hahaha ale nie, nenadávame si.

simi222
26. sep 2013

@zuzkat1 presne to je aj u nas,už sme na seba kričali snad všetko na svete 🙂 ale klape nam to, moj muž sa velmi bavi na tom, 🙂 ked chytim amok a čaka ake ešte uražky na neho vymyslim 🙂